Розумна зубна електрощітка Xiaomi Soocas X3 – це найкращий подарунок на День Святого Валентина!

  • 09.02.2017
  • 2148

Лічені дні залишилися до 14 лютого – Свята Всіх Закоханих. Що ж подарувати своїй обраниці або своєму улюбленому? Що-небудь гарне або що-небудь корисне?
Навіщо обирати?!
Електрощітка Xiaomi Soocas (Soocare) X3 – це ультракорисний гаджет з просто приголомшливим зовнішнім виглядом. Її універсальний дизайн підійде як чоловікам, так і жінкам, як хлопцям, так і дівчатам! Хочете приємно здивувати свою другу половинку? Подаруйте їй/йому зубну щітку Soocare X3 - повірте, ваша близька людина оцінить таку турботу!


І це не просто слова або рекламні гасла! З самого початку розробки свого пристрою, інженери Xiaomi намагалися створити практичний продукт «для людей», який би володів при цьому гарним зовнішнім виглядом і мав відмінні технічні характеристики. Як показала практика – в них це вийшло!

Історія електричної зубної щітки Soocare X3 почалася з приголомшуючого успіху краудфандінговой кампанії гаджета – всього близько 2 днів знадобилося пристрою, щоб зібрати заявлену суму. Більш того, за результатами кампанії, зубна щітка Xiaomi зібрала на 990% більше за необхідні кошти! Чи це не феноменально?


Чим можна пояснити таку довіру людей до електричної зубної щітки Xiaomi Soocare X3? Чому вони вибрали саме її, а не моделі конкурентів?
По-перше, Soocare X3 дуже потужна – в той час, коли більшість конкурентних електричних щіток мають швидкість вібрацій щетинок 31 000 разів на хвилину, пристрій від Xiaomi може похвалитися 37 200 разів на хвилину!

А чим більше швидкість – тим краще очищення зубів! Стабільність і надійність роботи забезпечують відмінні комплектуючі, з яких зроблена зубна щітка, особливо це стосується японських підшипників двигуна гаджета, створеного фірмою, яка поставляє деталі для Mercedes-Benz.


По-друге, спеціальна конструкція щетинок Soocare X3 дозволяє домогтися дуже якісної та безпечної для ясен чистки зубів. Вся справа в формі щетинок і їх розташуванні. Щетинки гаджета напівкруглі, на відміну від більшості інших зубних щіток, у яких щетинки «загострені». Така інновація дозволяє уникнути роздратування або травм ясен під час роботи Soocare X3.


Самі щетинки сформовані в спеціальні геометричні групи (ромб, овал, трапеція). Такий підхід дозволив збільшити щільність щетинок до 40%! Завдяки цьому, Soocare X3 відмінно справляється із зубним каменем і нальотом, не упускаючи не одного важкодоступного місця! Окремим плюсом є можливість зміни насадок зубної щітки. Завжди можна замінити використану на нову! Нагадаємо, що стоматологи радять міняти зубну щітку кожні 3 місяці.


По-третє, дизайн пристрою був розроблений з урахуванням безлічі дрібниць. Його можна сміливо назвати дизайном «турботи про користувача». Почнемо з того, що кнопка вмикання/вимикання зубної щітки металева. Ніякого пластику! Не бійтеся, що фарба злізе або матеріал кнопки трісне після тривалого використання! Конструктори Xiaomi свідомо додали в щітку металеві елементи, щоб зробити свій гаджет більш довговічним.


Далі про корпус. Розробники рішуче сказали «ні» дешевому пластику, який не може витримати тривале перебування у вологій ванній кімнаті, та починає покриватися чорною пліснявою.

Корпус Soocare X3 створений з композитних матеріалів високої якості! Він пройшов 12 ступенів обробки, включаючи нанообробку та лазерне гравіювання. Ці процедури зробили поверхню корпусу не тільки захищеною від цвілі, але й надзвичайно приємною на дотик.

Крім того, корпус пристрою захищений за стандартом IPX7, а значить, його можна мити під струменем води з-під крана.


Не хвилюйтеся, якщо ви раптово упустили гаджет в воду – сміливо витягуйте його, адже пристрій може витримати короткочасне занурення в воду без пошкодження внутрішніх електронних схем!
По-четверте, пристрій оснащений одним із трендів 21-і століття – розумною складовою! Синхронізація вашого гаджета зі смартфоном відбувається за допомогою вбудованого Bluetooth-чіпа.

Оснащена сенсором ST G-Sensor, електрична зубна щітка Xiaomi буде регулярно відстежувати якість вашого чищення зубів, і посилати дані про це на ваш смартфон. Наберіть 100 балів за підсумками місяця, вийдіть на новий рівень якості чищення зубів! Пам'ятайте, здоров'я – понад усе!


По-п'яте, Xiaomi Soocare X3 володіє декількома базовими різними режимами чистки, в тому числі режимом чистки язика. Встановіть режим, який потрібен саме вам, регулюйте потужність і час очищення за допомогою смартфона - самостійно створіть ідеальну для ваших зубів електричну щітку!


По-шосте, вбудований акумулятор 1000 мАг дозволяє зубній щітці працювати дуже довго на одному заряді. При щоденному використанні до 4-х хвилин, Soocare X3 здатна пропрацювати до 25-ти днів без підзарядки! Для повної зарядки акумулятора пристрою потрібно 16 годин.


По-сьоме, гаджет оснащений відмінною док-станцією та скрупульозно опрацьованим чохлом для транспортування. Зарядна док-станція не просто стильна, вона ще й розумна!

Її електронна система розпізнавання налаштована на упізнання виключно електричної зубної щітки Soocare X3. Тобто, якщо в док-станцію потрапить інший предмет, будь то навіть обручка або монета, контрольна система зарядної станції автоматично перейде в режим зниженої потужності. Це означає, що сторонній предмет не буде нагріватися, і ви зможете вилучити його без ризику отримання травми.

Що стосується чохла, то Xiaomi замовила його дизайн і конструкцію у відомого австралійського бренду Oroton. Вишукані лінії та текстура корпусу чохла називаються «Сардинським візерунком». Внутрішні відділення для складових гаджета підігнані просто дивовижно – майстри Oroton знають свою справу.


Додамо сюди ще й коробку, виробник якої постачає упаковку для техніки компанії Apple – виходить дійсно ідеальний подарунок на День Святого Валентина.

Soocare X3 поставляється не тільки в білому, але й в чорному кольорі. Ми називаємо його «чорне золото»!

Чорна для нього, біла для неї! Чому б ні?!
І пам'ятайте, що існує ще синівська та дочірня любов! Про що ми? Ви можете зробити подарунок своїй матері або батьку, піднісши їм 14-го лютого комплект зубних щіток Soocare X3. А може бути, ваші діти вже приготували вам саме такий подарунок?

Інші новини