Очищувач Mi Water Purifier знає, як забезпечити вас виключно чистою водою!

  • 08.06.2017
  • 1339

Як би ми не старалися, піти від проблеми забруднення води не вдасться. Це глобальне питання, яке з кожним роком «чіпляє» все більше країн. На жаль, чим стрімкіше розвиваються технології та промисловість, тим гостріше стають проблеми екології та збереження чистоти води і повітря.

Mi Water Purifier очищувач води

Ми не будемо зайвий раз описувати небезпеки, які можуть чекати вас при використанні забрудненої води для пиття та приготування їжі. Ми просто нагадаємо вам, що одним з ефективних механізмів для очищення води є Mi Water Purifier 2.

Mi Water Purifier система фільтрів

Це потужний очищувач, який володіє досить компактними габаритними розмірами 260x205x410 мм. Для того щоб гаджет підходив до різних типів кранів, в комплект поставки входить набір перехідників.

Mi Water Purifier набор переходников

Mi Water Purifier прогін води

Принцип роботи пристрою простий, як і все геніальне - підключаємо фільтр до крана та починаємо тестовий прогін води. Під час прогону необхідно спостерігати за кольором індикатора на насадці – коли він стане синім, значить, прогін завершено, і вода почала фільтруватися.

Mi Water Purifier дизайн

Важливий момент – слід пам'ятати, що не варто використовувати для прогону гарячу (близько 38 градусів Цельсія) воду. У разі надходження такої води в очищувач, в ньому автоматично спрацює захист.

Mi Water Purifier помаранчевий індикатор

Mi Water Purifier синій індикатор

У день Mi Water Purifier 2 може очистити величезну кількість води - до 1440 літрів. Комплексна система очищення пристрою складається з чотирьох окремих фільтрів:

  1. Фільтр, наповнений ватою - очищає від великих часток, іржі, водоростей, піску тощо.
  2. Фільтр з гранул активованого вугілля - очищає від хлору, знищує неприємний запах.
  3. Фільтр біохімічного захисту (RO зворотного осмосу) - очищає воду від антибіотиків, бактерій, важких металів і мікроорганізмів.
  4. Фільтр з кокосової шкаралупи і вугільних гранул - остаточне очищення води від решти дрібних частинок.

Кожен фільтр має свій LED-індикатор стану. Вони розташовані під кришкою на верхній частині пристрою. Якщо індикатор блимає помаранчевим кольором, це означає, що фільтр незабаром потрібно замінити. Якщо ж індикатор горить безперервним помаранчевим кольором, це означає, що його потрібно замінити негайно.

Mi Water Purifier індикатор статуса

Завдяки синхронізації зі смартфоном, власник Mi Water Purifier 2 зможе відстежувати стан води до і після очищення, а також ступінь зношеності фільтрів. Для першої синхронізації по Wi-Fi, ви повинні утримувати дві кнопки «Вибір» і «Скидання», доки індикатор не перестане блимати помаранчевим кольором. Коли колір індикатора стане синім, значить, з'єднання зі смартфоном встановлено.

Mi Water Purifier синхронізація зі смартфоном

Mi Water Purifier Wi-Fi-модуль

Пам'ятайте, що вживання забрудненої води шкодить здоров'ю людини!