Зустрічаємо електричну зубну щітку Xiaomi Soocas X3 у вражаючому кольорі «Чорне Золото»!

  • 10.02.2017
  • 1844

Не встигли ми звикнути до класичного для виробів Xiaomi білого кольору зубної щітки Soocas (Soocare) X3, як китайська компанія випустила свій електричний гаджет в новому, чорному кольорі. «Чорне Золото» - саме так вражаюче та претензійно назвали новий колір свого пристрою творці. Чорний для хлопців, а білий для дівчат? Може так і є - обери свій колір Soocas (Soocare) X3!


Зверніть увагу на нове «Чорне Золото» від Xiaomi – колір гаджета справді вражає!


Внутрішня «начинка» Xiaomi Soocare X3 залишилась без змін. Це все та ж надійна інноваційна електрична зубна щітка, яка не так давно вразила світ своєю блискучою краудфандінговой кампанією.

Потужний двигун зубної щітки від постачальника деталей для Mercedes-Benz, дає можливість щетинкам гаджета вібрувати 37 200 разів на хвилину, на відміну від часто використовуэмоъ швидкості 31 000 разів на хвилину. Soocare X3 забезпечена напівкруглими щетинками, які дбайливо масажують ваші ясна, без ризику пошкодити їх! Така форма щетинок вибрана спеціально, адже класична загострена форма може дратувати ясна під час чищення.


Крім того, зібрані в спеціальні геометричні форми (ромб, овал, трапеція), щетинки мають на 40% більшу щільність, в порівнянні з класичним розташуванням у вигляді кола. Такий крок дозволив Soocare X3 краще справлятися із зубним каменем і нальотом, захоплюючи всі важкодоступні місця.


Корпус щітки створений з композитних матеріалів – ніякого дешевого пластику! Такий підхід дав можливість Soocare X3 довгий час перебувати у вологій кімнаті без ризику виникнення цвілі на поверхні корпусу щітки. Крім того, матеріал корпусу пройшов 12 різних обробок, включаючи лазерне гравіювання. Отримуйте задоволення від тактильних відчуттів, які виникають, коли ви візьмете наш гаджет в руку.


Щоб поліпшити практичність свого пристрою, інженери Xiaomi захистили гаджет за стандартом IPX7. Завдяки цьому ви можете мити зубну щітку під струменем води з-під крана, без ризику пошкодити внутрішні структури пристрою.


Вбудований акумулятор ємністю 1000 мАг забезпечить до 25 днів використання щітки з одного заряду (при щоденній роботі гаджета до 4-х хвилин)! Окремо варто відзначити розумну зарядну станцію електричної зубної щітки. Вона розроблена з акцентом на безпеку власника! Її контрольна система розпізнає тільки щітку Soocare X3. У разі, якщо в відділення для зарядки випадково потрапить сторонній металевий предмет, скажімо обручка або монета – док-станція автоматично перейде в режим зниженої потужності.

Такий крок виключить можливість нагріву стороннього металічного предмета всередині док-станції і та, як наслідок, зведе нанівець можливість випадкової травми власника гаджета, при вийманні предмета, який потрапив всередину зарядної станції.

Крім кількох базових режимів чистки, розумна зубна щітка має ще й можливістю синхронізуватися зі смартфоном! Завдяки вбудованому датчику ST G-Sensor, щітка може відстежувати стан порожнини рота власника після чистки та безпосередньо оцінювати якість чищення зубів. Свої оцінки після кожного чищення, розумний гаджет буде відправляти своєму власникові на смартфон. Крім того, за допомогою смартфона власник зможе задати параметри чистки – час, інтенсивність тощо.


Само собою, що для Soocare X3 «Чорне Золото» потрібен чохол високої якості! І він у нього є! За дизайн чохла з магнітними кріпленнями відповідають досвідчені фахівці австралійського бренду Oroton! А що з упаковкою? Її постачальник створює упаковку для деякої техніки Apple, так що будьте спокійні – електрична зубна щітка упакована по вищому розряду!

Подаруйте Soocare X3 «Чорне Золото» собі або своїй близькій людині. Пам'ятайте, що здоров'я зубів, це та «дрібниця», до якої потрібно ставитися з усією відповідальністю!

 

Інші новини