Краудфандинговій платформі Xiaomi виповнилося 2 роки!

  • 25.07.2017
  • 1413

13 липня – це особлива дата для Xiaomi, адже в цей день, але тільки 2 роки тому, стартувала краудфандингова платформа компанії. Її творці вірили в успіх свого дітища й не прогадали! За два роки краудфандінг Xiaomi став шалено популярним і, можна сказати, модним трендом в Китаї.

За час свого існування з Crowdfunding-гнізда китайського бренду успішно «вилупилися» і встали «на крило» близько 100 різних гаджетів, в які інвестували свої кошти 1 386 279 осіб. Така кількість «інвесторів» говорить про величезну довіру до продукції екосистеми Xiaomi.

Croudfunding Xiaomi

Першим продуктом краудфандингової платформи став універсальний пульт дистанційного керування, а перший квадрокоптер компанії став 29 гаджетом платформи.
З урахуванням величезної конкуренції та молодості компанії, на момент заснування краудфандингової платформи, ніхто з її засновників навіть не міг припустити, що вже дуже скоро заявлені кошти на розробку, той чи інший продукт буде збирати не за дні, а за годинни!

Croudfunding Xiaomi Mijia

Одним з рекордсменів зі збору коштів, в найкоротший термін, є зубна щітка Doctor B.

Croudfunding Xiaomi Doctor B

За час свого розвитку, платформа вдосконалювалася. Задавши початковий курс на розробку чисто електроніки, з часом платформа почала суттєво розширюватися, представляючи продукти фактично з усіх сфер життя людини. Деякі китайці, жартуючи, називають краудфандингову платформу «супермаркетом», так як на ній можна вибрати для себе, що завгодно!

Це пов'язано, в першу чергу з розширенням екосистеми самої компанії Xiaomi, яка робить своїми партнерами все більше і більше перспективних стартапів.
А ось і команда, без якої існування платформи було б неможливим!

Croudfunding Xiaomi команда