Розумна зубна електрощітки Xiaomi SOOCAS X3 Electric Toothbrush White

«Розумна» зубна щітка від SOOCAS X3 максимально якісно, комфортно та безпечно очистить вашу ротову порожнину. 

  • Не боїться води
  • Має 4 режими
  • Чистить, відбілює, полірує, масажує
  • Синхронізує дані з додатком смартфона
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Вадим, 22.11.2018
Щеткой очень доволен! Купил сначала жене в подарок, а потом и себе. Но вот приложение для iOs не работает, точнее не проходит регистрация пишет operaton failed, почитал интернет решения не нашел. А вдвойне обидно что пылесос не подключается к приложению на iOs, а я только собрался его покупать. На оф. сайте огромный тред об этом.
Николай, 29.10.2018
использовал около 1.5 года, нареканий не было. но потом перестала включаться. цена ремонта выше 1к грн...
Всі відгуки

SOOCAS X3 White

Потужний ефективний двигун

В основі роботи щітки лежить технологія звукових коливань, які передаються на щетинки. Частота їх вібрацій може досягати 37200 разів на хвилину. Окрім того, кінетична енергія, яка виникає при контакті зубної щітки з зубами, здатна підтримувати однакову силу та амплітуду вібрацій, в результаті проводячи відмінне очищення порожнини Вашого рота.

Дружня взаємодія з водою

Не бійтеся, що ворогом вашій електричній зубній щітці може стати вода. Почистивши зуби, Ви без побоювань промиваєте щітку під струменем води. Корпус пристрою виконаний із композитного матеріалу, який завадить плісняві оселитися на Вашій щітці. Згідно Стандарту безпеки IPX7 даний пристрій не зламається навіть після короткочасного занурення у воду на глибину до 1 метра.

Зовнішні та внутрішні переваги

  • Одного зарядження батареї вистачить на 25 днів (при використанні щітки по 4 хвилини щодня) завдяки 1000 мАг акумулятору
  • Щітка приємна на дотик
  • Можливість використання різних насадок

Покриття корпуса зубної щітки пройшло досить багато обробок, а точніше лазерне гравіювання та інші 12 високоточних обробок. А це, в свою чергу, дає приємні відчуття при тактильному контакті з щіткою. Щітка приємна на дотик та зручна при використанні.

Різноманітність режимів та взаємодія з додатком SOOCAS арр

Крім того, що Ви можете перемикати 4 режими чистки зубів, скористуйтеся іншими можливостями, встановивши Soocare арр. Цим Ви дозволите собі вибирати інтенсивність, режим, час чищення та інші цікаві функції.

Домашня санація порожнини рота

Ваша чудо-щіточка дозволяє Вам щоденно підтримувати порожнину рота в ідеальному стані. Тільки уявіть, що цей маленький стильний пристрій може відбілювати та полірувати зуби, робити масаж ясен, проводити чистку язика. А, завдяки густій посадці дуже м'яких щетинок та інтенсивній вібрації головки, якість чищення істотно збільшилася.

Зручне зарядження акумулятора

Щоби повністю зарядити акумулятор, знадобиться лише 16 годин у мережі 110-140 Вт. А для Вашої максимальної зручності розробники передбачили бездротовий зарядний пристрій, який водночас слугує підставкою. Підставка є прогумованою, аби не ковзати по поверхні.

зручне> зручне>

Xiaomi-Soocare-X3-12.jpg

Щітка має різноманітні сертифікати якості, що не може Вас не потішити, адже здоров’я передусім!

