Портативний масажер LF - особистий масажист завжди поруч!

  • 10.08.2017
  • 1325

Болі в спині, попереку, шийному відділі хребта, швидше за все, знайомі вам, якщо ви - офісний працівник, який більшу частину свого часу проводить в сидячому положенні.

Недарма IT-компанії все більше уваги приділяють хорошому фізичному самопочуттю співробітників, обладнуючи ігрові та масажні зони, адже сидяча робота досить негативно впливає на наше здоров'я,і викликає різні захворювання .

Але, навіть якщо бюджет компанії, в якій ви працюєте, не передбачає турботу про ваше здоров'я, - не біда, адже вихід є завжди!

І вихід цей - портативний масажер LF. Прикріпивши його на проблемну зону, ви знімете втому і біль у м'язах, навіть знаходячись на роботі або у відрядженні.

Розміри масажера з клейкою «базою» не перевищують розміри звичайного смартфона, тому пристрій зручно переносити навіть у кишені або сумці.

Професійний «електронний» масажист

Завдяки 5 режимам і 10 профілям інтенсивності, можливості інтелектуального моделювання та підбору індивідуальних налаштувань, портативний масажер LF не гірше справжнього спеціаліста з масажу впорається з усуненням неприємних відчуттів у вашому тілі. Технологія TENS (імпульси низької частоти) дозволяє це зробити на високому рівні.

Дизайн

Портативний масажер прикрашений мультиплікаційним ведмедем Кумамото і представлений в двох варіантах кольорів - чорному (Athens Special Edition Black) і сірому (Galaxy Gray Special Edition).

Масажер кріпиться до тіла за допомогою пластиря з гелем. LF витримує до 50 використань, а ідеально гладка структура не завдасть шкоди вашій шкірі. Самі крила масажера зроблені з м'якої шкіри.

Просте управління

Масажер має лише 3 кнопки управління:

  • Кнопка «Вгору» - вмикає і вимикає пристрій тривалим натисканням. Режими перемикаються коротким натисканням
  • Кнопка «+» - збільшує інтенсивність
  • Кнопка «-» - зменшує інтенсивність

Кнопки управління буквально «потопають» у корпусі пристрою, тим самим запобігаючи випадковому перемиканню режимів.

До 7 днів використання

Літієва батарея масажера ємністю 25 мА заряджається за допомогою стандартного Micro USB роз'єму. Зарядивши гаджет від ноутбука або павербанка, ви зможете використовувати масажер навіть у подорожах!

Щоб повністю зарядити акумулятор, знадобиться близько 2.5 години. Заряду акумулятора повинно вистачити на близько 7 днів роботи, за умови використання 15 хв/день.