Лазерний проектор Mi Laser Projector може виводити зображення на екран з діагоналлю 150 дюймів!

  • 10.07.2017
  • 1517

Дуже крутий гаджет поповнив екосистему MiJIA. Ним став лазерний проектор Mi Laser Projector, з яскравістю 5000 люмен і можливістю проектувати зображення на екран розміром до 150 дюймів (близько 380 сантиметрів).

Mi Laser Projector лазерний проектор

Гаджет має вагу близько 7 кг, що вселяє повагу, та габаритними розмірами 410×291×88 мм. Що ж помістили інженери Xiaomi в цей вражаючий пристрій?

Оптична система проектора створена відомою компанією Yorkey. Для комфорту користувача конструктори оснастили пристрій автоматичним налаштуванням фокусування, що дозволяє проектору легко фокусуватися навіть на відстані близько 50 см від екрану, на який проектується зображення.

Mi Laser Projector функція автоналаштування

Mi Laser Projector якісне зображення

Якість зображення Full HD, контрастність - 3000:1. Очікуваним, але від цього не менш корисним, стало використання в проекторі чіпа виробництва Texas Instruments. За чіткість і яскравість зображення відповідає технологія Advanced Laser Phosphor Display.

Mi Laser Projector стильний дизайн

У проекторі дуже широкий інтерфейс: в наявності порт USB 3.0, HDMI, S/PDIF та інше.

Mi Laser Projector інтерфейс

Окремо слід виділити акустичні можливості Mi Laser Projector. Пристрій підтримує Dolby Digital і DTS, та забезпечений відразу чотирма динаміками.

Mi Laser Projector якісна акустика

Mi Laser Projector дистанційне керування

У лазерного проектора заявлений вражаючий термін роботи – близько 25 тисяч годин. Говорячи іншими словами, при використанні пристрою по 2 години на день, він зможе пропрацювати приблизно 34 роки.

Mi Laser Projector керування зі смартфона

Гаджет підтримує Wi-Fi й оснащений системою Mi TV. Це автоматично означає, що він може керуватися не тільки з пульта дистанційного керування, а й зі смартфона.

Mi Laser Projector Mi TV

Інші новини
Останні відео