Mi Bluetooth Audio Receiver – даєш трансформацію провідних 3.5-навушників в бездротові!

  • 21.07.2017
  • 1723

Багато Mi-фанів були розчаровані, виявивши, що новий флагман компанії Mi 6 був позбавлений традиційного 3.5-роз'єму для навушників. Цей формат став вже настільки звичним, що відвикати від нього справа непроста.

Однак прогрес невблаганний, а інновації не зупинити! Нові технології несуть з собою нові зміни.

Саме тому, альтернативою дротовим навушникам, що підключаються через порт USB Type-C, яким оснащений Mi 6, став маленький компактний гаджет Mi Bluetooth Audio Receiver.

Mi Bluetooth Audio Receiver ресівер

Ця «крихітка» оснащена роз'ємом «3.5» і Bluetooth-чіпом версії 4.2. За допомогою першого в гаджет можна підключати класичні 3.5-навушники, а за допомогою другого ресивер синхронізується зі смартфоном.

Mi Bluetooth Audio Receiver зручний гаджет

Таким чином, користувач зможе насолоджуватися музикою через свої 3.5-навушники, навіть якщо на його смартфоні немає цього роз'єму! Радіус дії Mi Bluetooth Audio Receiver становить близько 10 метрів. Гаджет оснащений вбудованою батареєю, ємності якої вистачає на близько 4-5 годин автономної роботи пристрою (в режимі відтворення музики).

Mi Bluetooth Audio Receiver Bluetooth

Для активації Mi Bluetooth Audio Receiver не потрібно спеціального додатку, пристрій синхронізується зі смартфоном через Bluetooth шляхом натиснення відповідної кнопки на корпусі гаджета.

Mi Bluetooth Audio Receiver синхронізація

Ресивер можна закріплювати на одязі за допомогою спеціальної засувки на його корпусі. Це особливо порадує тих, кому подобається слухати музику під час занять спортом або прогулянок.

Mi Bluetooth Audio Receiver спорт

Mi Bluetooth Audio Receiver зручний

Не хочете міняти свої улюблені 3.5-навушники, але, при цьому хочете слухати музику на Mi 6? Без проблем, просто обзаведіться Mi Bluetooth Audio Receiver і проблема буде вирішена!

Mi Bluetooth Audio Receiver аудіо

Інші новини