Популярність датчика газу Mijia Honeywell Gas Alarm стрімко зростає!

  • 24.07.2017
  • 1540

Згідно зі статистикою 2017 року, близько половини всіх домашніх пожеж в Китаї траплялися через витік побутового газу, який не був вчасно помічений та усунений. Саме тому Honeywell Gas Alarm – винахід інженерів Mijia, став «манною небесною» для жителів Піднебесної.

Mijia Honeywell пожежна сигналізація

Завдяки своїм надточним датчикам, сенсор газу Mijia Honeywell Gas Alarml може дуже швидко визначити дим, чадний газ або витік побутового газу. Пристрій підтримує стандарт ZigBee і легко інтегрується в систему розумного будинку Mijia через гаджет-шлюз.

Mijia Honeywell ZigBee

Mijia Honeywell Gas Alarm пройшла суворе тестування, спрямоване на оперативність спрацьовування та швидкість розпізнавання газу в повітрі. Гаджет оснащений динаміком і світловим індикатором, що дозволяє йому в разі виявлення небезпеки подати тривожний звуковий і світловий сигнали. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, Honeywell може відправити і третій сигнал лиха – на синхронізований з ним смартфон. Тому, де б не знаходився власник, він зможе оперативно дізнатися про загрозу, яка виникла для його квартири.

Mijia Honeywell конструкція

Mijia Honeywell смартфон синхронізація

Крім того, завдяки розумним розеткам і вимикачам Aqara, ви зможете синхронізувати дії Mijia Honeywell Gas Alarm та, наприклад, кондиціонера або витяжки. Говорячи іншими словами, при умови підключення побутової техніки до розумних розеток і перемикачів Aqara, ви зможете налаштувати механізм, при якому, наприклад, в разі виявлення витоку газу, буде автоматично вмикатися кондиціонер або витяжка.

Mijia Honeywell безпека

Mijia Honeywell інновації

Ось що називається інноваціями на варті порядку та безпеки!