Розумна зубна електрощітка Xiaomi SOOCAS X3 Electric Toothbrush Black

Розумна зубна електрощітки SOOCAS X3 - тепер в чорному кольорі!

Професійна електрична зубна щітка SOOCAS X3 Чорне Золото, має вражаюче чорне забарвлення.

Поза всякими сумнівами, для високоякісної, продуманої до найдрібніших деталей електрощітки SOOCAS X3 Чорне Золото, просто необхідний чохол, який буде відповідати високому класу виконання девайса.

Дизайн чохла з кріплення на магніті розробляли фахівці австралійського бренду Oroton. Тому чохол як і зубна щітка виконані на вищому рівні!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Володимир, 26.06.2019
Добрий день. Я поміняв щітку з білоі на чорну, відвязав стару, привязав нову. До цього все працювало, а зараз нова щітка не може скинути дані про чищення. Додаток Soocas
Адміністрація MIOT.UA 26.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Алла, 18.02.2019
Хдравствуйте) Хотела бы уточнить, черная сейчас в продаже 2я версии с овальной кнопкой?
Адміністрація MIOT.UA 18.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Алла, да.
Всі відгуки

SOOCAS X3 Black

Розумна зубна електрощітка SOOCAS X3 - тепер в чорному кольорі!

Професійна електрична зубна щітка SOOCAS X3 "Чорне Золото", має вражаюче чорне забарвлення.

Високоякісна професійна електрична зубна щітка, яка забезпечить особливо ретельний догляд за порожниною рота. В основі роботи пристрою; технологія звукових коливань, що передаються на щетинки. Частота вібрацій щетинок зубної щітки дуже висока - вона може досягати 37 200 разів на хвилину.

Таку вражаючу швидкість роботи забезпечує вбудований електродвигун, що використовує енергію створюваного їм магнітного поля всередині корпусу гаджета. Завдяки поєднанню високої частоти вібрацій щетинок, можливості підтримувати однакову амплітуду чистки та виникає сила тертя до 220 г / см, забезпечується виключно ефективне очищення зубів.

При цьому гаджету потрібно відносно небагато енергії для тривалої роботи з одного заряду. Щітка оснащена 1000 мАг акумулятором, від якого може працювати автономно до 25 днів (при використанні щітки до 4-х хвилин щодня).

Рівень водонепроникності гаджета IPX7 - це означає, що пристрій здатний без пошкоджень внутрішніх механізмів перенести короткочасне занурення в воду глибиною до 1 метра. Говорячи іншими словами: Ви можете не переживати про бризки, що випадково потрапили на корпус SOOCAS X3. І навіть якщо, раптом, Ви упустите щітку в раковину з водою - це не зашкодить механізму пристрою.

Ми спроектували стійку до вібрацій конструкцію зубної щітки та приділили дуже багато часу дизайну її корпусу. Щоб досягти чудових тактильних відчуттів ми застосували 12 різних високоточних технологічних обробок поверхні, включаючи лазерне гравіювання. Все для того, щоб ви отримували справжнє задоволення, просто торкаючись до гаджету. Відносно матеріалу корпусу SOOCAS X3 - він композитний, що запобігає появі цвілі на щітці, яка знаходиться у вологому приміщенні.

Окремою складовою нашої електричної зубної щітки є щільність щетинок, їх розташування та форма. За рахунок певного угрупування щетинок у вигляді, свого роду, геометричних фігур (овал, трапеція, ромб), ми змогли досягти збільшення щільності до 40%, в порівнянні з колами класичних зубних щіток. Це сприяє більш ефективному видаленню зубного каменю та зубного нальоту під час чищення зубів.

Волокна щетинок SOOCAS X3 мають напівкруглу форму, в той час як у класичних зубних щіток волокна гострі. Завдяки цій інновації наша зубна щітка не ушкоджує чутливу тканину ясен, піклуючись про Ваше здоров'я.

Гаджет має декілька базовими режимами чистки, включаючи такі корисні функції, як масаж ясен або очищення мови. Можливості пристрою можна збільшити, використовуючи спеціальний мобільний додаток на Вашому смартфоні. Крім того, ви зможете самостійно регулювати час чищення зубів, її інтенсивність і багато інших параметрів. Контроль гаджета відбувається за допомогою Bluetooth.

