Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!

  • 25.01.2017
  • 674

Проблема століття

Стрімкий індустріальний прогрес двох останніх століть і пов'язане з ним забруднення навколишнього середовища поставили перед людьми 21-ого сторіччя безліч серйозних питань. Однією з найбільш важливих проблем нашого часу є рівень якості питної води. У деяких країнах це більше ніж проблема – це національна «больова точка».

Саме тому такий корисний пристрій, як очищувач води, в 21-му столітті став воістину незамінним предметом в будь-якому будинку. Особливо це стосується Китаю з його більш ніж мільярдним населенням, де проблема споживання чистої питної води стоїть особливо гостро. Згідно з дослідженнями китайських експертів, попит на різні очищувачі води стрімко зростає – в останні роки він збільшився на 45%!

Через те, що забруднення води в Китаї носить масовий характер, прогнозується, що в 2017 році попит на очищувачі води складе близько 1 мільярда штук! Більш того, очікується, що попит буде стрімко зростати та через кілька років складе до 100 мільярдів одиниць!


Нова бізнес-модель

13 жовтня 2016 року в Ханчжоу (Hangzhou) на конференції Ali Yunqi Conference, глава та засновник Alibaba Group, відомий бізнесмен Ма Юнь (Джек Ма) сказав у своїй промові, що ера «чистої бізнес-електрики» скоро закінчиться. Це означає, що в найближчі 20 років роздрібна торгівля та електронна комерція повністю зміняться. Традиційна модель продажу піде в минуле – на ринку будуть просуватися тільки ті бренди, які зможуть запропонувати відразу весь комплекс послуг. Мало того, нові бренди повинні будуть думати не тільки про якість своєї продукції та своєчасну доставку – величезну роль гратимуть і функції енергозбереження запропонованих пристроїв.

У сфері очищувачів води такий підхід є особливо актуальним, адже чим довше пропрацює навіть найпростіша, вбудована в фільтр води, ультрафіолетова лампа, тим більше задоволеним залишиться клієнт. З урахуванням великої ціни на енергоресурси, шлях збільшення енергозберігаючої складової пристрою є вкрай перспективним.

VioMi – бренд нової формації!

Бізнесмен і вчений Чен Сяопін (Xiao Ping Chen) є одним з тих людей, які дуже рано усвідомили потреби жителів Китаю в якісних і доступних очисниках води. Особливо тієї частини населення, що проживає в сільській місцевості.

Сам родом зі звичайного китайського села, Чен Сяопін в основному жив і працював в США. Одного разу, коли Чен відвідував рідних в своєму селі, він дізнався страшну новину – безліч його більш молодих односельців померло від раку. Вчений почав розбиратися в проблемі та виявив, що збудником раку стала вода поганої якості, повна пестицидів та інших шкідливих речовин.

Тоді бізнесмен почав діяти. Отримавши підтримку інвестиційних фондів, Чен Сяопін у 2014 році заснував Foshan Yunmi Electric Technology Co – науково-дослідну виробничу компанію, розташовану в Фошані, що у провінції Гуандун.

Енергійний підприємець встановив у своїй компанії дуже високі критерії, за короткий час, створивши молоду, високопрофесійну та ефективну команду. Злагоджено працюючи і вдень і вночі, інженери та дослідники Yunmi, на чолі з Ченом Сяопіном, змогли за два роки виконати колосальну роботу, створивши лінійку інноваційних різноманітних розумних фільтрів для води. Успіхи молодої компанії були відзначені на найвищому рівні – дослідженнями та розробками зацікавилися такі великі інвестиційні гіганти, як Sequoia Capital, GIC і Morningside, які стали партнерами Foshan Yunmi Electric Technology Co.

Складно повірити, але за 2 роки компанія виробила близько 200 мільйонів різних фільтрів для води!
Говорячи іншими словами роботу фахівців компанії можна охарактеризувати, як «повторне відкриття фільтра для води». Посудіть самі: з моменту свого заснування компанія зареєструвала більше 200 патентів на свої розробки та подала більше 400 патентних заявок, в тому числі 60 міжнародних! Відмінна якість, гідний рівень енергозбереження плюс «розумна» частина – ось складові успіху водних фільтрів VioMi.

Високі стандарти виробництва = висока якість продукції

Для того щоб надавати клієнтам дійсно інноваційну високоякісну продукцію, компанія побудувала ультрасучасний виробничий цех закритого типу. У ньому встановлена певна температура та вологість, яку підтримують спеціальні електронні системи. Всі пристрої запечатуються в вакуумну герметичну упаковку, щоб уникнути забруднення або пошкодження при транспортуванні. Всі компоненти виробів ретельно перевіряються – компанія користується послугами тільки найкращих постачальників комплектуючих!


VioMi вкладає величезні кошти в розвиток свого бренду. Уже зараз фірмові магазини компанії присутні в 28 китайських провінціях. Всього в Китаї відкрито понад 500 магазинів компанії. У 2017 році корпорація планує істотно збільшити темпи своєї експансії, щоб «подарувати чисту воду кожній родині та зробити це життя кращим»!

Інші новини
Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!
Очищувачі води – тренд 21-ого століття! VioMi готова до цього!
  • 25.01.2017
  • 675
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Масажер для М'язів Yunmai Fascia Gun Pro

14.11.2019

Електробритва MSN Mason Three Head Razor

13.11.2019

Дивовижний Xiaomi Mi Note 10

07.11.2019

Зустрічайте MIUI for Watch

06.11.2019

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch

05.11.2019

Зимова куртка CottonSmith Arctic Extremely Down Jacket

04.11.2019

Живе Зображення з XGiMi Halo

01.11.2019

Камера Redmi Note 8 Pro

25.10.2019

Smart-сидіння для туалету Whale Spout

24.10.2019

Бездротові навушники QCY T1C

23.10.2019