Огляд KissKissFish CC Cup: більше, ніж просто термос!

  • 12.01.2017
  • 1216

Ледве дізнавшись про цікавий гаджет, ми з нетерпінням почали чекати – коли ж пристрій потрапить до нас на огляд. Ще б пак! Адже інженери компанії-розробника обіцяли створити не просто термос! Вони збирались представити світові спеціальний «розумний» термос: гаджет з датчиком температури, OLED-дисплеєм і, що найоригінальніше, кількома спеціальними насадками для приготування чаю, детокс-води та... варіння яйця. І ось, нарешті, KissKissFish CC Cup потрапив в нашу «лабораторію»!

Відеоогляд термоса KissKissFish CC Cup

Упаковка та комплектація

Термос поставляється в комплекті з трьома насадками: для чаю, для яйця та для фруктів або овочів, необхідних для приготування детокс-води. Кожна з насадок йде у власній картонній упаковці.

Сам, упакований в поліетиленовий чохол, термос знаходиться в окремій картонній коробці. Що особливо приємно – термос оснащений зручним і дуже якісним щільним тканинним чохлом-мішечком з надійними затяжками.
Крім того, в комплект входить фірмова листівка та коротка барвиста інструкція на китайській мові.

Дизайн

Термос має дуже стильний «хай-тек» дизайн, створений в традиціях екосистеми Xiaomi. KissKissFish CC Cup виготовляється в чотирьох кольорах: чорний, білий, рожевий та зелений. До нас на огляд потрапив гаджет білого кольору.

Термос виготовлений з вражаючої комбінації матеріалів: корпус з нержавіючої антикорозійної сталі (сплав 304), кришка з поліпропілену РР, а захисне покриття дисплея з полікарбонату РС. Слід особливо відзначити тактильні властивості KissKissFish CC Cup – термос не ковзає в руці та дуже приємний на дотик. Кожна з насадок має різьбове з’єднання та надійно кріпиться на внутрішню частину кришки термоса. Нижня частина термоса укомплектована силіконовою насадкою, яка ефективно протистоїть ковзанню.

Технічні характеристики

Кришка KissKissFish CC Cup оснащена якісним OLED-дисплеєм і термодатчиком, що дозволяє вимірювати температуру всередині термоса. Згідно із заявою виробника, пристрій може підтримувати температуру гарячої води близько 62°С протягом близько 7 годин або холодної води близько 10°С протягом близько 6 годин.

Вага термоса 324 грами, габаритні розміри 70х70х231 мм, об’єм – 525 мл. Виробник особливо пишається формою кришки пристрою, яка найбільш близька до сфери. Адже, як відомо, саме сферичні форми найкраще зберігають тепло.

Як вже зазначалося вище, завдяки спеціальним насадкам, конструктори надали власникам свого гаджета можливість не тільки комфортно заварювати чай, а й поміщати в термос інгредієнти для детокс-води або навіть зварити яйце.

Особливо підкреслимо характеристики матеріалів корпусу термоса: стійка до кислоти нержавіюча сталь AISI 304 витримує короткочасну температуру до 900°С! Що стосується матеріалів кришки: поліпропілену РР і полікарбонату РС – висока термостійкість першого та міцність другого, вже давно відмінно зарекомендували себе в промисловості.

Практичне використання

На практиці термос навіть перевершив наші очікування: він не просто підтримував температуру близько 62°С протягом 7 годин – при початковій температурі 81°С, через 12 годин датчик гаджета показував 45°С! При цьому корпус термоса в принципі не міняв свою температуру, лише кришка стала трохи більш теплою. Силіконова вставка в нижній частині термоса дуже зручна – завдяки їй гаджет не ковзає по поверхні, що збільшує його стійкість.

Що стосується безпосередньо принципу роботи самого термодатчика – він досить простий. Потрібно перегорнути термос на 180°, а потім повернути його у попереднє положення – поточна температура одразу ж відобразиться на OLED-дисплеї. Цифри чіткі та зрозумілі – видимість дисплея відмінна!

Конструкційно відмінно продумані насадки, виготовлені з термопластика, надійно кріпляться до внутрішньої сторони кришки термоса завдяки різьбовим з'єднанням. Найбільш «екзотична» насадка для яйця розбірна, що робить її використання надзвичайно комфортним.

Само собою, ми не могли не випробувати такий спосіб варіння яйця. Налив у термос «свіжий» окріп, ми помістили туди насадку з яйцем. Звірившись з графіком, зазначеним виробником, ми засікли годину, а потім дістали яйце з термоса. Воно дійсно зварилося!

Приємно здивували компактні розміри та надзвичайно мала вага пристрою. Термос зручно носити з собою в рюкзаку або сумці – він не займає багато місця та не обтяжує власника. Відносно герметичності гаджета у нас не виникло ніяких нарікань – жодна крапля рідини не пролилася з термоса, не дивлячись на всі наші перегортання гаджета!

Висновок

KissKissFish CC Cup – це дуже оригінальний, практичний та зручний пристрій. Зварити яйце, приготувати відмінний заварний чай або корисну детокс-воду – досліджений нами гаджет виявився більше, ніж просто термосом! Завдяки термодатчику, зручному OLED-дисплею та різним насадкам, гаджет є свого роду компактним багатофункціональним розумним пристроєм!

Останні відео