Розумний лазерний проектор Inovel Yi Luowei ME2 на ОС MIUI

  • 09.08.2017
  • 2486

Розумний лазерний проектор Inovel Yi Luowei ME2

Розумний проектор Inovel Yi Luowei ME2 - нове слово в світі аудіо/відеотехнологій. Бездротова технологія зарядки і проекція екрану 200" дозволяють облаштувати кінотеатр у вас вдома.

Зі слів голови компанії Лю Дженя (Liu Chen), роздільний дизайн пристрою, де динаміки йдуть окремо і можуть розміщуватися нижче проекційного екрану, створює «ефект присутності в кінозалі».

Розумний лазерний проектор Inovel Yi Luowei ME2  динаміки

Вбудована система PatchWall запам’ятовує уподобання користувача і рекомендує йому відповідний контент. Вам будуть доступні близько 10 млн. ресурсів, підібраних згідно ваших смаків.

Розумний лазерний проектор Inovel Yi Luowei ME2  вбудована система PatchWall

Великий приватний HD-кінотеатр

Останні дослідження показали, що сьогодні все більше людей вибирають телевізори з максимальною роздільною здатністю екрану. Орієнтуючись на останні тенденції, виробник створив розумний лазерний проектор Yi Luowei ME2, в якому проекція екрану складає від 40 до 300". 100" проекція досягає 2.68 м.

Inovel Yi Luowei ME2 повністю підтримує технологію HDR10 з високою динамічною обробкою зображень, щоб забезпечити високу чіткість і деталізацію зображення в 1080P.

Inovel Yi Luowei ME2

Inovel Yi Luowei ME2 висока чіткість зображення

Спліт-дизайн і якість HIFI-звуку

Гучні Bluetooth-динаміки, можливість професійного налаштування DSP і спліт-дизайн ідеально підходять для відтворення атмосфери кінотеатру.

Inovel Yi Luowei ME2 використовує автофокус, миттєво налаштовуючи чіткість і різкість зображення.

У проекторі також присутня функція автотрапеціі - гаджет сам підлаштує екран при переміщенні проектора щодо горизонту, використовуючи вбудований графічний процесор.

Inovel Yi Luowei ME2

Операційна система MIUI

ОС MIUI забезпечує проектору Yi Luowei ME2, з вбудованою технологією TV PatchWall, злагоджену роботу. Фільми, ТБ-шоу, мультфільми складуть вам приємну «домашню» компанію.

Inovel Yi Luowei ME2 ОС MIUI

Строк служби

Завдяки світлодіодам нового покоління, термін служби проектора становить близько 30000 годин і більше, за умови користування проектором 4 години/день. Таким чином, близько 20 років лазерний проектор прослужить вашій домівці!

Inovel Yi Luowei ME2 строк роботи

Дифузне відбиття - захист зору

Inovel Yi Luowei ME2 використовує дифузне відображення екрану, при якому зменшується можливість пошкодження зору, що може бути викликане прямими променями світла.

Inovel Yi Luowei ME2 дифузне відбиття

Швидка бездротова зарядка

Бездротова технологія зарядки проектора була вперше застосована на краудфандінговой платформі до лазерного смарт-проектора Yi Luowei ME2.

Заряду вбудованої літієвої батареї вистачає на близько 6 годин безперервної роботи проектора. Батарея також дозволяє заряджати зовнішні пристрої через відповідні роз'єми.  

Inovel Yi Luowei ME2 бездротова зарядка

Ультратихе охолодження

Графен, який використовується в пристрої проектора, має найвищі властивості теплопровідності в порівнянні з іншими металами. Він в 27 разів перевищує теплопровідність звичайної алюмінієвої фольги і в 13 разів - міді.

Inovel Yi Luowei ME2 графен

Inovel Yi Luowei ME2

Inovel Yi Luowei ME2 комплектація