SOOCAS X3 Black оснащена датчиком ST G-Sensor, який аналізує стан порожнини рота під час чищення. Таким чином, Ви зможете бачити регулярну статистику ступеня очищення Ваших зубів прямо на екрані смартфона. Мало того, на підставі отриманої інформації, гаджет може сам запропонувати Вам повторно почистити зуби, якщо якість первинної чистки було розцінено ним як недостатнє! Плюс, завдяки мобільному додатку, Ви завжди зможете зрозуміти, який поточний рівень заряду батареї і коли слід міняти очищувальну головку зубної щітки.

Щоб повністю зарядити акумулятор гаджета, знадобиться 16 годин. А для максимальної зручності розробники передбачили бездротову зарядку зі спеціальною захисною функцією.

Принцип роботи захисту зарядки гаджета полягає в безпомилковому пізнанні саме електричної зубної щітки. Якщо в зарядний пристрій випадково потрапляє сторонній предмет, наприклад, монета або кільце, спрацьовує захисний механізм зниження потужності. Таким чином, нагрів стороннього предмета не відбувається, що істотно мінімізує ризик отримання будь-яких ушкоджень або травм власником.

Крім того, бездротова зарядка, одночасно, є і зручною підставкою для SOOCAS X3. Нижня частина корпусу підставки оснащена прогумованим шаром, щоб пристрій не ковзав по поверхні.

Поза всякими сумнівами, для високоякісної, продуманої до найдрібніших деталей електрощітки SOOCAS X3 "Чорне Золото" просто необхідний чохол, який буде відповідати високому класу виконання девайса.

Дизайн чохла з кріпленням на магніті розробляли фахівці австралійського бренду Oroton. Тому чохол виконаний на вищому рівні!

Soocare X3 подбає про здоров'я Ваших зубів!

Обери свій колір Soocare X3!

Найменування: SOOCAS Х3
Бренд: SOOCAS
Кількість вібрацій за хвилину: 37 200
Безпровідний зв'язок: Bluetooth
Ємність акумулятора: 1000 мАч
Час роботи акумулятора: 25 днів
Час повного заряда акумулятора: 16 г
Рівень вологозахисту: IPX7
Насадка для щітки: Змінна
Комплектація: 1 стандартна насадка, зарядний пристрій, інструкція з експлуатації, перехідник під наші розетки
Чохол: Не йде в комплекті
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Володимир, 26.06.2019
Добрий день. Я поміняв щітку з білоі на чорну, відвязав стару, привязав нову. До цього все працювало, а зараз нова щітка не може скинути дані про чищення. Додаток Soocas
Адміністрація MIOT.UA 26.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Алла, 18.02.2019
Хдравствуйте) Хотела бы уточнить, черная сейчас в продаже 2я версии с овальной кнопкой?
Адміністрація MIOT.UA 18.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Алла, да.
Руслан, 03.09.2018
Какая у вас версия в продаже? 1я с круглой или 2я с овальной кнопкой?
Адміністрація MIOT.UA 03.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Руслан, 2-я версия с овальной кнопкой.
Павел, 22.05.2018
Добрый день, это первая версия или вторая?
Адміністрація MIOT.UA 22.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, первая версия.
Олександр Павлович, 19.09.2017
Доброго дня. Не встиг я на акцію з зубною пастою але дуже хочу придбати цю зубну щітку. Скажіть будь ласка чи будуть ще схожі акціі?
Адміністрація MIOT.UA 20.09.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олександр, слідкуйте за акційними пропозиціями на нашому сайті тут - https://mi.ua/profitably/promo/ Придбати щітку можна вже зараз, товар у наявності.
Олег, 31.05.2017
Коли в наявності будуть насадки чорного кольору?
Адміністрація Mi.UA, 31.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олег, поставка насадки до зубної щітки Xiaomi Soocare X3 в чорному кольорі найближчим часом не очікується.
Додати коментар