Ультразвукова зубна щітка Xiaomi Amazfit Xiaomi Oclean One Pink

Гігієна ротової порожнини - запорука здоров'я зубів і красивої посмішки. Ручні (мануальні) зубні щітки не здатні ефективно видаляти залишки їжі і зубний наліт. А багато сучасних електричних та автоматичних зубних щіток - не враховують, що потреби в догляді за порожниною рота унікальні для кожного користувача.

Саме тому була розроблена функціональна зубна щітка Oclean One, яка за допомогою застосування унікальних технологій і розробки плану чистки на основі вашого віку, статі, переваг у їжі - допоможе досягти ваших усних цілей, таких як відбілювання зубів, зміцнення чутливих зубів, захист ясен.

Oclean One - ультразвукова зубна щітка, яка відповідає вашим поточним потребам!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Лилия, 05.05.2020
1. Есть ли сменные насадки к этой щетке? 2 Входит ли в комплект подзарядка?.
Адміністрація MIOT.UA 05.05.2020
Добрый день, зарядное устройство в комплекте, сменных насадок пока нет, но Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Алиса, 21.11.2018
Пользуюсь данной щеткой уже месяц, я в восторге, выбрала в приложении наиболее подходящую программу чистки, и о чудо, у меня даже поснимался налет и зубной камень, зубы стали заметно белее. Я не верила, что зубная щетка способна на такое, но эта просто чудо. В наборе док станция для зарядки, и чехол для первозки ее в путешествиях, что очень удобно, благодаря приложению можно отслеживать процент заряда, хотя она и так вам подскажет о необходимости зарядки. Это моя первая электро щётка, мне не с чем сравнить, но я не пожалела ни минуты, что ее купила, это маст хэв!
Всі відгуки

1 рік від проектування до розробки

Здорова усмішка з Oclean One

Проаналізувавши велику кількість скарг клієнтів, пов'язаних з існуючими провідними брендами електричних зубних щіток з'ясувалося, що більшість клієнтів критикували, що у них було короткий час автономної роботи, тривалий час зарядки і обмежені режими, незважаючи на те, що у всіх були різні структури зубів і звички в їжі.

Команда Oclean R & D витратила рік від проектування до розробки, щоб створити Oclean One.

В результаті вони розробили і створили абсолютно інноваційний продукт, метою якого є не тільки подолання вищевказаних "больових точок" багатьох виробників, але і подальше поліпшення здоров'я порожнини рота.

Електрична зубна щітка Oclean One крупним планом

Інноваційні технології + кращі матеріали

Покращений інтерфейс користувача

Щоб створити цю по-справжньому розумну зубну щітку, були використані нові матеріали і впроваджені інноваційні технології. Завдяки кожній новій деталі та інноваціям був створений поліпшений користувальницький інтерфейс. Oclean One - досконала уніфікація функцій і форми.

Електрична зубна щітка Oclean One промальовування макета і деталі пристрою

Аналіз процесу чищення зубів

Вбудований гіроскоп

Інтегрований гіроскоп, здатний визначати рух, кут нахилу, а також рівень тиску в процесі чистки зубів. Використовуваний чіпсетом спеціальний інтелектуальний алгоритм для ефективного аналізу даних, які визначає вбудований датчик, дозволить не тільки отримати доступ до своєї інформації, а й застосовувати отримані дані для коригування рухів і особливостей чистки.

Електрична зубна щітка Oclean One процес чищення зубів

Необмежені комбінації

Режими для догляду за порожниною рота

Oclean One оснащений трьома режимами (чистка, відбілювання і масаж) і чотирма режимами налаштування інтенсивності, всього дванадцять різних комбінацій. Плюс тимчасова дисперсія, Ви навіть можете налаштувати свій власний план і вирішити, який режим, тривалість і інтенсивність підходять вам найкраще. Оцінка, отримана після кожної очистки, дає зворотний зв'язок по тим областям, які ви можете поліпшити.

Електрична зубна щітка Oclean One у ванній кімнаті

Ультрашвидкий двигун Kotl і вбудований Bluetooth 4.2

Швидка синхронізація зі смартфоном

Вбудований набір мікросхем Dialog DA14681 з технологією Bluetooth 4.2 забезпечить швидку роботу пристрою і ефективну синхронізацію зі смартфоном за допомогою бездротової технології блютуз. Тому, Ви можете прослуховувати голосові нагадування, записані раніше, щоб скористатися ними в процесі чистки ротової порожнини. Комбінація ультрашвидкого акустичного двигуна Kotl і преміальних щетинок DuPont & Pedex дозволяє Oclean One надавати краще в своєму класі рішення для видалення зубного нальоту.

Електрична зубна щітка Oclean One внутрішня начинка девайса

Абсолютно новий рівень користувацького досвіду

Регулярне оновлення ПЗ

Хороший досвід роботи часто вимагає підтримки як апаратного, так і програмного забезпечення. Регулярне оновлення прошивок робить Oclean One довговічною зубною щіткою, яка працює ефективно, стабільно і без будь-яких програмних збоїв.

Електрична зубна щітка Oclean One індикатори

Елегантний дизайн

Продумана структура

При створенні Oclean One була забезпечена найтонша структура без шкоди для якості матеріалів або технічних характеристик пристрою. Невелика відстань між деталями девайса - всього 0.4 мм, дозволило створити просту і елегантну зубну щітку.

Електрична зубна щітка Oclean One в руці користувача

Якісна конструкція і надійний захист

Антибактеріальна і водонепроникна

Новий матеріал і процес фарбування надають Oclean One гладкий і розкішний відтінок. Поверхня пристрою, що пройшла безліч міжнародних хімічних випробувань, має ефективну антибактеріальну і антикорозійну структуру. Крім того, водонепроникний корпус (стандарт IPX7) зубної щітки надійно захищений від впливу пилу і короткочасного впливу води.

Електрична зубна щітка Oclean One захист від пилу і води

Електрична зубна щітка Oclean One особливості

Більш потужний

Двигун нового покоління

Команда Oclean R & D створила звуковий двигун нового покоління. Новий запатентований дизайн конструкції дозволив збільшити потужність двигуна на 20%, в порівнянні з будь-яким іншим флагманським продуктом. Двигун Oclean One розрахований на 5000 годин роботи!

Електрична зубна щітка Oclean One двигун девайса

DuPont / Pedex, першокласний комфорт

Топові щетинки Oclean One

Кожний поперечний переріз ниток виконано у формі алмазу, що збільшує щільність щетини і забезпечує більш глибоке очищення. Комфорт, який ви відчуєте при використанні цих щетинок, є першокласним.

Електрична зубна щітка Oclean One щетинки

Якість відповідає міжнародним стандартам

Високий коефіцієнт округлості

Oclean One включає в себе дві всесвітньо відомі ниткоподібні марки DuPont і Pedex для підвищення довговічності головки щітки і забезпечення тривалої максимальної продуктивності очищення. Oclean One має напівкругову структуру ниток. Коефіцієнт округлості в 1.4 рази перевищує міжнародні стандартні норми.

Електрична зубна щітка Oclean One структура і форма щетинок

60 днів безперебійної роботи

Акумулятор з вражаючою ємністю

Втілення інновації в електричній зубній щітці нового покоління, дозволяють зарядити пристрій всього за 3.5 години, якщо порівнювати з промисловими стандартами - де час зарядки в кілька разів більше і варіюється від 15 до 20 годин. Oclean One має ємність акумулятора від 2600 мАг, розраховану на 60 днів. Інші виробники, як правило, застосовують акумулятори ємність в 1000 мАг, що виразно до частіших сеансів зарядки і отже може негативно відіб'ється на подальшій роботі акумулятора.

Електрична зубна щітка Oclean One зарядка

Портативний футляр

Подорожуй з Oclean One

Навіть коли ви подорожуєте, ви можете брати з собою зубну щітку Oclean One, оскільки вона комплектується легким і зручним футляром для транспортування.

Електрична зубна щітка Oclean One з упаковкою

Регулярне чищення зубів

Диктофон

Голосове нагадування, підтримуване гучномовцем Oclean One, дозволяє вам просто записувати замітку через додаток «Oclean», яке є в Android Play Store і iTunes Apple Store і синхронізувати його з Oclean One. Він буде автоматично відтворюватися, коли ви включите свій Oclean One на наступний день. З цього моменту ви ніколи не забудете свої плани на цей день, тому що Oclean One нагадає вам про ваш важливий список справ в першій половині дня!

Електрична зубна щітка Oclean One зі смартфонами

Економія місця

Зручність у кожній деталі

Заощаджуйте місце у ванній кімнаті зі спеціальним кріпленням Oclean One Mount, яке ви можете встановити на будь-якій плоскій поверхні у вашій ванній кімнаті, такій як дзеркало.

Електрична зубна щітка Oclean One комплект поставки

Електрична зубна щітка Oclean One в різних кольорах

Електрична зубна щітка Oclean One дівчина із зубною щіткою

Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: Oclean
Найвища частота: 42 000 звукових коливань в хвилину
Найбільше кручення: 280 gf.cm
Найбільше коливання: 5.5 мм
Потужність: 1.8 Вт
Зарядка: Магнітна зарядна база USB
Вхід: 5В / 1A
Режим: 12 комбінацій (3 режими х 4 інтенсивності) можуть налаштовуватися
тисячі планів чистки зубів
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 60 днів
Ємність батареї: 2,600 мАг
Головка щітки: Дюронова і пігментна нитка
Bluetooth: 4.2 BLE
Вимоги до системи додатків: iOS 8.0, Android 4.4 і вище
Розмір:
Вага: 155 г
Колір: Рожевий
Комплектація: Зубна щітка, насадка, футляр

Завантаження…

Відгуки користувачів
Лилия, 05.05.2020
1. Есть ли сменные насадки к этой щетке? 2 Входит ли в комплект подзарядка?.
Адміністрація MIOT.UA 05.05.2020
Добрый день, зарядное устройство в комплекте, сменных насадок пока нет, но Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Алиса, 21.11.2018
Пользуюсь данной щеткой уже месяц, я в восторге, выбрала в приложении наиболее подходящую программу чистки, и о чудо, у меня даже поснимался налет и зубной камень, зубы стали заметно белее. Я не верила, что зубная щетка способна на такое, но эта просто чудо. В наборе док станция для зарядки, и чехол для первозки ее в путешествиях, что очень удобно, благодаря приложению можно отслеживать процент заряда, хотя она и так вам подскажет о необходимости зарядки. Это моя первая электро щётка, мне не с чем сравнить, но я не пожалела ни минуты, что ее купила, это маст хэв!
Alina, 08.10.2018
Зарядная док-станция входит в комплект щетки?
Адміністрація MIOT.UA 08.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Alina, да.
Андрей, 08.01.2018
Подскажите, где могу купить сменные насадки для этой щетки?
Адміністрація MIOT.UA 08.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, поставка сменных насадок к данной щетке, в нашем магазине, в дальнейшем планируется. Точные сроки поставки сейчас не подскажем.
Додати коментар