Огляд: Електричні викрутки Wowstick 1FS і Wowstick 1S – незамінна річ, яка завжди під рукою!

  • 30.01.2017
  • 2127

В цьому огляді мова піде про незамінну річ для кожної сучасної людини – електричну викрутку. І не варто говорити, що подібний пристрій в першу чергу може бути цікаво чоловікам. Стильні та легкі електричні гаджети Wowstick відмінно підійдуть і для вирішення деяких жіночих проблем! Яким чином? Читайте далі!

Відеоогляд Wowstick 1FS і Wowstick 1S


Упаковка та комплектація

Wowstick 1S на даний момент є головною викруткою лінійки. Пристрій поставляється в картонній коробці, яку від пошкодження при транспортуванні захищає чохол з щільного поліетилену, наповненого повітрям.

Кришка коробки прикрашена оригінальною серією малюнків, яка з певною часткою гумору наочно ілюструє, як праця зробила з мавпи людину. Під кришкою розташовується чорний конверт з магнітною міні-дошкою (14.7х8.9 см) і інструкцією на англійській та китайській мові всередині. Під конвертом, в упаковці-вставці (все з того ж щільного картону) із спеціальним поглибленням, розташована сама викрутка.

Під цим відділенням знаходиться ще одне, в якому вмістилися: док-станція для зарядки викрутки, бочонок-контейнер з 7 додатковими насадками під кріплення стандартів Apple і кабель USB/Micro USB в корпусі-рулетці. Основний комплект з 10 біт-насадок розташований в спеціальних відділеннях док-станції.

Wowstick 1FS є більш бюджетною викруткою, тому її упаковка та комплектація відрізняється від «старшої сестри» Wowstick 1S. Пристрій постачається в щільній картонній коробці, усередині якої знаходиться фірмова коробка з тонкого картону. Всередині цієї упаковки, в свою чергу, лежить довгастий пластиковий чохол на магнітних кріпленнях, який і є «місцем проживання» викрутки.

В самому чохлі окрім, безпосередньо, викрутки знаходяться 6 біт-насадок і насадка-подовжувач. Крім того, гаджет оснащений невеликою інструкцією-вкладишем на китайській мові.

Конструкція та дизайн

Обидві викрутки створені в ультрасучасному «хай-тек» стилі. Міцні корпуси гаджетів виготовлені з анодованого алюмінію. Покриття поверхні викруток приємне та практичне – пристрій не ковзає в руці, його зручно тримати пальцями і у нього чудові тактильні якості.
Викрутки не тільки міцні – вони ще й дуже легкі! Модель Wowstick 1FS важить 46 грамів (без батарейок), а модель Wowstick 1S – всього 53 грами! Розмір пристроїв ідентичний – 17.2х1.5 см.

У обох викруток є світлодіоди біля робочої частини, які при використанні якісно висвітлюють поверхню перед собою.

Бюджетна модель Wowstick 1FS забезпечена двобічною кнопкою управління, завдяки якій можна автоматично вкручувати або викручувати нещільно закручені кріплення. Також, при натисканні на кнопку, автоматично вмикаються світлодіоди, що підсвічують робочу зону.

Старша модель серії Wowstick 1S оснащена вбудованим літій-іонним акумулятором, який заряджається від док-станції. Сама ж док-станція отримує необхідну енергію з будь-якого призначеного для цього USB-пристрою (павербанк, ПК тощо) за допомогою кабелю USB/Micro USB. Окремим приємним плюсом є те, що кнопка вмикання/вимикання підсвічування робочої зони прив'язана тут до окремої кнопки та не залежить від кнопки включення викручування/закрутки.

Якщо ви хочете використовувати будь-яку з викруток в «ручному» режимі, тобто відкручувати або закручувати гвинти без включення автомата, - без проблем! Надійний храповик чітко фіксує насадку, не даючи їй випасти під час роботи.


Рулетка кабелю USB/Micro USB напівавтоматична – вона не має кнопки змотування, але автоматично починає затягувати кабель назад в корпус, якщо ви натягнули його та потримали деякий час в напрузі.

 

Технічні характеристики

Викрутка Wowstick 1FS працює на двох батарейках стандарту ААА. Розробники пристрою запевняють, що такого живлення вистачить на до 8 годин безперервної роботи.

Як вже зазначалося вище, «старша сестра» Wowstick 1S оснащена літій-іонним акумулятором, заряду якого вистачає для до 10 годин безперервної роботи.

