А в вашому автомобілі встановлений очищувач повітря MiJia Car Air Purifier?

  • 05.07.2017
  • 1132

Міські дороги з щільним рухом і високою загазованістю, задимлені промислові зони, задушливе сперте повітря спекотного літа. Що це? Це звичайні будні автомобіліста. Тож не дивно, що багатьох людей заколисує в автомобілі! Чи є вихід з цього замкнутого кола? Звичайно, є – це очищувач повітря MiJia Car Air Purifier.

MiJia Car Air Purifier очиститель воздуха

Цей корисний та розумний пристрій було створено конструкторами MiJia спеціально для того щоб наповнити ваш автомобіль надзвичайно чистим повітрям, який нагадує лісовий. Давайте подивимося на цей гаджет більш пильно.

MiJia Car Air Purifier упакований в картонну коробку, всередині якої, крім самого пристрою, розташовані кріплення до автомобільного підголівника та довгий (4.5 метра) шнур для підключення очисника до прикурювача.

MiJia Car Air Purifier упаковка

MiJia Car Air Purifier комплектация

Габаритні розміри пристрою становлять всього 380х112x112 мм, що робить його придатним навіть для невеликих автомобілів.
Конструкція гаджета проста та зручна: його довгастий пластиковий корпус забезпечений великою кількістю маленьких отворів на трьох сторонах з чотирьох.

MiJia Car Air Purifier компактный

Такий конструкторський крок дав можливість одночасного очищення великої кількості повітря. У бічних відділеннях очищувача розташовані два вентилятора, які розганяє безщітковий двигун потужністю 6.5 Вт. За якісну фільтрацію повітря відповідає великий циліндричний фільтр відомої японської компанії Toray, який здатний відфільтрувати навіть мікроскопічні тверді частинки, що віднесені до класу РМ 2.5.
Для підвищення комфорту використання очищувач оснащений світлодіодом.

MiJia Car Air Purifier корпус

MiJia Car Air Purifier светодиод

Кронштейн для монтажу MiJia Car Air Purifier надійний і зручний. Він являє собою кутову підставку з ременями, на якій зручно розташувати і закріпити очисник повітря.

MiJia Car Air Purifier крепление

Блок живлення гаджета розрахований на 12V, що робить його ідеально сумісним з автомобільним прикурювачем.

MiJia Car Air Purifier шнур для прикуривателя

MiJia Car Air Purifier длинный кабель

Якщо ви турбуєтеся про те, що масивний фільтр Toray буде важко замінити, не варто хвилюватись! Завдяки спеціальним ручкам, використаний розхідник дуже просто витягти і замінити на новий.

MiJia Car Air Purifier фильтр

MiJia Car Air Purifier простая замена

Рекомендується встановлювати очищувач на задній середній підголівник салону автомобіля. Подібне позиціонування забезпечить найбільш ефективну циркуляцію очищеного повітря по салону.

MiJia Car Air Purifier правильное место установки

MiJia Car Air Purifier очиститель воздуха

Однак ви вільні поставити MiJia Car Air Purifier хоч в багажник, бо довгий шнур дозволяє зробити це.

MiJia Car Air Purifier нестандартная установка

MiJia Car Air Purifier в багажнике

Як і більшість пристроїв екосистеми Xiaomi, даний гаджет є розумним, тобто підтримує синхронізацію зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку. MiJia Car Air Purifier робить це завдяки вбудованому Bluetooth-модулю.

MiJia Car Air Purifier крепление

MiJia Car Air Purifier крепеж

За допомогою синхронізації зі смартфоном ви завжди зможете відслідковувати якість повітря у вашому автомобілі в режимі реального часу, а також дізнаватися про ступінь зносу фільтру.

MiJia Car Air Purifier синхронизация со смартфоном

Таким чином, після установки в свій автомобіль MiJia Car Air Purifier ви зможете реально поліпшити якість повітря в салоні. І тепер у нас залишилось тільки одне питання: а в вашому автомобілі встановлений очищувач повітря MiJia Car Air Purifier?

Інші новини
А в вашому автомобілі встановлений очищувач повітря MiJia Car Air Purifier?
А в вашому автомобілі встановлений очищувач повітря MiJia Car Air Purifier?
  • 05.07.2017
  • 1133
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео