Oclean One - розумна зубна електрощітка з високоякісних матеріалів

  • 08.08.2017
  • 1830

Головна причина проблем зі здоров'ям зубів і ясен - це неналежний догляд за порожниною рота. Електрична зубна щітка Oclean One допоможе вам «розумно» підійти до питання чищення зубів і підкаже, як краще це робити.

12 можливих комбінацій:

  • 4 ступеня інтенсивності чищення: для чутливих зубів, м'яка, стандартна, інтенсивна
  • 3 режими чищення: стандартний, відбілювання, масаж
  • до 42 000 рухів/хв
  • високоякісна щетина DuPont і Pedex
  • до 60 днів роботи без підзарядки

Давайте ж подивимося на особливості конструкції і принцип роботи електрощітки Oclean One, щоб зрозуміти, чим вона вигідно відрізняється від звичайних, звичних нам, зубних щіток.

Навіть у подорожах або відрядженнях ви можете брати зубну щітку Oclean One з собою. Елегантний компактний пластиковий футляр, що йде в комплекті з щіткою, дозволяє вам взяти з собою цей необхідний гаджет. Всюдисущі бруд і пил тепер не торкнуться вашої щітки!

зубна електрощітка Oclean One футляр

Простота і витонченість корпусу

Створюючи Oclean One, виробник потурбувався про народження гаджета, який порадує око, і в той самий час буде мати відмінні технічні характеристики.

Після особливого процесу фарбування, корпус щітки придбав гладкий рівний відтінок, а також пройшов безліч випробувань на антибактеріальний захист.

зубна електрощітка Oclean One поверхня корпусу

зубна електрощітка Oclean One конструкція

Внутрішня водонепроникна конструкція і спеціальне покриття корпусу відповідають стандарту IPX7, що дозволяє електричній зубній щітці контактувати з водою.

Розумна зубна щітка Oclean One здатна заряджатися за 3.5 години, а ємності акумулятора 2 600 мАг вистачить до 60 днів роботи без підзарядки.

Потужне сховище даних

Ocean One має вбудований набір мікросхем Dialog DA14681 Bluetooth 4.2, що дозволяє також керувати роботою зубної щітки через смартфон. Через водостійкий динамік, щітка підкаже вам, коли настане час зміни позиції (кожні 30 сек.), або, що сеанс чищення закінчений.

зубна електрощітка Oclean One чіпсет

зубна електрощітка Oclean One змінна голівка

Усередині ручки щітки знаходиться вбудований гіроскоп, який визначає тиск і кут руху щетинок. Чіпсет використовує інтелектуальний алгоритм для аналізу даних, виявлених датчиком. Маючи доступ до інформації, Ви можете налаштувати роботу електричної зубної щітки під ваші потреби.

зубна електрощітка Oclean One гіроскоп

Найвища якість щетинок від топових виробників DuPont і Pedex

Поперечний переріз ниток Pedex має форму алмазу. Міцність і еластичність щетинок забезпечують глибоке очищення, а також підказують, коли слід замінити голівку.

зубна електрощітка Oclean One щетина

зубна електрощітка Oclean One волокно

Частота рухів ниток DuPont становить до 42 000 разів/хв. Зауважимо, що використовуючи звичайну зубну щітку, людина здатна лише близько 200 разів/хв виконати подібні рухи.

зубна електрощітка Oclean One нитки  DuPont, Pedex

Округлість форми щетинок електрощітки Oclean One в 1.4 рази перевищує вимоги за міжнародним стандартом. Таким чином, щетинки не травмують ясна, а інтенсивність чистки, що налаштовується, дозволяє забезпечити максимальний індивідуальний комфорт.

12 можливих комбінацій (3 режиму роботи х 4 ступеня інтенсивності) подбають про необхідний догляд за вашими зубами!

 зубна електрощітка Oclean One

 зубна електрощітка Oclean One  комплектація