NIS - перша компанія, яка закохала Україну в Xiaomi

  • 11.08.2017
  • 1532

Ця історія почалася в кінці 2013 року, коли компанія NIS Україна однією з перших в країні (дата заснування 1994 р.) вирішила порадувати українців «розумною» електронікою. Постійно відстежуючи нові стартапи в «Піднебесній», NIS звернула увагу на новий китайський бренд Xiaomi. Менеджмент NIS поставив перед собою завдання - налагодити поставки продукції екосистеми китайського бренду в Україну, тому що перспектива розвитку, вже на той момент, здавалася досить новою та «відрізнялась» від інших. Майже 4 роки NIS допомагає українцям насолоджуватися цікавими і «розумними» девайсами компаній-партнерів екосистеми Xiaomi.

NIS Україна команда

Однак мало хто знає, скільки сил було витрачено NIS Україна на те, щоб надати українцям продукцію китайського стартапу в такому широкому асортименті. Скільки професіоналів в українській компанії працює над цим? Які зусилля доводиться докладати, щоб забезпечити повноцінну та якісну сервісну підтримку техніки брендів екосистеми в Україні?

Компанія NIS – це, в першу чергу, живі люди, які працюють для нас з вами!

NIS Україна Xiaomi

По-перше, крім постачання техніки, компанія NIS здійснює повноцінну локалізацію і підтримку ПЗ – популярної прошивки MIUI. З 2014 року окремий департамент NIS займається перекладом, тестуванням всіх щотижневих оновлень прошивки, постійно комунікуючи і відправляючи дані в Китай, для фахівців Xiaomi з департаменту MIUI, для її подальшої верифікації та впровадження. Професіонали NIS докладають максимум зусиль для того, щоб користувачі могли отримати максимальне задоволення від використання техніки Mi.

NIS Україна MIUI 9

Для цього компанія створила спеціалізований сайт MIUI.ua, на якому крім програм і прошивок MIUI, розміщена величезна база перекладених інструкцій для всіх гаджетів екосистеми, функціонує Форум, здійснюється онлайн-підтримка та активне просування в соціальних медіа-ресурсах.

По-друге, NIS працює тільки з оригінальною і сертифікованою продукцією екосистеми! NIS, виключно власними силами, проводить сертифікацію кожного нового гаджета або пристрою, реалізованого магазинами компанії, у відповідних державних службах України.
Залізний принцип – пропонувати користувачеві тільки оригінальні та сертифіковані гаджети!

NIS Україна гаджети

По-третє, компанія NIS управляє мережею авторизованих сервісних центрів в Україні, серед яких – перший в країні Mi Home & Service центр в Києві. NIS здійснює весь спектр робіт і підтримку всіх, без винятку, пристроїв екосистеми в межах гарантійного та післягарантійного обслуговування.

NIS Україна сервис

По-четверте, компанія докладає величезних зусиль для розвитку Mi та MIUI Community в Україні, популяризації продукції екосистеми розумного будинку. За скромними підрахунками аналітиками продажів, саме завдяки активності NIS в відношенні Xiaomi, за майже 4 роки в Україні додалося понад 1.5 млн. користувачів різних гаджетів екосистеми.

NIS Україна обслуговування

Були створені спеціально розроблені Android-додатки Mi Community Ukraine, MIUI Ukraine updater, Mi Store та інші, а також - спеціалізований сайт і форум, присвячений виключно українській спільноті – c.mi.ua.

NIS Україна c.mi.ua

На сайті регулярно публікуються найсвіжіші новини, обговорюються актуальні питання, проводиться безліч конкурсів та інше.
У компанії найбільша українська група Mi-фанів і дуже цікавий своїм контентом Xiaomi/Mijia YouTube-канал, на якому ви зможете знайти безліч відеооглядів гаджетів екосистеми, про які, можливо, ви навіть не чули.

NIS Україна гаджети

Крім того, на сайтах компанії (miot.ua та xiaomi.ua), в спеціальному розділі регулярно публікуються тестові огляди найцікавіших і популярних пристроїв. Безліч неординарних фото та тестів, докладні розповіді про можливості того чи іншого гаджета – все це робиться для користувачів, щоб вони краще пізнали продукцію екосистеми і змогли швидше її освоїти.

NIS завжди готова запропонувати найповніший асортимент продукції екосистеми, компанія налагоджує і зміцнює прямі партнерські відносини з компаніями, що інвестуються Shunwei, співзасновником якої є глава Xiaomi Лей Дзюнь.

NIS Україна партнери

NIS Україна – це не тільки перша компанія, яка закохала українців в екосистему Xiaomi та поставляє найширший асортимент справжніх гаджетів в Україні. Це, в першу чергу, професіонали високого класу, які люблять свою справу і працюють для вас!

Більш детальну інформацію стосовно компанії NIS ви зможете знайти за цим посиланням.