Зубна щітка Doctor B допоможе чистити зуби якісно

  • 06.07.2017
  • 852

Зубні щітки Doctor B з кожним місяцем стають все більш популярними в Китаї та країнах, куди вони поставляються. Творцям цієї корисної та дуже потрібної речі варто пишатися собою – вони змогли придумати дійсно якісний та популярний продукт.

Doctor B зубна щітка

Велику роль в успіху зубної щітки зіграла її конструкція, завдяки якій цей предмет особистої гігієни може бути використаний для чищення зубів за методом Басса (Bass method), який практикується в США.

Doctor B метод Басса

Що означає метод Басса? Як зубна щітка Doctor B змогла вписатися в його стандарти? Вся справа в тому, що при такому методі чищення голівка зубної щітки розташовується під кутом 45° до осі зуба. В цьому випадку кінці щетинок торкаються не тільки бічної поверхні зуба, але й ясенної борозенки. При русі щітки її волокна очищують як проміжки між зубами, так і кишеню, між зубом і яснами. Це сприяє прискореному видалення зубного нальоту і масажу ясен.

Таким чином, зубна щітка Doctor B дозволяє якісно та ефективно очистити ваші зуби. А це, в свою чергу, призводить до боротьби з карієсом і утворенням зубного каменю та нальоту.

Doctor B метод чистки

Само собою, для виготовлення щітки використовувалися тільки найкращі матеріали: екологічно безпечний пластик, нитки для щетинок виробництва компаній Toray і Pedex.

Doctor B нитки

Сама конструкція щетинок надзвичайно продумана – вони мають дуже тонкий кінчик, який не травмує ясна, що дуже важливо для будь-якої людини.
Всі щітки проходять суворий контроль на виробництві, щоб гарантувати користувачеві високу якість продукції Doctor B.

Doctor B контроль на виробництві

Doctor B якісні щетинки

Всі ми знаємо, що з часом на зубних щітках з'являються бактерії. Щоб збільшити ефективність боротьби з цим процесом, ворсинки щіток Doctor B кріпляться на вставки з нікель-срібла. Цей сплав стійкий до розмноження бактерій.
Як бачите, стрімке зростання популярності зубних щіток Doctor B цілком обґрунтоване якістю, конструкцією та ціною цього предмета особистої гігієни.

 

Інші новини
 Зубна щітка Doctor B допоможе чистити зуби якісно
Зубна щітка Doctor B допоможе чистити зуби якісно
  • 06.07.2017
  • 853
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Розумний дім з Aqara Smart Home

14.12.2019

Безрамковий ноутбук RedmiBook 13

13.12.2019

Авто Smart-дисплей Carrobot - Інструкція Встановлення

12.12.2019

IP-камера Kami Indoor Security System

06.12.2019

Термос Fun Home Insulation Tea Cup

05.12.2019

Мультимедіа-проектор XGiMi RS Pro 4K

29.11.2019

Портативний стартер для авто Baseus Car Jump Starter

27.11.2019

Електромотоцикл-позашляховик Segway Dirt eBike

26.11.2019

Xiaomi Mi Note 10 - Погляд зсередини

25.11.2019

Електрична зубна щітка Oclean X Pro

22.11.2019