Портативний масажер LF - особистий масажист завжди поруч!

  • 10.08.2017
  • 451

Болі в спині, попереку, шийному відділі хребта, швидше за все, знайомі вам, якщо ви - офісний працівник, який більшу частину свого часу проводить в сидячому положенні.

Недарма IT-компанії все більше уваги приділяють хорошому фізичному самопочуттю співробітників, обладнуючи ігрові та масажні зони, адже сидяча робота досить негативно впливає на наше здоров'я,і викликає різні захворювання .

Але, навіть якщо бюджет компанії, в якій ви працюєте, не передбачає турботу про ваше здоров'я, - не біда, адже вихід є завжди!

І вихід цей - портативний масажер LF. Прикріпивши його на проблемну зону, ви знімете втому і біль у м'язах, навіть знаходячись на роботі або у відрядженні.

Розміри масажера з клейкою «базою» не перевищують розміри звичайного смартфона, тому пристрій зручно переносити навіть у кишені або сумці.

Професійний «електронний» масажист

Завдяки 5 режимам і 10 профілям інтенсивності, можливості інтелектуального моделювання та підбору індивідуальних налаштувань, портативний масажер LF не гірше справжнього спеціаліста з масажу впорається з усуненням неприємних відчуттів у вашому тілі. Технологія TENS (імпульси низької частоти) дозволяє це зробити на високому рівні.

Дизайн

Портативний масажер прикрашений мультиплікаційним ведмедем Кумамото і представлений в двох варіантах кольорів - чорному (Athens Special Edition Black) і сірому (Galaxy Gray Special Edition).

Масажер кріпиться до тіла за допомогою пластиря з гелем. LF витримує до 50 використань, а ідеально гладка структура не завдасть шкоди вашій шкірі. Самі крила масажера зроблені з м'якої шкіри.

Просте управління

Масажер має лише 3 кнопки управління:

  • Кнопка «Вгору» - вмикає і вимикає пристрій тривалим натисканням. Режими перемикаються коротким натисканням
  • Кнопка «+» - збільшує інтенсивність
  • Кнопка «-» - зменшує інтенсивність

Кнопки управління буквально «потопають» у корпусі пристрою, тим самим запобігаючи випадковому перемиканню режимів.

До 7 днів використання

Літієва батарея масажера ємністю 25 мА заряджається за допомогою стандартного Micro USB роз'єму. Зарядивши гаджет від ноутбука або павербанка, ви зможете використовувати масажер навіть у подорожах!

Щоб повністю зарядити акумулятор, знадобиться близько 2.5 години. Заряду акумулятора повинно вистачити на близько 7 днів роботи, за умови використання 15 хв/день.

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019