Це все-таки відбулося! Xiaomi та Nokia тепер партнери!

  • 09.07.2017
  • 759

Йдеться про патентне партнерство або, кажучи іншими словами, - про багаторічну спільну патентну ліцензію. В рамках цього договору Xiaomi придбала частину патентних активів Nokia.

Nokia Xiaomi партнери

Це воістину знакова подія – об'єднання фінського корифея в галузі мобільного зв'язку та однієї з найбільш амбітних китайських компаній. Хто б міг подумати, що прагнення Xiaomi вийти на європейський і американський ринок на 100% співпаде з бажанням Nokia знову повернутися в це ж величезна бізнес-море, з вод якого компанія зникла з моменту продажу своїх виробничих потужностей Microsoft.

Даний крок можна сміливо називати історичним, адже таким чином глава Xiaomi Лей Цзюнь твердо підкреслив, що його компанія обов'язково вийде на міжнародні ринки, незважаючи на всі негативні прогнози скептиків.

Nokia Xiaomi договір

Адже, як відомо, саме відсутність повноцінного пакету міжнародних патентів і є тим самим якорем, який стримує всесвітню експансію Xiaomi. Тепер, після укладення патентного партнерства з таким «важковаговиком», як Nokia, з'являється впевненість у тому, що дуже скоро стримуючий китайський бренд «якірний ланцюг» обірветься. Тепер зрозуміло, чому прогнозисти Xiaomi знову заговорили про можливі рекордні продажі продукції компанії в 2018 році.

Основний упор дві корпорації роблять на співпрацю в сфері телекомунікацій та мережевих технологій. Першим серйозним проектом буде спільне використання процесора Nokia FP4, створеного спеціально для маршрутизаторів. Великі плани у компаній і на область Інтернету Речей, яка так близька Xiaomi. Не забудуть і про VR (віртуальна реальність) і розробки в напрямку створення штучного інтелекту.

Nokia Xiaomi патентний договір

І найголовніше, що Nokia, яка присутня на ринках близько 30 країн, допоможе Xiaomi в просуванні по всьому світу.

Глава Xiaomi Лей Цзюнь так охарактеризував підписаний договір:
«Разом з Nokia ми зможемо допомогти людям по всьому світу, в повній мірі насолодитися науково-технічними інноваціями».

Глава Nokia Раджив Сурі був ще більш оптимістичний у своїх прогнозах:
«Xiaomi – це один з провідних світових виробників смартфонів, і ми раді, що тепер Nokia і Xiaomi – це одна сім'я. Чекаємо з нетерпінням співпраці в стратегічних проектах!»

Не знаю як вам, а мені після прочитання цієї спекотної літньої новини, на думку відразу ж приходить інший іменитий тандем – Sony Ericsson. Чи зможуть Xiaomi і Nokia досягти таких самих висот? А може вони в багато разів перевершать своїх колег по бізнесу?

Nokia Xiaomi співпраця

 

Інші новини
Це все-таки відбулося! Xiaomi та Nokia тепер партнери!
Це все-таки відбулося! Xiaomi та Nokia тепер партнери!
  • 09.07.2017
  • 760
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Mi 10 Pro - Погляд Зсередини

19.02.2020

Xiao Ai Smart Moxibustion Box

18.02.2020

Зарядний пристрій Baseus 45Вт Quick Charger

17.02.2020

Роутер Xiaomi AIoT Router AX3600

14.02.2020

Xiaomi Mi 10 - Представлено Офіційно

13.02.2020

Подушка 8H Memory U-shaped Neck Pillow

12.02.2020

108МП Камера | Mi Note 10

10.02.2020

Краса Приховується в Деталях | Mi Note 10

08.02.2020

Настільний годинник Baseus Rotation Magnetic Digital Timer

06.02.2020

Розумна викрутка MiJia Screwdriver

05.02.2020