Завантаження…

Відгуки користувачів
Вадим, 22.11.2018
Щеткой очень доволен! Купил сначала жене в подарок, а потом и себе. Но вот приложение для iOs не работает, точнее не проходит регистрация пишет operaton failed, почитал интернет решения не нашел. А вдвойне обидно что пылесос не подключается к приложению на iOs, а я только собрался его покупать. На оф. сайте огромный тред об этом.
Николай, 29.10.2018
использовал около 1.5 года, нареканий не было. но потом перестала включаться. цена ремонта выше 1к грн...
Олександр, 12.10.2018
Использую уже год, нариканий никаких, качественный продукт, красивый (что редкость), рекомендую в покупке!
Юрий, 03.04.2018
Перестала включаться. При нажатии на кнопку включения ничего не происходит, нажимал и держал долго результат тот же. Поставил на зарядку - загораются зелетные диоды и показывает что полностью заряжена. У вас есть сервисный центр?
Адміністрація MIOT.UA 03.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Святослав, 12.03.2018
Купил 7го числа этого месяца щётку и только сейчас случайно заметил, что действует акция на неё. К сожалению, меня даже не предупредили и в результате так и не привезли набор зубных паст. Очень обидно, так как сейчас задумался о покупке пасты, так как моя постоянно слетает когда я включаю щётку.. возможно ли сейчас получить аукционную пасту?
Адміністрація MIOT.UA 12.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Святослав, если на момент заказа действовала акция, то пасту в подарок получите обязательно. Для решения данного вопроса, свяжитесь пожалуйста с менеджером продаж по телефону: 0 (800) 60-44-71.
Станислав, 11.03.2018
Подскажите пожалуйста, а чем данная модель отличается от вот этой: https://miot.ua/zubni-shitki/elektrichna-zubna-shitka-oclean-one-black/ ??
Адміністрація MIOT.UA 11.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Станислав, Ви порівнюєте дві зовсім різні моделі. Відрізняються кольором, дизайном, частотою звукових коливань в хвилину, ємністю вбудованої батареї, габаритними розмірами, вагою.
Дмитрий, 06.03.2018
Доброго времени суток! Подскажите, если смартфон связан через Bluetooth с другим устройством (фитнес браслетом) возможна ли привязка с SOOCAS X3?
Адміністрація MIOT.UA 06.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, да возможна.
Анастасия, 11.12.2017
Добрий день! Ожидаются ли поставки данной зубной счетки до нового года?
Адміністрація MIOT.UA 11.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анастасия, поставка планируется, ориентировочно на январь месяц.
Олексій Науменко, 21.08.2017
Купил таких две еще в мае: черную жене, а потестив, пощупав, попробовав, сразу же заказал себе белую. Что хочу сказать, до этого опыта работы со звуковыми щетками не имел. После первого использования впечатление такое, будто я впервые в жизни зубы почистил. Непередаваемое ощущение чистых, как будто голых зубов. Сначала, конечно, вибрация кажется немного неприятной, но привыкаешь быстро - для этого есть целый режим. Аккумулятор заряд держит реально долго, в итоге забываешь когда щетку крайний раз заряжал. Спаривать с телефоном не пробовал за ненадобностью. Но отзыв я решил написать только сейчас по одной причине - ждал планового визита к стоматологу, который состоялся у меня на днях. По мнению врача я делал профессиональную чистку зубов недели две-три назад (хотя, на самом деле, крайний раз я делал чистку у этого же врача ровно год назад). Т.е. результат очень и очень на лицо, никакого налета и камней. Покупку я считаю очень удачной. Теперь советую всем.
Світлана, 09.07.2017
Скажіть будь-ласка, чи є якісь протипоказання для застосування даної щітки людям, у яких є пломби на зубах?
Адміністрація Mi.UA, 11.07.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Світлана, на цей час, протипоказань нема.
Юрій, 02.02.2017
Дана щітка по вигляду і функціоналу дуже схожа на PHILIPS Sonicare DiamondClean, чи сумісні змінні насадки у цих щіток?
Адміністрація Mi.UA, 02.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, на жаль ми не маємо такої інформації.
Дарина, 29.01.2017
Насадку отдельно покупать?
Адміністрація Mi.UA, 31.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дарина, нет насадка в комплекте. При износе насадки в нашем магазине есть дополнительные сменные, которые можно приобрести отдельно.
Дмитро Брік, 31.12.2016
додаток Soocare арр не знайшов в PlayМаркете
Адміністрація Mi.UA, 03.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Дмитро, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soocare.international
Руслан, 26.11.2016
Здравствуйте. Не указана гарантия. Она есть и сколько?
Адміністрація Mi.UA, 28.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Руслан, да гарантия есть, 12 месяцев, а также 24 месяца бесплатного гарантийного обслуживания.
Maksym Mospanenko, 23.11.2016
Чи є можливість замовити 3 різні колькори (з Китаю чи зі складу в Україні)?
Адміністрація Mi.UA, 24.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, на нашому складі в Києві, є в наявності тільки білого кольору. Зі складу в Китаї на даний момент такої можливості також не має.
Додати коментар