Огляд: Очищувач повітря для автомобіля Mi Car Air Purifier Black – візьми свіже повітря з собою в дорогу!

  • 14.02.2017
  • 1615

Mi Car Air Purifier дизайн

Інженери Xiaomi заявили – створено компактний очищувач повітря для автомобіля Mi Car Air Purifier. Він настільки інноваційний, що здатний створювати в салоні автомобіля повітря, близьке за складом до свіжого лісового повітря. При цьому пристрій може синхронізуватися зі смартфоном.
Ми вирішили перевірити ці слова!

Відеоогляд Mi Car Air Purifier Black

Упаковка та комплектація

Mi Car Air Purifier упаковка комплектация

Очищувач упакований досить якісно: у зовнішній коробці з переробленого картону, знаходиться фірмова картонна коробка в білих тонах, із зображеним на ній Mi Car Air Purifier.

Всередині неї, в пінопластових боксах-кріпленнях і поліетиленовому пакувальному пакеті, і знаходиться, власне сам автомобільний очищувач повітря. Крім нього, тут, в окремій поліетиленовій упаковці знаходяться аксесуари для кріплення гаджета до середнього підголівника заднього сидіння машини. Плюс, в маленькій картонній коробці, яка затишно розмістилася в одному з пінопластових боксів, в зручному кріпильному пластиковому боксі, лежить шнур для підключення пристрою до прикурювача автомобіля. Довжини шнура більш ніж достатньо для комфортного підключення гаджета.

Mi Car Air Purifier боксMi Car Air Purifier кабель

Конструкція та дизайн

Mi Car Air Purifier конструкція

Корпус очищувача цілком створений з якісного пластику та виглядає дуже круто. Дизайн Mi Car Air Purifier можна назвати дійсно стильним і сучасним. Пристрій досить компактний: його габаритні розміри 380х112x112 мм, а вага - 1.5 кг.

Два потужних вентилятора з боків і сотні маленький отворів для повітря з трьох сторін корпусу очищувача, дозволяють пристрою швидко очищати досить великі об'єми повітря. Про це ж свідчить і його відмінний показник CADR (Clean Air Delivery Rate) – 60 метрів кубічних на годину. Це означає, що швидкість подачі чистого повітря у даного очисника досить висока. Настільки висока, що дозволяє очистити повітря салону стандартного легкового автомобіля за приблизно 3 хвилини! Мало того, виробники стверджують, що салон універсала буде наповнений чистим повітрям за близько 5 хвилин, а салон мікроавтобуса, за близько 7 хвилин!

Для простого і ефективного кріплення пристрою, очищувач був оснащений кріпильними ременями з засувками та спеціальними м'якими накладками.

Mi Car Air Purifier засувки
За очищення повітря відповідає фільтр значних розмірів, створений відомою компанією Toray. Фільтр виконаний у формі циліндра, що дозволяє йому оперативно обробляти велику кількість повітря. Клас фільтра Н11, він здатний фільтрувати навіть найдрібніші шкідливі частинки, що віднесені до класу. РМ2.5. Вага фільтра всього 138 грамів.

Mi Car Air Purifier вага фільтра

За ефективне виявлення шкідливих дрібних твердих частинок відповідає датчик американської компанії Amphenol.
Фільтр дуже просто замінити: в задній частині Mi Car Air Purifier є спеціальна кришка на клямці, яка легко знімається. Під нею і знаходиться відділення для фільтру.

Mi Car Air Purifier кришка

Mi Car Air Purifier внутрішнє відділення в

Технічні характеристики

Mi Car Air Purifier технічні характеристики

Як уже згадувалося вище, автомобільний очищувач повітря має високий показник CADR і здатний за лічені хвилини очистити повітря в салоні автомобіля. Це стало можливим завдяки використанню в потужному (6.5 Вт при напрузі в 12 Вольт) безщітковиму двигуні гаджета підшипників японської фірми NSK і електроніці бельгійської компанії Melexis. При цьому рівень шуму очищувача знаходиться в межах близько 42 децибел, що робить його використання надзвичайно комфортним.

Виробник рекомендує закріплювати Mi Car Air Purifier саме на середньому підголівнику заднього сидіння автомобіля. Таке розташування дозволить гаджету забезпечити повноцінну та ефективну циркуляцію очищеного повітря по салону авто.

Очікуваним, але від цього не менш приємним плюсом, стала наявність можливості синхронізації Mi Car Air Purifier зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку. Пристрій взаємодіє з платформами Android 4.4 і вище або iOS 7.0 і вище. За допомогою програми ви зможете відслідковувати ступінь чистоти повітря в салоні вашого авто або дізнаєтеся про ступінь зносу фільтра.

Практичне застосування

Mi Car Air Purifier практика

Mi Car Air Purifier створений у стильному пластиковому корпусі, в урбаністичному дизайні. Плавні риси і гладкість корпусу забезпечують комфорт у використанні та установці – вам нічого не буде заважати, ви не за що не будете чіплятися, закріплюючи або знімаючи гаджет. Подібний нюанс в умовах дещо обмеженого простору салону автомобіля грає дуже важливу роль. Окремо можна похвалити і кріплення Mi Car Air Purifier. Вони знімні - їх легко встановити на гаджет, вони надійно утримують його на підголівнику заднього сидіння автомобіля.

Гніздо для кабелю, за допомогою якого очищувач повітря підключається до прикурювача, перебуває на тильній стороні корпусу пристрою, під одним з вентиляторів.

Mi Car Air Purifier гніздо

Сам провід дійсно дуже довгий – його з лишком вистачає для того, щоб зручно підключити гаджет, що в свою чергу, економить нерви і сили, додаючи ще одне плюсове очко в скарбничку творіння інженерів Xiaomi.

Зі своєю головною функцією – очищенням повітря, Mi Car Air Purifier справляється дуже добре. Як і обіцяли творці, після активації пристрою, за лічені хвилини, повітря в салоні легкового автомобіля стало значно приємніше вдихати. Не знаю, чи можна це порівняти з «лісовим повітрям», але те, що дихати стало легше – це факт. Такий пристрій буде дійсно чудовою знахідкою для людей, чиї легені дратує «важке», а іноді й шкідливе міське повітря.

Mi Car Air Purifier матеріал фільтра
Процес заміни фільтра не те щоб простий – він елементарний! Відкрили задню кришку, витягли фільтр за спеціальні ручки, вставили новий, закрили кришку. Усе!

Mi Car Air Purifier фільтр

Висновок

Mi Car Air Purifier дизайн

Mi Car Air Purifier дуже приємно здивував нас своєю простотою та потужністю. Ми сміливо рекомендуємо цей надзвичайно корисний гаджет всім тим людям, які хочуть завжди відчувати в салоні своєї машини чисте та свіже повітря

Інші новини