8H H1 Memory Cotton Pillow - сон на «морській хвилі»

  • 10.08.2017
  • 1394

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow

А чи бували у вас моменти, коли ви не могли заснути, перевертаючись з боку на бік, невдало підминаючи під голову подушку на різний манер? М'яка або тверда, велика чи маленька, висока або низька - подушка була незручною, а шия затікала?

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow

В такому випадку партнер Xiaomi - 8H потішить вас антибактеріальною подушкою, яка під тиском голови, приймає максимально зручну для вас форму. Після використання подушка за 3-5 секунд відновлює свою первинну форму.

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow особливості

Розміри подушки - 50х30х10*7см, вага - 600г. На відміну від подушки 8H, яка вийшла раніше, 8H H1 Memory Cotton Pillow виконана у формі хвилі, тобто її передня і задня частини відрізняються за висотою, дозволяючи обрати зручне положення для шийного відділу хребта.

Завдяки щільності подушки 50D, ваші голова і шия не відчуватимуть будь-який тиск.

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow технології

Крім того, подушка виготовлена за технологією CoolLite і створює відчуття прохолоди. Сировина, що використовується при виробництві подушки, постачається з США (американський підрозділ німецького концерну BASF, який тісно співпрацює з NASA).

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow

Варто також відзначити, що 8H H1 Memory Cotton Pillow має відмінну теплопровідність і антибактеріальні властивості, завдяки наявності в складі іонів срібла, а технологія безшовного з'єднання складових частин подушки робить її максимально комфортною для сну.

подушка 8H H1 Memory Cotton Pillow антибактеріальний ефект