Прошивка MIUI святкує сьому річницю

  • 17.08.2017
  • 1032

Протягом останніх 7 років досвід користування складався безпосередньо з першої MIUI 1 до блискавки MIUI 9. Протягом останніх 7 років MIUI зазнала безліч позитивних змін, які склали її сьогоднішній беззаперечний успіх.

Прошивка MIUI 9

Еволюція MIUI зафіксована на цих знімках різних піктограм інтерфейсу з версій від 1 до 9. Різницю видно не лише в кольоровій схемі, але і в самих піктограмах, які завжди відповідали трендам свого часу.

Фотографії були випущені Сяомі в рамках святкування 7-ї річниці MIUI.

Слід зазначити, що MIUI 1 була розроблена лише для Google Nexus One і тоді вона мала більше функціональних можливостей у порівнянні з "чистим" Андроїдом.

Версія 2 отримала підтримку для більшості смартфонів, але MIUI, як відомо, сьогодні починається з MIUI 3, випущеної в квітні 2012 року.

Прошивка MIUI 2,3

Це ознаменувало важливу віху для MIUI, оскільки вперше були представлені теми, і це дало можливість користувачам гнучко використовувати прошивку і налаштовувати її, як вони забажають. MIUI 3 був заснований на операційній системі Android 2.3 для мобільних пристроїв Google, і Mi 1, на якій  була попередньо встановлена  MIUI 3.

Прошивка MIUI

З точки зору дизайну, MIUI 5 зазнала найбільших змін у своєму зовнішньому вигляді, оскільки змінився увесь графічний інтерфейс (GUI). На MIUI 5 було вилучено всі Служби Google через нові закони в Китаї.

MIUI 6 також змінила вже звичні іконки і перейшла до пласких значків з більш високим ступенем розпізнавання.

Прошивка MIUI 6, 7

З тих пір іконки продовжують отримувати незначні зміни, аж до поточної версії, але найголовніше, все більше і більше функцій стали доступні в швидкій блискавці MIUI 9.

Згадуючи MIUI всіх версій, ми вітаємо всіх шанувальників прошивки і продукції Xiaomi в Україні!

Прошивка MIUI 8, 9