Mijia Smart Shoes – сімейство розумних кросівок, створених спільно з Intel

  • 07.06.2017
  • 1937

Інновації не зупинити! Особливо якщо це стосується екосистеми Mijia! Зайвим доказом цього твердження є серія розумних кросівок Mijia Smart Shoes, smart-чіпи яких розробляли фахівці самої корпорації Intel! Як бачите, Mijia намагається давати своїм користувачам все найкраще та інноваційне!

Mijia Smart Shoes легкі та розумні кросівки

Mijia Smart Shoes підошва EVA

Чіп Intel IPCore традиційно встановлюється в підошву кросівка, підлаштовується тиском під масу тіла власника та починає збирати інформацію під час носіння кросівок. За точність збору даних відповідають датчики, які вимірюють рух по трьох осях. Отримана інформація відправляється на синхронізований смартфон, де за допомогою спеціального мобільного додатку, користувач отримує інформацію про кількість кроків, пройдену дистанцію та кількості втрачених калорій.

Mijia Smart Shoes чіп Intel IPCore

Mijia Smart Shoes чіп на підошві

Intel IPCore працює на змінній батареї формату CR2032, що підвищує зручність при використанні кросівок Mijia Smart Shoes.

Mijia Smart Shoes батарейка

Не варто турбуватися за чіп, якщо ви раптом потрапите під дощ. Корпус Intel IPCore відповідає стандарту IP67, що забезпечує надійний захист його мікросхем від пилу та вологи.

Mijia Smart Shoes захист за стандартом IP

Однак не smart-чіпом єдиним сильні кросівки китайської компанії. Вони володіють цікавою конструкцією та створені з якісних матеріалів.

Mijia Smart Shoes конструкція

Оригінальність конструкції кросівок полягає в використанні так званих «риб'ячих кісток» - спеціального розташування бічних ребер жорсткості та люверсів для шнурків, що нагадує скелет риби.

Mijia Smart Shoes оригінальна конструкція

Mijia Smart Shoes комплектація

Такий інноваційний хід дозволяє надійно фіксувати стопу, оберігаючи її від розтягнень.
Верхня частина кросівок створена з комбінації матеріалів: еластичний вельвет і SBR (бутадієн-стірольний каучук). Зовнішня полімерна накладка, розташована в області п'яти, захищає ахіллесове сухожилля та покращує фіксацію ноги.

Mijia Smart Shoes покращенна фіксація

Легка полімерна EVA-підошва (створена з включенням поліуретану TPU) полегшує вагу кросівок (маса чоловічих кросівок 42 розміру становить 278 грамів, маса жіночих кросівок 37 розміру становить 213 грамів), збільшує пружність і амортизацію, а також покращує зчеплення з поверхнею.

Mijia Smart Shoes зчеплення з поверхнею

Для забезпечення безпеки власника, який вирішив зробити пробіжку у вечірній або нічний час доби, Mijia Smart Shoes забезпечені світловідбиваючою смугою на заднику та шнурках.

Mijia Smart Shoes чудовий дизайн

Mijia Smart Shoes практичні легкі кросівки