Чи може проста футболка 90 points стати модним трендом? Чому б і ні?!

  • 05.07.2017
  • 1361

Ми звикли, що модний одяг – це щось яскраве, екстравагантне або нестандартне. Що в цьому сезоні модно щось одне, а в наступному акценти змістяться на щось інше. А давайте поміркуємо – чи може проста футболка стати модним трендом?

RunMi 90 points футболка

Погляньте на засновника Facebook Марка Цукерберга. Що на ньому найчастіше надіто, під час презентацій? Правильно - футболка.

RunMi 90 points Цукерберг

А як щодо таких іменитих дизайнерів, як Джорджіо Армані або Александер Ванг? Часто ви бачите їх у футболках? Так, дуже часто! Ну що, здається, ймовірність зведення футболки в модний тренд стрімко зростає? А можливо, футболка вже стала модним трендом ?!

RunMi 90 points Армани

Як би там не було, компанія RunMi докладає всіх зусиль щодо створення дійсно якісно одягу, щоб зробити щасливим кожного свого клієнта. Це твердження повною мірою стосується і різноманітної лінійки футболок бренду 90 points.

RunMi 90 points лінійка одягу

У модельному ряді компанії ви знайдете і класичні бавовняні футболки, і футболки, в яких 27% складають антибактеріальні поліефірні волокна, які володіють властивостями, що сприяють підвищеному проникненню вологи, що в свою чергу, робить носіння цього одягу набагато більш комфортним в спекотну погоду. Такою футболкою є RunMi 90 Points Antibacterial T-shirt.

RunMi 90 points антибактеріальна

Завдяки матеріалам, з яких вона зроблена, футболка має антибактеріальний ефект АА, не дозволяючи розмножуватися на собі шкідливим бактеріям, що викликають, наприклад, алергію влітку. Що найцікавіше, антибактеріальний ефект зберігається навіть після декількох прань!

RunMi 90 points зручна

RunMi 90 points комфортно носити

Або футболка Runmi 90 points T-shirt Man. Її тканина не "сідає" після прання, і добре виглядає навіть після біля 50 прань.

RunMi 90 points якісна

У місцях найбільшого потовиділення в футболку включені вставки зі спеціальної жаккардової тканини.

RunMi 90 points жаккардова тканина

І так перераховувати можна дуже довго. Головну суть, ми впевнені, ви вже зрозуміли. Звичайна футболка може бути модним трендом, а компанія RunMi робить все, щоб саме її одяг став частиною цієї моди.

Інші новини
Чи може проста футболка 90 points стати модним трендом? Чому б і ні?!
Чи може проста футболка 90 points стати модним трендом? Чому б і ні?!
  • 05.07.2017
  • 1362
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини