NIS - перша компанія, яка закохала Україну в Xiaomi

  • 11.08.2017
  • 646

Ця історія почалася в кінці 2013 року, коли компанія NIS Україна однією з перших в країні (дата заснування 1994 р.) вирішила порадувати українців «розумною» електронікою. Постійно відстежуючи нові стартапи в «Піднебесній», NIS звернула увагу на новий китайський бренд Xiaomi. Менеджмент NIS поставив перед собою завдання - налагодити поставки продукції екосистеми китайського бренду в Україну, тому що перспектива розвитку, вже на той момент, здавалася досить новою та «відрізнялась» від інших. Майже 4 роки NIS допомагає українцям насолоджуватися цікавими і «розумними» девайсами компаній-партнерів екосистеми Xiaomi.

NIS Україна команда

Однак мало хто знає, скільки сил було витрачено NIS Україна на те, щоб надати українцям продукцію китайського стартапу в такому широкому асортименті. Скільки професіоналів в українській компанії працює над цим? Які зусилля доводиться докладати, щоб забезпечити повноцінну та якісну сервісну підтримку техніки брендів екосистеми в Україні?

Компанія NIS – це, в першу чергу, живі люди, які працюють для нас з вами!

NIS Україна Xiaomi

По-перше, крім постачання техніки, компанія NIS здійснює повноцінну локалізацію і підтримку ПЗ – популярної прошивки MIUI. З 2014 року окремий департамент NIS займається перекладом, тестуванням всіх щотижневих оновлень прошивки, постійно комунікуючи і відправляючи дані в Китай, для фахівців Xiaomi з департаменту MIUI, для її подальшої верифікації та впровадження. Професіонали NIS докладають максимум зусиль для того, щоб користувачі могли отримати максимальне задоволення від використання техніки Mi.

NIS Україна MIUI 9

Для цього компанія створила спеціалізований сайт MIUI.ua, на якому крім програм і прошивок MIUI, розміщена величезна база перекладених інструкцій для всіх гаджетів екосистеми, функціонує Форум, здійснюється онлайн-підтримка та активне просування в соціальних медіа-ресурсах.

По-друге, NIS працює тільки з оригінальною і сертифікованою продукцією екосистеми! NIS, виключно власними силами, проводить сертифікацію кожного нового гаджета або пристрою, реалізованого магазинами компанії, у відповідних державних службах України.
Залізний принцип – пропонувати користувачеві тільки оригінальні та сертифіковані гаджети!

NIS Україна гаджети

По-третє, компанія NIS управляє мережею авторизованих сервісних центрів в Україні, серед яких – перший в країні Mi Home & Service центр в Києві. NIS здійснює весь спектр робіт і підтримку всіх, без винятку, пристроїв екосистеми в межах гарантійного та післягарантійного обслуговування.

NIS Україна сервис

По-четверте, компанія докладає величезних зусиль для розвитку Mi та MIUI Community в Україні, популяризації продукції екосистеми розумного будинку. За скромними підрахунками аналітиками продажів, саме завдяки активності NIS в відношенні Xiaomi, за майже 4 роки в Україні додалося понад 1.5 млн. користувачів різних гаджетів екосистеми.

NIS Україна обслуговування

Були створені спеціально розроблені Android-додатки Mi Community Ukraine, MIUI Ukraine updater, Mi Store та інші, а також - спеціалізований сайт і форум, присвячений виключно українській спільноті – c.mi.ua.

NIS Україна c.mi.ua

На сайті регулярно публікуються найсвіжіші новини, обговорюються актуальні питання, проводиться безліч конкурсів та інше.
У компанії найбільша українська група Mi-фанів і дуже цікавий своїм контентом Xiaomi/Mijia YouTube-канал, на якому ви зможете знайти безліч відеооглядів гаджетів екосистеми, про які, можливо, ви навіть не чули.

NIS Україна гаджети

Крім того, на сайтах компанії (miot.ua та xiaomi.ua), в спеціальному розділі регулярно публікуються тестові огляди найцікавіших і популярних пристроїв. Безліч неординарних фото та тестів, докладні розповіді про можливості того чи іншого гаджета – все це робиться для користувачів, щоб вони краще пізнали продукцію екосистеми і змогли швидше її освоїти.

NIS завжди готова запропонувати найповніший асортимент продукції екосистеми, компанія налагоджує і зміцнює прямі партнерські відносини з компаніями, що інвестуються Shunwei, співзасновником якої є глава Xiaomi Лей Дзюнь.

NIS Україна партнери

NIS Україна – це не тільки перша компанія, яка закохала українців в екосистему Xiaomi та поставляє найширший асортимент справжніх гаджетів в Україні. Це, в першу чергу, професіонали високого класу, які люблять свою справу і працюють для вас!

Більш детальну інформацію стосовно компанії NIS ви зможете знайти за цим посиланням.

Останні відео

Автомобільний датчик тиску в шинах 70Mai

21.11.2019

Електричний самокат Mi Electric Scooter Pro

19.11.2019

Портативний проектор XGiMi Mogo

18.11.2019

Розумний годинник Amazfit Stratos 3

15.11.2019

Масажер для М'язів Yunmai Fascia Gun Pro

14.11.2019

Електробритва MSN Mason Three Head Razor

13.11.2019

Дивовижний Xiaomi Mi Note 10

07.11.2019

Зустрічайте MIUI for Watch

06.11.2019

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch

05.11.2019

Зимова куртка CottonSmith Arctic Extremely Down Jacket

04.11.2019