Огляд: Шолом віртуальної реальності Mi VR Headset White – стильний, зручний, класний!

  • 16.02.2017
  • 1830

Mi VR Headset White шолом

Xiaomi випустила новий шолом віртуальної реальності? Він зручний, ергономічний та стильний? Швидше його до нас в лабораторію на перевірку!

Відеоогляд Mi VR Headset White

Упаковка та комплектація

Mi VR Headset White комплектація

Пристрій упаковано в фірмову картонну білу коробку. Усередині коробки, в ергономічному боксі знаходиться сам шолом Mi VR Headset White, пульт до нього та інструкція на китайській мові з картинками.

Mi VR Headset White коробкаMi VR Headset White упаковка

Дизайн і конструкція

Mi VR Headset White конструкція

За дизайн і конструкцію Mi VR Headset White ми поставили б розробникам 11 балів за 10-ти бальною шкалою. Мало того, що шолом виглядає неймовірно круто, він ще й дуже, дуже зручний. Його лобове кріплення дозволяє більш комфортно закріпити шолом, а діапазон регулювання дуже широкий - гаджет може підійти, як дитині, так і дорослому! Як чоловікові, так і жінці!

Для того щоб отримати можливість регулювання оголів’я, слід натиснути та утримувати спеціальну кнопку, одночасно, рухаючи саме оголів’я в потрібний власникові бік.

Mi VR Headset White регулювання
Величезним плюсом пристрою є тканина підкладки на внутрішній стороні шолома. Вона дуже приємна на дотик і дозволяє щільно зафіксувати шолом, без дискомфорту та зайвого тиску. Крім того, тканина вкрита абсорбентом без запаху, що дозволяє їй ефективно вбирати піт. Шолом тримається надійно – якщо ви правильно закріпили його, то можете крутити головою скільки завгодно – Mi VR Headset White не спадатиме!

Mi VR Headset White абсорбентMi VR Headset White тканина
Для регулювання положення лінз (фокусної відстані) на верхній стороні корпусу шолома є спеціальне коліщатко.

Mi VR Headset White коліщатко
Комплектний пульт дистанційного керування, незважаючи на свій невеликий розмір, відмінно сидить в руці.

Mi VR Headset White пульт

Технічні характеристики

Mi VR Headset White лінзи

Інженери, які створили пристрій потрудилися на славу. Вони оснастили Mi VR Headset White найкрутішим 9-ти осьовим датчиком руху з часом відгуку 16 мс! Це дозволяє шолому швидше та точніше реагувати на рухи власника, в залежності від того, що демонструє VR-відео. Такий підхід суттєво збільшує комфорт під час використання та зменшує ризик можливого запаморочення. Таким чином, власник шолома зможе насолоджуватися красою віртуальної реальності довше, ніж зазвичай!

Пристрій оснащений роз'ємом USB Type-C і підходить лише до деяких моделей смартфонів Xiaomi, а саме: Mi5, Mi5S, Mi5S Plus і Mi Note 2.
Що стосується кута огляду Mi VR Headset White – він дуже широкий та становить 103 градуси. Радує і якість лінз – вони 38 міліметрові противідблискуючі!

Практичне використання

Mi VR Headset White використання

Відразу слід підкреслити, що використання гаджета, на даний момент, «зав'язано» на фірмовому додатку Mi VR. Тому, якщо ви хочете правильно налаштувати шолом, потрібно буде скористатися саме їм.

Кут в 103 градуси дійсно дуже хороший, відео в шоломі з таким оглядом дивитися одне задоволення. Працюючий на батарейках пульт дистанційного керування дуже органічно вписується в роботу Mi VR Headset White, перебираючи на себе деякі дії.

Що стосується 9-ти осьового датчика з відгуком 16 мс, його крута дія відчувається з першої хвилини використання пристрою, однак, від будь-яких конкретних рекомендацій або висновків стосовно кількості часу, проведеного в шоломі, ми утримаємося. Все ж, кожна людина індивідуальна, і такі параметри кожен власник повинен визначати для себе особисто.

Регульоване оголів’я гаджета – це просто мрія будь-якого «VR-ника». Воно дійсно легко регулюється та надійно фіксується. Завдяки йому шолом можна надіти на дуже широку голову, що істотно розширює коло потенційних користувачів пристрою. Я навіть не знаю, якщо правильно відрегулювати шолом, як потрібно крутити головою, щоб гаджет з неї злетів. У мене особисто не вийшло.

Mi VR Headset White міцно

Матеріал внутрішньої частини Mi VR Headset White досить хороший та практичний. Моя чутлива шкіра не зазнала не найменшого дискомфорту при зіткненні з ним. Тканина підкладки дуже приємно прилягала до обличчя та голови. Так, такий шолом дійсно можна носити дуже довго.

Mi VR Headset White підкладка

Висновок

Mi VR Headset White інтер'єр

Шолом віртуальної реальності в інженерів Xiaomi, безумовно, вдався. Mi VR Headset White - це дійсно той гаджет, який здатний зробити перебування в світі VR, не тільки цікавим, але й комфортним.

Інші новини