HelloEar Arc – чекаємо нові круті навушники восени?

  • 26.07.2017
  • 1320

Сотні фахівців десятків брендів, день і ніч б'ються над тим, щоб створити найбільш вдалу форму своїх навушників, яка максимально комфортно підходила б користувачеві. Крім форми, само собою, багато уваги приділяється матеріалам, з яких виготовляються навушники, їх внутрішній конструкції та безлічі інших параметрів.
Посилену роботу в цьому напрямку веде і компанія Xiaomi. Не так давно її екосистема поповнилася новим аксесуаром – крутими внутрішньоканальними навушниками HelloEar Arc.

HelloEar Arc навушникі

HelloEar Arc ергономічні навушники

Цей гаджет був створений після численних консультацій з фахівцями відомого в Китаї Університету Цінхуа.

HelloEar Arc динамік

Навушники легкі (12 г) і компактні (108х72х133 мм). Їх корпус виготовлений з авіаційного алюмінію, а внутрішній динамік оснащений кевларовими елементами. Імпеданс навушників 25 Ом, чутливість 106.5 дБ, потужність 3 мВт, а частотний діапазон знаходиться в традиційних для багатьох навушників екосистеми Xiaomi межах 20-20 000 Гц. Довжина кабелю навушників – комфортні 1.2 м.

HelloEar Arc легкі та компактні

HelloEar Arc конструкція

HelloEar Arc упаковка

Проте найголовнішою «фішкою» HelloEar Arc є підхід їх творців до зручності при експлуатації гаджета. Так як кожна людина індивідуальна, фахівці компанії вирішили зробити це твердження основою для просування своїх навушників. Це виражається в тому, що вушні вкладиші навушників, можуть бути індивідуально виготовлені для кожного клієнта. Для цього людині, під час оформлення замовлення, потрібно докласти до нього спеціально зроблене фото своєї вушної раковини. Вкладиші навушників виробляються з медичного силікону.

HelloEar Arc вушна раковина

HelloEar Arc структура

HelloEar Arc звук

Цікаво, чи буде доступний такий сервіс нам з вами, коли гаджет з'явиться в нашій країні? Скоро дізнаємося!

HelloEar Arc зручний

HelloEar Arc корпус з алюмінію