Портативний масажер LF – милий та корисний

  • 27.07.2017
  • 1499

Втомилась спина від довгої роботи? Хочете розім'яти шию, та й взагалі непогано було б поганяти кров у м'язах? Щось десь затікає через сидячу роботу? Як же можна підбадьорити себе? Як тримати м'язи в тонусі? У цьому питанні вам може допомогти новий гаджет екосистеми MiJia – портативний і ергономічний масажер LF.

LF масажер

LF ергономічний

Цей маленький пристрій з габаритними розмірами 44х44х10.5 мм, кріпиться на тіло людини завдяки спеціальній ергономічній «липучці». Гаджет забезпечений власним акумулятором, ємністю 25 мА і може заряджатися від вашого ноутбука, павербанка тощо. Символом масажера став милий та позитивний ведмідь Кумамото, що красується на обкладинках зовнішньої частини ергономічної наліпки-кріплення.

LF портативний

LF ефективний

LF масаж

LF принцип дії

Цей маленький та корисний масажер місцевої дії вже оцінили деякі відомі в Китаї особистості. У тому числі популярна телевізійна ведуча Лін Вейже (Weijie) та радіодіджей 3С Дарен.

LF телеведуча

LF відома ТБ-ведуча

LF радіо діджей

«Фішкою» цього електромасажера є кілька режимів його роботи (близько 10), які можуть імітувати різні типи масажу. Наприклад, такі як: точковий масаж, масаж долонями, масаж кулаком та інше.

LF стильний

Корисність цього маленького гаджета важко переоцінити. З нетерпінням чекаємо його появи в мережі наших магазинів!

LF корисний масажер