Навушники 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones отримали нагороду престижного конкурсу Los Angeles Audio Show!

  • 11.07.2017
  • 1391

З першого разу в десятку! 1MORE, яка вперше взяла участь у відомому заході Los Angeles Audio Show (LAAS), з ходу стала одним з його фіналістів! Нічого собі початок! Нагородою відзначилася супер-новинка компанії – навушники 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones LAAS

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones навушники

LAAS – це найбільше шоу подібного формату в Північній Америці, яке відвідує безліч шанувальників якісних аудіо-девайсів. Девіз шоу - «Ми тут, щоб зробити музику».

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones відвідувачі

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones девіз

Крім останніх досягнень науки і техніки тут віддають данину класиці – на виставці можна знайти вінілові пластинки і ретро-пристрої для справжніх цінителів еволюції звуку. Само собою, що на заході проходять численні тематичні семінари.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones класика

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones семінари

Завоювати нагороду на такій виставці подвійно престижно і 1More це вдалося! Завдяки цій перемозі, провідні американські ЗМІ, такі як PC Magazine, Forbes і інші, опублікували статті з рекомендаціями щодо придбання продукції переможців Los Angeles Audio Show. А це вже повноцінне визнання якості!

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones ЗМІ

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones Forbes

Крім 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones, компанія привезла з собою й інші свої творіння, серед яких відвідувачі особливо відзначили сині бездротові навушники 1MORE Over-Ear Headphones Bluetooth.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones навушники стильні

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones дитина

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones МОМО

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones бездротові

Чим же підкорили відвідувачів і експертів навушники 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones?

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones експерти

По-перше, налаштуванням звуку цього люксового пристрою займався сам чотириразовий володар премії Греммі, відомий звукорежисер Лука Бігнарді (Luca Bignardi). Завдяки його таланту і надсучасним технологіям навушники вийшли якості настільки високої, що японське співтовариство експертів сертифікувало їх для прослуховування Hi Resolution AUDIO!

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones стиль

По-друге, Quad Driver означає, що звуковідтворююча частина навушників складається з 4 частин (драйверів):
1 основна мембрана, що відповідає за звуковий потік і низькі частоти, плюс 3 драйвера для генерації високочастотних звуків. Така конструкція забезпечує чудову якість звуку у всьому діапазоні.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones конструкція

По-третє, 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones оснащені якісним мікрофоном, стійким до різних видів перешкод, таких як перехресні (CROSS-TALK) і електромагнітні.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones якісні

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones мікрофон

По-четверте, корпус навушників створений з легкого алюмінієвого сплаву. Композитні матеріали навушників, що захищають від спотворень звуку, використовуються в аерокосмічній індустрії.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones захищені

По-п'яте, шнур навушників захищений від стирання і заломів. Він покритий еластичним ТРЕ-матеріалом, а всередині дроти захищає кевларове обплетення.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones TPE

Ух, схоже, інженери 1More перевершили самих себе! Або може вони тільки розігріваються і нагороди скоро просто посиплються на компанію одна за одною? Все може бути, а поки вітаємо 1More та Quad Driver In-Ear Headphones з отриманням престижної нагороди LAAS!

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones люкс

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones сертифікат

Інші новини