QiCycle Kids – дитячий велосипед з підвищеною безпекою

  • 26.07.2017
  • 1558

Яка річ є одним з найбажаніших дитячих подарунків? Правильно – велосипед.

QiCycle Kids кращий подарунок для дитини

Однак крім своєї розважальної функції, велосипед має ще й розвиваючу – дитина вчиться координації, у неї працюють різні групи м'язів, поліпшується увага тощо. Причому це відноситься, в першу чергу до дітей дошкільного віку.

QiCycle Kids дитячий велосипед

Але, безумовно, слід ретельно обирати велосипед для свого чада, перш ніж вчити його користуватися подарунком. Адже якщо ми говоримо про дошкільний вік, коли дитячий організм перебуває лише на початковій стадії свого формування, правильний вибір велосипеда є надзвичайно важливим!

Одним з велосипедів, спеціально розроблених для дітей дошкільного віку, є модель QiCycle Kids від однієї з компаній, що входять в екосистему MiJia. Це класичний велосипед без електромотора, що володіє досить цікавою конструкцією.

QiCycle Kids ергономічний

QiCycle Kids стильний

Особливий акцент при створенні цього пристрою, його конструктори зробили на безпеці. Саме тому, деталі корпуса велосипеда отримали максимальне закруглення, щоб виключити саму можливість травми дитини через будь-які «гострі» частини QiCycle Kids. Для того щоб захистити ноги юного «наїзника» від можливих подряпин, велосипедний ланцюг закрили пластиковим ковпаком. За аналогією з цим закриті й колеса, щоб палець дитини не потрапив між спицями.

QiCycle Kids руль

QiCycle Kids сидіння

Шини QiCycle Kids пневматичні, для кращого зчеплення з поверхнею в їх склад був доданий полімер EVA. Верхня частина рами під сидінням забезпечена захисною накладкою, а сидіння досить м'яке і регулюється по висоті.

QiCycle Kids шини

Крім того, передбачена можливість установки на заднє колесо велосипеда двох бічних коліщаток. Що особливо цікаво – блок з велосипедним ланцюгом є знімним. Вага QiCycle Kids становить близько 6.9 кг.

QiCycle Kids дитина

Схоже на справжню мрію не тільки для дитини, але і для її батьків, які шукають безпечний і надійний велосипед для свого чада. Чи не так?