Крутний момент 0.2/3 Нм і швидкість 100 обертів за хвилину підкреслюють, що дані гаджети призначені для роботи з невеликими нещільно закрученими гвинтами – такими, як наприклад, в смартфонах, фотоапаратах, окулярах, мікросхемах і т.д.

Для цих же цілей викрутки зроблені легкими та компактними – не будете ж ви тягати з собою в кишені або в сумці масивний шуруповерт, щоб комфортно та без зусиль підкрутити розхитаний гвинт! Електричні викрутки Wowstick стануть незамінним помічником у вирішенні цих проблем!

Практичне застосування

Відразу відзначимо, що фахівці Xiaomi постаралися на славу, створивши свої гаджети з урахуванням всіляких робочих нюансів, які можуть виникнути у користувача. Крім вже згаданої вище компактності та відмінних тактильних якостей, обидві викрутки дійсно дуже зручно тримати в руках, а їх мала вага дозволяє працювати довго, не боячись, що пальці втомляться.

Ці гаджети не створені для ремонту великої побутової техніки або скажімо, для того, щоб як слід вкрутити гвинт в стіну. Ні, їх призначення в іншому.
Розкрутити або закрутити свій смартфон, підтягнути гвинтик в будильнику або сонцезахисних окулярах – виконати необхідний дрібний ремонт, без застосування масивних викруток або надмірних зусиль. Ось для чого створювалися ці легкі гаджети, які, завдяки своїй довжині можуть легко проникати у вузькі важкодоступні місця.

Компактні та зручні викрутки розроблені в практичному форм-факторі, що дає можливість завжди носити гаджет з собою – в сумочці, рюкзаку або навіть кишені! Все продумано для того, щоб ви змогли самостійно усунути дратівливу проблему відразу на місці, зараз же, без зайвих утомливих пошуків потрібного інструменту та очікування на чиюсь допомогу.

Що стосується світлодіодів, які висвітлюють робочу зону – їх LED-підсвічування якісне та комфортне. Під час роботи чітко висвітлюється потрібна область дії, що викликає велике почуття подяки конструкторам Xiaomi.

Відзначимо, що магнітні кріплення, які тримають насадки, дуже надійні в усіх аксесуарах викруток. І магнітні гнізда чохла 1FS, і гнізда док-станції 1S, і кріплення контейнерів з насадками – досить сильні, щоб утримувати біти-насадки на місцях, навіть якщо ви будете трясти або перегортати аксесуари.

Ще раз про приємні дрібниці – всі базові насадки Wowstick 1S і FS промарковані згідно свого призначення. Більш того, док-станція моделі 1S містить спеціальне кільце-кришку, на якому схематично зображено для чого підходить та чи інша насадка з тим чи іншим кодом.

Магнітна міні-дошка (WOWPAD) надійно утримує металеві предмети – ви можете не боятися, що насадка або викручені гвинтики загубляться! Крім того, аксесуар забезпечений корисним схематичним малюнком з одного боку та розлінованою в клітинку поверхнею з іншого.

Інженери Xiaomi створили три види додаткових біт-насадок, які постачаються в спеціальних бочонках-контейнерах:

  • Wowbits-C (Common Group) - бочонок-контейнер маркований зеленим кольором. Тут зібрані насадки для найбільш часто використовуваних кріплень.
  • Wowbits-S (Special Group) - бочонок-контейнер маркований чорним кольором. Цей комплект містить у собі насадки для спеціальних, менш використовуваних кріплень.
  • Wowbits-A (Apple Group) - бочонок-контейнер маркований синім кольором. Насадки розроблені для кріплень, що використовуються в техніці Apple (iPhone/iPad/Mac/Air/Pro).

У кожному контейнері знаходиться 7 насадок, а самі бочонки відкриваються шляхом несильного натискання на верхню кришку (на картонній упаковці кожного контейнера є малюнок, який пояснює принцип відкриття). Нижня частина кожного контейнера, як і нижня частина док-станції, забезпечена спеціальною прогумованою накладкою, яка запобігає ковзанню по поверхні.

Що стосується напівавтоматичної рулетки кабелю USB/Micro USB – до неї ніяких претензій немає. Конструкція корпусу стильна та зручна, а кабель має досить хорошу довжину.

Висновок

Універсальні викрутки Wowstick 1S і FS – це надзвичайно корисні пристрої. Вони приємні на вигляд, зручні в руках і добре справляються з поставленими для них завданнями. А що ще потрібно для таких гаджетів ?!

Інші новини