Розумна зубна електрощітки Xiaomi SOOCAS X3 Electric Toothbrush Pink

Розумна зубна електрощітки SOOCAS X3 - тепер в рожевому кольорі!

Професійна електрична зубна щітка SOOCAS X3 має красиве рожеве забарвлення.

Поза всякими сумнівами, для високоякісної, продуманої до найдрібніших деталей електрощітки, просто необхідний чохол, який буде відповідати високому класу виконання девайса.

Дизайн чохла з кріплення на магніті розробляли фахівці австралійського бренду Oroton. Тому чохол як і зубна щітка виконані на вищому рівні!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

SOOCAS X3

Розумна зубна електрощітка SOOCAS X3 - тепер в рожевому кольорі!

Професійна електрична зубна щітка SOOCAS X3, має красиве рожеве забарвлення.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 крупний план

Високоякісна професійна електрична зубна щітка, яка забезпечить особливо ретельний догляд за порожниною рота. В основі роботи пристрою; технологія звукових коливань, що передаються на щетинки. Частота вібрацій щетинок зубної щітки дуже висока - вона може досягати 37 200 разів на хвилину.

Таку вражаючу швидкість роботи забезпечує вбудований електродвигун, що використовує енергію створюваного їм магнітного поля всередині корпусу гаджета. Завдяки поєднанню високої частоти вібрацій щетинок, можливості підтримувати однакову амплітуду чистки та виникає сила тертя до 220 г / см, забезпечується виключно ефективне очищення зубів.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 теж крупно

При цьому гаджету потрібно відносно небагато енергії для тривалої роботи з одного заряду. Щітка оснащена 1000 мАг акумулятором, від якого може працювати автономно до 25 днів (при використанні щітки до 4-х хвилин щодня).

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 зі смартфоном

Рівень водонепроникності гаджета IPX7 - це означає, що пристрій здатний без пошкоджень внутрішніх механізмів перенести короткочасне занурення в воду глибиною до 1 метра. Говорячи іншими словами: Ви можете не переживати про бризки, що випадково потрапили на корпус SOOCAS X3. І навіть якщо, раптом, Ви упустите щітку в раковину з водою - це не зашкодить механізму пристрою.

Ми спроектували стійку до вібрацій конструкцію зубної щітки та приділили дуже багато часу дизайну її корпусу. Щоб досягти чудових тактильних відчуттів ми застосували 12 різних високоточних технологічних обробок поверхні, включаючи лазерне гравіювання. Все для того, щоб ви отримували справжнє задоволення, просто торкаючись до гаджету. Відносно матеріалу корпусу SOOCAS X3 - він композитний, що запобігає появі цвілі на щітці, яка знаходиться у вологому приміщенні.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 в руці користувача

Окремою складовою нашої електричної зубної щітки є щільність щетинок, їх розташування та форма. За рахунок певного угрупування щетинок у вигляді, свого роду, геометричних фігур (овал, трапеція, ромб), ми змогли досягти збільшення щільності до 40%, в порівнянні з колами класичних зубних щіток. Це сприяє більш ефективному видаленню зубного каменю та зубного нальоту під час чищення зубів.

Волокна щетинок SOOCAS X3 мають напівкруглу форму, в той час як у класичних зубних щіток волокна гострі. Завдяки цій інновації наша зубна щітка не ушкоджує чутливу тканину ясен, піклуючись про Ваше здоров'я.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 головка щітки

Гаджет має декілька базовими режимами чистки, включаючи такі корисні функції, як масаж ясен або очищення мови. Можливості пристрою можна збільшити, використовуючи спеціальний мобільний додаток на Вашому смартфоні. Крім того, ви зможете самостійно регулювати час чищення зубів, її інтенсивність і багато інших параметрів. Контроль гаджета відбувається за допомогою Bluetooth.

SOOCAS X3 Black оснащена датчиком ST G-Sensor, який аналізує стан порожнини рота під час чищення. Таким чином, Ви зможете бачити регулярну статистику ступеня очищення Ваших зубів прямо на екрані смартфона. Мало того, на підставі отриманої інформації, гаджет може сам запропонувати Вам повторно почистити зуби, якщо якість первинної чистки було розцінено ним як недостатнє! Плюс, завдяки мобільному додатку, Ви завжди зможете зрозуміти, який поточний рівень заряду батареї і коли слід міняти очищувальну головку зубної щітки.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 конструкція

Щоб повністю зарядити акумулятор гаджета, знадобиться 16 годин. А для максимальної зручності розробники передбачили бездротову зарядку зі спеціальною захисною функцією.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 батарея

Принцип роботи захисту зарядки гаджета полягає в безпомилковому пізнанні саме електричної зубної щітки. Якщо в зарядний пристрій випадково потрапляє сторонній предмет, наприклад, монета або кільце, спрацьовує захисний механізм зниження потужності. Таким чином, нагрів стороннього предмета не відбувається, що істотно мінімізує ризик отримання будь-яких ушкоджень або травм власником.

Крім того, бездротова зарядка, одночасно, є і зручною підставкою для SOOCAS X3. Нижня частина корпусу підставки оснащена прогумованим шаром, щоб пристрій не ковзав по поверхні.

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 корпус

Поза всякими сумнівами, для високоякісної, продуманої до найдрібніших деталей електрощітки SOOCAS X3 просто необхідний чохол, який буде відповідати високому класу виконання девайса.

Дизайн чохла з кріпленням на магніті розробляли фахівці австралійського бренду Oroton. Тому чохол виконаний на вищому рівні!

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3  чохол з кріпленням на магніті

Soocare X3 подбає про здоров'я Ваших зубів!

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 в воді

Обери свій колір Soocare X3!

Розумна зубна електрощітки Xiaomi Soocare X3 в трьох кольорах

Найменування: SOOCAS Х3
Бренд: SOOCAS
Кількість вібрацій за хвилину: 37 200
Безпровідний зв'язок: Bluetooth
Ємність акумулятора: 1000 мАч
Час роботи акумулятора: 25 днів
Час повного заряда акумулятора: 16 г
Рівень вологозахисту: IPX7
Насадка для щітки: Змінна
Комплектація: 1 стандартна насадка, зарядний пристрій, інструкція з експлуатації, перехідник під наші розетки
Чохол: Не йде в комплекті
Колір: Рожевий

Завантаження…