Оновлений ноутбук Mi Air 13.3" отримає сканер відбитків пальців і процесор Kaby Lake

  • 04.07.2017
  • 1069

Лінійка ноутбуків Mi Air є дуже важливою для компанії Xiaomi. Саме тому фахівці корпорації прикладають всіх зусиль для того щоб зробити власні ноутбуки ще більш потужними, інноваційними та крутими.

Не встигли ми звикнути до Mi Air на флагманському процесорі i7 від Intel, як топові пристрої Xiaomi отримали ще одне поповнення в своєму «сімействі», а саме версію Mi Air 13.3" Fingerprint Edition. Цей флагманський ноутбук, крім усього іншого, отримав сканер відбитків пальців, новітній процесор Intel, створений на архітектурі Kaby Lake і потужну відеокарту GeForce MX150. Але про все по порядку.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition тонкий та легкий

При проектуванні Mi Air інженери Xiaomi ставили перед собою мету: створити універсальний, надзвичайно продуктивний ноутбук, який володів би якісним екраном, потужною електронною «начинкою» і однаково добре підходив би для звичайної офісної роботи, вимогливих дизайнерських програм і популярних комп'ютерних ігор.
Говорячи іншими словами, фахівці китайської компанії створили ноутбук, який відмінно підійде і для офісного працівника, і для дизайнера, і для геймера.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition крутий ноутбук

При цьому пристрій надзвичайно тонкий (14.8 мм), володіє хорошою системою охолодження, металевим корпусом і невеликою вагою (близько 1.3 кг). Його зручно транспортувати – на відпочинок або у відрядження Mi Air відправиться з вами без всяких проблем!

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition тонкий та легкий

Ноутбук оснащений дводіапазонним Wi-Fi-модулем, що дозволяє йому чудово працювати і на частоті 2.4 ГГц, і на частоті 5 ГГц.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition екран

Крім значної електронної складової, конструктори подбали і про безпеку самого «чутливого» елемента ноутбука – його екрану. Так дисплей отримав міцне і стійке до подряпин захисне скло, твердість якого становить 7H за шкалою Мооса. А це вище твердості сапфірового скла!
Завдяки такому могутньому захисту, суттєво зменшуються ризики появи тріщин або подряпин в результаті падіння або удару Mi Air 13.3" Fingerprint Edition.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition захист

Здається, що при всій цій «пишноті», ноутбукам вже нікуди вдосконалюватися, особливо при недавньому виході модифікації з процесором i7 і модулем 4G. Однак це не так!

Нова версія під назвою Mi Air 13.3" Fingerprint Edition ставить нову планку якості для ноутбуків компанії. У цьому пристрої використана новітня архітектура процесорів Intel – Kaby Lake, що робить гаджет ще більш потужним і швидким.

Спеціально для геймерів і дизайнерів, замість відеокарти GeForce 940MX, ноутбук отримав набагато потужнішу GeForce MX150. Але на цьому радісні новини не закінчуються – ноутбук буде мати версії з вбудованою SSD-пам'яттю не тільки на 128, але й на 256 ГБ.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition процесор Intel

Вінцем інновацій та підсилень нового Mi Air 13.3" стане сканер відбитків пальців, вбудований в верхній правий кут тачпада.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition тачпад

За якісний звук відповідають два динаміки виробництва компанії AKG.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition звук

Не знаю, як ви, а ми, після всього прочитаного вище, дуже сильно чекаємо, коли цей могутній ноутбук з'явиться в нашій країні.

Mi Air 13.3" Fingerprint Edition крутий ноутбук

Інші новини