Зубна щітка DOCTOR·B Green (Bass method)

Зубні щітки Xiaomi Doctor·B створені на основі рекомендацій кращих стоматологів. Щітки пофарбовані в різні кольори і мають індивідуальні футляри. Футляр буде дуже доречним, якщо Ви вирішите взяти щітку з собою в подорож.

Кожна щітка має три види щетинок різної текстури для оптимального чищення зубів. На ручці є гумова вставка для більш надійної фіксації на випадок зберігання в спеціальному настінному тримачі.

У складі щітки використовуються лише якісні матеріали: ручки з антибактеріальним покриттям з іонами срібла зроблені в Німеччині, а щетинки розроблялися в Японії.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Марія Маркова, 08.11.2017
Дуже вдобно сидить у руці. М'яка щитина лагідно ставиться до ясен, та ретельно чистить зуби. Мінімалістичне оформлення у кольорах та у формі радує око. В моєму житті це єдина щітка до якої я так ставлюсь та пишу відгук. Я її чекала з Китаю, рахуючи кожен день. Окрема подяка за футляр - мабуть найякісніший футляр, але й самій велики з усіх,що є. Замовляйте, дуже якісна річ.
Всі відгуки

Зубна щітка DOCTOR·B Green

Компанія Xiaomi постійно розширює набір професійних девайсів, які постійно стежать за Вашим здоров'ям і безпекою. Аналізувати наші щоденні звички і змінювати їх в кращу сторону — це профіль компанії. Навіть якщо це стосується таких дрібниць, як, наприклад, чищення зубів.

Xiaomi Doctor B Colors 4p

Кольорові щітки для всієї родини

Зубні щітки Xiaomi Doctor·B розраховані на використання в родині, оскільки кожна щітка має свій колір і має індивідуальний футляр. Футляр буде дуже доречним, якщо Ви вирішите взяти щітку з собою в подорож.

Стоматологи рекомендують міняти зубні щітки кожні 3 місяці, відповідно, для кожного часу року можна підібрати свій колір зубної щітки.

Xiaomi Doctor B Colors 4p

У складі щітки використовуються лише якісні матеріали: поверхня ручок зроблена в Німеччині, а щетинки - в Японії.

Ручка має антибактеріальне покриття з іонами срібла. На ручці кожної щітки є гумова вставка для її надійної фіксації в спеціальному настінному тримачі.

Xiaomi Doctor B Colors 4p

Чистка зубів за методом Басса (Bass method)

Зубна щітка Xiaomi Doctor·B може бути використана для чищення зубів за методом Басса (Bass method). При такому методі чищення головка зубної щітки розташовується під кутом 45° до осі зуба. В такому випадку кінці щетинок торкаються і бічної поверхні зуба, і ясенної борозенки. При русі щітки її волокна очищають як проміжки між зубами, так і кишені, між зубами і яснами. Це сприяє швидкому видаленню зубного нальоту і масажу ясен.

Метод чистки за Бассом є більш складним у виконанні, проте він дуже ефективно очищає важкодоступні місця між яснами і зубом. Масаж ясен дозволяє посилити їх, поліпшити кровопостачання і забезпечити здоров'я зубів.

bass method thoothbrush

Всі щетинки мають дуже тонкий кінчик, який не травмує ясна. Центральний ряд щетинок має велику довжину і велику жорсткість, таким чином при чищенні м'які бічні щетинки не будуть травмувати ясна, а більш жорсткі центральні щетинки будуть добре очищати шийку зуба, і зубні кишені.

Щетинки, розроблені в Японії, мають три види текстури і виконані з різних матеріалів. Бічні білі щетини зроблені з гладкого пластику японської фірми Тогау. Вони забезпечує ідеальну чистку бічної поверхні зуба, а також вузьких проміжків між коронкою зуба і яснами. Ці щетинки містять іони срібла, які мають бактерицидний ефект. Центральний ряд сірих щетинок має підвищену жорсткість і абразивність, що робить його надзвичайно ефективним у видаленні зубного нальоту і пігментації (наліт курця, кава, харчові барвники і так далі).

Кольорові щетинки закручені у формі спіралі. Вони виконані з пластику марки Pedex, і призначені для ефективного видалення залишків їжі та зубного нальоту з міжзубних проміжків.

Xiaomi Doctor B Colors щетина

Три вида щетинок для ефективного видалення зубного нальоту

Концепція дворівневого розташування ниток має три важливі переваги:

  1. Верхня частина ниток складається з еластичних спіральних ниток, зроблених із пластику марки Pedex. Вони призначені для ефективного видалення залишків їжі та зубного нальоту з міжзубних проміжків.
  2. Середня частина складається з м'яких антибактеріальних вугільних ниток фірми Тогау, які проникають глибоко в області між зубами і ефективно очищають від зубного нальоту.
  3. Бічні білі щетини зроблені з гладкого пластику японської фірми Тогау. Вони забезпечує ідеальну чистку бічної поверхні зуба, а також вузьких проміжків між коронкою зуба і яснами. Ці щетинки містять іони срібла, які мають бактерицидний ефект.

Xiaomi Doctor B Colors три вида щетинок

Мельхіорові нитки для кріплення щетинок

У голівці щетинки зубної щітки закріплені з допомогою міцних мельхіорових ниток. У порівнянні з звичайними нитками, мельхіорові мають високу якість і антикорозійну стійкість. Використання цього матеріалу дозволяє перешкоджати розмноженню бактерій.

Xiaomi Doctor B Colors

Округла ергономічна головка щітки

Головка зубної щітки DOCTOR·B Green виконана з дуже плавними вигинами, щоб оспечить зручне і комфортне використання. Така форма щітки забезпечує зниження відчуття «присутності чужорідного тіла».

Xiaomi Doctor B Colors

Дизайн від творця факела для Олімпійських ігор

Дизайн щіток розробив Чжан Цзюнь, який створював факел для Олімпійських ігор-2008 у Пекіні. Своєю метою художник поставив створення щітки, яка буде піклуватися про здоров'я зубів і мати при цьому стриманий лаконічний дизайн.

Зубна щітка Xiaomi Doctor·B була сертифікована наступними організаціями:

  1. Сертифікат Управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами США.
  2. Сертифікат CQC якості КНР.
  3. Сертифікат ЄС про захист навколишнього середовища.
  4. Сертифікат ЄС про хімічні продукти.
  5. Сертифікат SGS (Швейцарія).
  6. Сертифікат гарантії якості, виданий державним ТОВ Великобританії.
  7. Сертифікат Королівської Комісії Великобританії.

Xiaomi Doctor B Colors 4p

Назва товара: Зубна щітка DOCTOR·B
Бренд: DOCTOR B
Призначення: Для загального користування
Клас м'якості: М'який ворс
Діаметр щетини:

Різнокольоровий і сірий ворс – 0.178 мм

Білий ворс – 0.152 мм

Колір: Зелений

Завантаження…

Відгуки користувачів
Марія Маркова, 08.11.2017
Дуже вдобно сидить у руці. М'яка щитина лагідно ставиться до ясен, та ретельно чистить зуби. Мінімалістичне оформлення у кольорах та у формі радує око. В моєму житті це єдина щітка до якої я так ставлюсь та пишу відгук. Я її чекала з Китаю, рахуючи кожен день. Окрема подяка за футляр - мабуть найякісніший футляр, але й самій велики з усіх,що є. Замовляйте, дуже якісна річ.
Додати коментар