Очищувач Mi Water Purifier знає, як забезпечити вас виключно чистою водою!

  • 08.06.2017
  • 430

Як би ми не старалися, піти від проблеми забруднення води не вдасться. Це глобальне питання, яке з кожним роком «чіпляє» все більше країн. На жаль, чим стрімкіше розвиваються технології та промисловість, тим гостріше стають проблеми екології та збереження чистоти води і повітря.

Mi Water Purifier очищувач води

Ми не будемо зайвий раз описувати небезпеки, які можуть чекати вас при використанні забрудненої води для пиття та приготування їжі. Ми просто нагадаємо вам, що одним з ефективних механізмів для очищення води є Mi Water Purifier 2.

Mi Water Purifier система фільтрів

Це потужний очищувач, який володіє досить компактними габаритними розмірами 260x205x410 мм. Для того щоб гаджет підходив до різних типів кранів, в комплект поставки входить набір перехідників.

Mi Water Purifier набор переходников

Mi Water Purifier прогін води

Принцип роботи пристрою простий, як і все геніальне - підключаємо фільтр до крана та починаємо тестовий прогін води. Під час прогону необхідно спостерігати за кольором індикатора на насадці – коли він стане синім, значить, прогін завершено, і вода почала фільтруватися.

Mi Water Purifier дизайн

Важливий момент – слід пам'ятати, що не варто використовувати для прогону гарячу (близько 38 градусів Цельсія) воду. У разі надходження такої води в очищувач, в ньому автоматично спрацює захист.

Mi Water Purifier помаранчевий індикатор

Mi Water Purifier синій індикатор

У день Mi Water Purifier 2 може очистити величезну кількість води - до 1440 літрів. Комплексна система очищення пристрою складається з чотирьох окремих фільтрів:

  1. Фільтр, наповнений ватою - очищає від великих часток, іржі, водоростей, піску тощо.
  2. Фільтр з гранул активованого вугілля - очищає від хлору, знищує неприємний запах.
  3. Фільтр біохімічного захисту (RO зворотного осмосу) - очищає воду від антибіотиків, бактерій, важких металів і мікроорганізмів.
  4. Фільтр з кокосової шкаралупи і вугільних гранул - остаточне очищення води від решти дрібних частинок.

Кожен фільтр має свій LED-індикатор стану. Вони розташовані під кришкою на верхній частині пристрою. Якщо індикатор блимає помаранчевим кольором, це означає, що фільтр незабаром потрібно замінити. Якщо ж індикатор горить безперервним помаранчевим кольором, це означає, що його потрібно замінити негайно.

Mi Water Purifier індикатор статуса

Завдяки синхронізації зі смартфоном, власник Mi Water Purifier 2 зможе відстежувати стан води до і після очищення, а також ступінь зношеності фільтрів. Для першої синхронізації по Wi-Fi, ви повинні утримувати дві кнопки «Вибір» і «Скидання», доки індикатор не перестане блимати помаранчевим кольором. Коли колір індикатора стане синім, значить, з'єднання зі смартфоном встановлено.

Mi Water Purifier синхронізація зі смартфоном

Mi Water Purifier Wi-Fi-модуль

Пам'ятайте, що вживання забрудненої води шкодить здоров'ю людини!

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019