Що робити, якщо Ваш Mi-смартфон швидко розряджається

  • 26.01.2017
  • 3609

MIUI сохраняем заряд аккумулятора

Що робити, якщо Ваш телефон Xiaomi раптом став швидко втрачати заряд акумулятора. Наші поради з налаштування MIUI допоможуть Вам вирішити проблему швидкого розряду і збільшити автономність Вашого Mi-смартфона, поїхали!

Вимкніть непотрібні додатки

Xiaomi заряд батареи

Якщо на Вашому смартфоні стоїть дуже багато різних додатків і більшість з них додано в "автостарт", це може негативно позначитися на автономності пристрою. Щоб збільшити час роботи Вашого Mi-смартфона, просто приберіть непотрібні додатки з автостарту. Для цього виконайте наступні кроки: Безпека > Дозвіл > Автозапуск і вимкніть непотрібні програми.

Активуйте режим збереження енергії

MIUI сохраняем заряд аккумулятора

На щастя, система MIUI вже укомплектована вбудованим режимом збереження енергії. Щоб активувати функцію, перейдіть в Безпека > Економія заряду батареї. Після активації Battery Saver такі процеси, як синхронізація з хмарним сховищем, фонові процеси і інші активності, які сильно витрачають заряд акумулятора, будуть контролюватися. Також в цьому меню можна запланувати включення режиму економії заряду на певні проміжки часу.

Вимкніть автоматичні оновлення

Что делать если Xiaomi быстро садится

Фонові оновлення додатків можуть швидко "посадити" Ваш акумулятор, особливо, якщо на Вашому смартфоні встановлено більше 50 різних програм. Щоб запобігти втраті заряду, вимкніть автоматичні оновлення програм.

Визначте найважливіші додатки

Увеличиваем автономность смартфона Xiaomi на MIUI

Визначте для себе найважливіші додатки, іншим забороніть фонову активність за допомогою налаштувань MIUI. Зайдіть в Акумулятор і продуктивність > Керування додатками > Вибрати додатки і налаштуйте, які саме програми повинні працювати у фоновому режимі, а які ні.

Залиште лише необхідні повідомлення

Как сделать так, чтобы Xiaomi работал больше от одного заряда

Повідомлення на екрані блокування про вхідне SMS, від соціальних мереж, пошти і месенджерів дуже важливі для користувачів. Але, наприклад, повідомлення від гри із закликом пограти в неї пару хвилин - це вже зайве. У MIUI можна налаштувати, які програми зможуть надсилати Вам повідомлення, а які ні.

Перейдіть за наступним ланцюжком: Безпека> Повідомлення і Status Bar> Повідомлення від додатків і залиште тільки ті, що потрібні Вам. Це також допоможе істотно зберегти заряд Вашого акумулятора.

Інші новини
Що робити, якщо Ваш Mi-смартфон швидко розряджається
Що робити, якщо Ваш Mi-смартфон швидко розряджається
  • 26.01.2017
  • 3610
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

WalkingPad S1 - Доріжка для Ходьби

16.01.2020

Mirror Art - Надзвичайно Стильна Bluetooth-колонка

15.01.2020

POS-термінал SunMi D2s

09.01.2020

Смарт годинник Mi Color Watch

03.01.2020

Смарт годинник Mi Color Watch

31.12.2019

ShowSee Nail Sharpener - Електрична Пилка для Нігтів

26.12.2019

Baseus 65W GaN Quick Charger - Універсальний Зарядний Пристрій

25.12.2019

Розумна колонка Redmi XiaoAI Speaker Play

25.12.2019

Xiaomi Redmi K30 - Флагман від Redmi

20.12.2019

70Mai Midrive - Автомобільний Датчик Тиску в Шинах

18.12.2019