Дитячий захисний шолом Xiaomi QiCYCLE Kids Helmet For Cycling Blue

Дитячий захисний шолом QiCycle Kids Helmet For Cycling Blue - надійний захист голови вашої дитини від можливих травм при падінні зі скутера і велосипеда. Конструкція шолома, для забезпечення гарної вентиляції, оснащена одинадцятьма отворами, щоб ваша дитина максимально комфортно почувала себе під час їзди на гіроскутере мчи велосипеді.

Внутрішня оболонка дитячого захисного шолома оснащена знімною та швидковисихаючої підкладкою, яка призначена для захисту від сильного сонячного світла і для забезпечення максимальної зручності при носінні шолома.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

QiCycle Kids helmet for slider scooter Blue

Їзда по місту в захисному шоломі

Безпечно, зручно, стильно

QiCycle Kids Helmet For Cycling - надійний захист голови вашої дитини від можливих травм при падінні зі скутера і велосипеда.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter в 3-х кольорах крупним планом

Захисний шолом виготовлений з PC і EPS матеріалів, за допомогою високоякісного суцільнолитого формування. PC-полікарбонат, є одним з матеріалів з високою стійкістю до ударних навантажень, також він стійкий до впливу як високих так і низьких температур, і що дуже важливо - досить еластичний та легкий. Що стосується EPS-пінополістиролу, то слід виділити: він дуже легкий, має чудову теплоізоляцію, міцний і до того ж він не втрачає своїх властивостей, і не деформується з часом. Суцільнолите формування, підсилює ударну в'язкість і міцність шолома.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter в білому кольорі вид збоку

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter внутрішня структура

Конструкція вентиляції з одинадцятьма отворами

Конструкція шолома, для забезпечення гарної вентиляції, оснащена одинадцятьма отворами, щоб ваша дитина максимально комфортно почувала себе під час їзди на гіроскутере чи велосипеді.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter вентиляційні отвори

Змінна підкладка

Внутрішня оболонка дитячого захисного шолома оснащена знімною та швидковисихаючою підкладкою, яка призначена для захисту від сильного сонячного світла і для забезпечення максимальної зручності при носінні шолома.

Знімна конструкція захисного шолома прискорює процес просушування підкладки від поту. Ви зможете дістати / встановити підкладку за лічені секунди.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter підкладка

Ергономічна система шкарпетки

Багатопозиційне регулюванне та регулювання з можливістю повороту, дозволяє налаштувати шолом під особливості голови і тим самим зменшити тиск шолома на голову і шию.

Регульована пряжка

Kids helmet for slider scooter оснащений регульованою пряжкою, яка дозволить надійно закріпити шолом на голові не створюючи дискомфорту.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter регульована пряжка

Правильний метод вимірювання

Необхідно обернути стрічку - сантиметр на 1.5 - 2.5 см вище рівня брів, трохи вище рівня вух і в тій точці на потилиці, при якій виходить максимальна довжина кола. Слід зробити кілька повторів вимірів, для того, щоб виключити можливість помилки.

Будь ласка, перш ніж купити, виміряйте окружність голови вашої дитини, щоб підібрати найбільш підходящу модель.

Система регулювання ременів шолома - для адаптації до різних типів голови.

1. Обов'язково застосовуйте систему регулювання шолома, щоб надійно закріпити шолом під голову.
Налаштуйте шолом таким чином, щоб він сидів щільно на вашій голові, але варто врахувати, що він не повинен надмірно стискати голову, але і не повинен бовтатися на голові. Вам в ньому має бути зручно.

2. Необхідно відцентрувати застібку на шоломі.

3. Шолом на голові повинен розміщуватися таким чином, щоб між передньою кромкою шолома і лінією брів, був проміжок з приблизною товщиною в 1-2 пальця.

4. Застібку шолома необхідно відрегулювати таким чином, щоб проміжок між застебнутим ремінцем і підборіддям був не більше ніж в 1-2 пальця.

Дитячий захисний шолом Kids helmet for slider scooter в різних ракурсах

Тип: Захисний шолом
Бренд: QiCYCLE
Кількість вентиляційних отворів: 11
Розмір: 50-54 см
Вага: 355 г
Матеріал: Зовнішня оболонка (ABS-пластик), внутрішня оболонка (EPS-пінополістирол)
Колір Синій