MIUI 9 презентовано! А разом з нею смартфон Mi 5X, розумна колонка Mi AI Speaker і спеціальна редакція флагмана Mi 6

  • 27.07.2017
  • 1597

Ви чекали MIUI 9? Ви дочекалися!

Нова еволюція прошивки була презентована в Китаї, а її глобальна версія повинна дістатися до різних смартфонів компанії протягом серпня-жовтня 2017. Чим же порадує нас нова операційна система?

MIUI 9 опепраційна система

По-перше, поліпшеною оптимізацією і швидшим запуском.

MIUI 9 швидкий старт

По-друге, впровадженням функції Smart Assistant, яка є такою собі міні-пошуковою системою, що дозволяє відшукати необхідні вам файли або зображення, що знаходяться на смартфоні. Плюс, ще й дає рекомендації: яку програму краще використовувати в той чи інший момент.

MIUI 9 Smart Assistant

MIUI 9 розумний пошук

По-третє, покращений моніторинг ресурсів, що дозволяє MIUI 9 регулювати задіяну потужність смартфона в залежності від вимог програм, що запускаються. Для «вимогливих» додатків буде використовуватися більше «потужностей», а для «скромних», само собою, менше.

MIUI 9 регулює потужність

По-четверте, з'явилася довгоочікувана підтримка режиму багатозадачності. Хочете працювати з двома вікнами на екрані одночасно? Будь ласка!
Само собою, це лише 4 основні «фішки» прошивки! Крім них, творці обіцяють нам багато цікавого!

MIUI 9 багатозадачність

MIUI 9 функції

Крім MIUI 9, громадськості було презентовано одразу три новинки компанії: смартфон Mi 5X, розумна колонка Mi AI Speaker і спеціальна редакція флагмана MI 6.

MIUI 9 потужність

MIUI 9 презентація

Mi 5X

MIUI 9 Mi 5X

Це досить цікава модифікація Mi 5, в якій інженери Xiaomi постаралися поєднати все найкраще з усіх моделей лінійки Mi 5. Так, смартфон отримав діагональ екрану 5.15 дюймів, суцільнометалевий корпус, здвоєну основну 12 МП камеру Omnivision, процесор Snapdragon 625 з частотою 2.0 ГГц і 4/64 ГБ оперативної/флеш-пам'яті.

MIUI 9 подвійна камера

MIUI 9 суцільнометалевий

Mi 5X фотграфія

Розумна колонка Mi AI Speaker

Mi AI Speaker розумна колонка

Пристрій є повноцінним конкурентом Amazon Echo. У світлі недавніх експериментів інженерів Xiaomi по злиттю ПО гаджетів серії розумного освітлення YEELIGHT з Amazon Echo DOT, вихід подібного пристрою є логічним і обґрунтованим.

Mi AI Speaker 6 мікрофонів

Розумна колонка може управлятися, як зі смартфона, так і класичним «ручним» способом, завдяки вбудованому в верхню частину корпусу пульта управління. За якісне сприйняття звуку у форматі «360 градусів», відповідають 6 вбудованих мікрофонів.

Mi AI Speaker пульт керування

Mi 6 Mercury Silver

Mi 6 Mercury Silver

І найсоковитіша новинка – це флагман Mi 6, випущений в спеціальній лімітованої серії Mercury Silver. Характеристики топового смартфона залишилися без змін, а ось його корпус виготовлений з відполірованої «дзеркальної» нержавіючої сталі.
Так, генії з Xiaomi вміють приємно здивувати!