Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!

  • 25.01.2017
  • 1526

Проблема століття

Стрімкий індустріальний прогрес двох останніх століть і пов'язане з ним забруднення навколишнього середовища поставили перед людьми 21-ого сторіччя безліч серйозних питань. Однією з найбільш важливих проблем нашого часу є рівень якості питної води. У деяких країнах це більше ніж проблема – це національна «больова точка».

Саме тому такий корисний пристрій, як очищувач води, в 21-му столітті став воістину незамінним предметом в будь-якому будинку. Особливо це стосується Китаю з його більш ніж мільярдним населенням, де проблема споживання чистої питної води стоїть особливо гостро. Згідно з дослідженнями китайських експертів, попит на різні очищувачі води стрімко зростає – в останні роки він збільшився на 45%!

Через те, що забруднення води в Китаї носить масовий характер, прогнозується, що в 2017 році попит на очищувачі води складе близько 1 мільярда штук! Більш того, очікується, що попит буде стрімко зростати та через кілька років складе до 100 мільярдів одиниць!


Нова бізнес-модель

13 жовтня 2016 року в Ханчжоу (Hangzhou) на конференції Ali Yunqi Conference, глава та засновник Alibaba Group, відомий бізнесмен Ма Юнь (Джек Ма) сказав у своїй промові, що ера «чистої бізнес-електрики» скоро закінчиться. Це означає, що в найближчі 20 років роздрібна торгівля та електронна комерція повністю зміняться. Традиційна модель продажу піде в минуле – на ринку будуть просуватися тільки ті бренди, які зможуть запропонувати відразу весь комплекс послуг. Мало того, нові бренди повинні будуть думати не тільки про якість своєї продукції та своєчасну доставку – величезну роль гратимуть і функції енергозбереження запропонованих пристроїв.

У сфері очищувачів води такий підхід є особливо актуальним, адже чим довше пропрацює навіть найпростіша, вбудована в фільтр води, ультрафіолетова лампа, тим більше задоволеним залишиться клієнт. З урахуванням великої ціни на енергоресурси, шлях збільшення енергозберігаючої складової пристрою є вкрай перспективним.

VioMi – бренд нової формації!

Бізнесмен і вчений Чен Сяопін (Xiao Ping Chen) є одним з тих людей, які дуже рано усвідомили потреби жителів Китаю в якісних і доступних очисниках води. Особливо тієї частини населення, що проживає в сільській місцевості.

Сам родом зі звичайного китайського села, Чен Сяопін в основному жив і працював в США. Одного разу, коли Чен відвідував рідних в своєму селі, він дізнався страшну новину – безліч його більш молодих односельців померло від раку. Вчений почав розбиратися в проблемі та виявив, що збудником раку стала вода поганої якості, повна пестицидів та інших шкідливих речовин.

Тоді бізнесмен почав діяти. Отримавши підтримку інвестиційних фондів, Чен Сяопін у 2014 році заснував Foshan Yunmi Electric Technology Co – науково-дослідну виробничу компанію, розташовану в Фошані, що у провінції Гуандун.

Енергійний підприємець встановив у своїй компанії дуже високі критерії, за короткий час, створивши молоду, високопрофесійну та ефективну команду. Злагоджено працюючи і вдень і вночі, інженери та дослідники Yunmi, на чолі з Ченом Сяопіном, змогли за два роки виконати колосальну роботу, створивши лінійку інноваційних різноманітних розумних фільтрів для води. Успіхи молодої компанії були відзначені на найвищому рівні – дослідженнями та розробками зацікавилися такі великі інвестиційні гіганти, як Sequoia Capital, GIC і Morningside, які стали партнерами Foshan Yunmi Electric Technology Co.

Складно повірити, але за 2 роки компанія виробила близько 200 мільйонів різних фільтрів для води!
Говорячи іншими словами роботу фахівців компанії можна охарактеризувати, як «повторне відкриття фільтра для води». Посудіть самі: з моменту свого заснування компанія зареєструвала більше 200 патентів на свої розробки та подала більше 400 патентних заявок, в тому числі 60 міжнародних! Відмінна якість, гідний рівень енергозбереження плюс «розумна» частина – ось складові успіху водних фільтрів VioMi.

Високі стандарти виробництва = висока якість продукції

Для того щоб надавати клієнтам дійсно інноваційну високоякісну продукцію, компанія побудувала ультрасучасний виробничий цех закритого типу. У ньому встановлена певна температура та вологість, яку підтримують спеціальні електронні системи. Всі пристрої запечатуються в вакуумну герметичну упаковку, щоб уникнути забруднення або пошкодження при транспортуванні. Всі компоненти виробів ретельно перевіряються – компанія користується послугами тільки найкращих постачальників комплектуючих!


VioMi вкладає величезні кошти в розвиток свого бренду. Уже зараз фірмові магазини компанії присутні в 28 китайських провінціях. Всього в Китаї відкрито понад 500 магазинів компанії. У 2017 році корпорація планує істотно збільшити темпи своєї експансії, щоб «подарувати чисту воду кожній родині та зробити це життя кращим»!

Інші новини
Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!
Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!
  • 25.01.2017
  • 1527
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини