Дбаємо про білий колір зубів разом з Soocas

  • 06.06.2017
  • 1337

Здорові білі зуби, які ми маємо від природи, кожен день переживають атаки тисячі бактерій. З плином часу, емаль зубів не витримує численних атак, і зуби починають жовтіти. Зубний камінь, зубний наліт – все це шкодить здоров'ю наших зубів, і може призвести до дійсно сумних наслідків.

Їжа, чай, кава, сигаретний дим – все це впливає на білий колір зубів. Багато людей вважають, що зуби – це останнє, про що варто піклуватися. Це вкрай неправильний підхід!

Результатом такого мислення є пошкодження емалі, накопичення зубного каменю, карієс і навіть руйнування зуба. Щоб поліпшити білий колір зубів люди звертаються до стоматологів – для очищення від зубного каменю або установки порцелянових коронок. Але ж якщо стежити за станом своєї ротової порожнини і чистити зуби не менше 2-х разів на день, багатьох з цих сумних наслідків можна було б уникнути.

Soocare X3 чистка зубів

Одним з практичних пристроїв для ефективної чистки зубів є електрична зубна щітка Soocas (Soocare) X3. Її інноваційна конструкція та надійні комплектуючі дозволяють забезпечити повноцінний якісний догляд за зубами власника.

Soocare X3 якісне чищення

Вся справа в тому, що частота вібрацій щетинок зубної щітки дуже висока - вона може досягати 37 200 разів на хвилину. При цьому щетинки зібрані в спеціальні геометричні форми (овал, трапеція, ромб), що дозволило збільшити їх щільність на близько 40%. Завдяки спеціальному мобільному додатку ви зможете синхронізувати Soocare X3 зі своїм смартфоном, що дозволить відстежувати ефективність кожної чистки.

Soocare X3 синхронізація зі смартфоном

Не забувайте стежити за здоров'ям своїх зубів! Користуйтеся для цього тільки кращими засобами. Такими, наприклад, як електрична зубна щітка Soocare X3.

Soocare X3 електрична зубна щітка

Інші новини
Дбаємо про білий колір зубів разом з Soocas
Дбаємо про білий колір зубів разом з Soocas
  • 06.06.2017
  • 1338
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини