Mijia Robot Vacuum Cleaner відмінно показав себе на «змаганні» роботів-пилососів

  • 09.06.2017
  • 1616

У Китаї пройшли так звані «змагання» роботів-пилососів, в яких 8 гаджетів різних фірм змагалися між собою. Метою цього заходу було з'ясувати, як швидко той чи інший робот-пилосос справляється з прибиранням на різних поверхнях.

Mijia Robot Vacuum Cleaner испытание пылесосов

Само собою, що Mijia Robot Vacuum Cleaner, не тільки взяв участь в даному турнірі, а й показав себе на ньому досить непогано, часом змагаючись навіть з більш дорогими конкурентними моделями.

Гаджет компанії Xiaomi швидше за всіх впорався з прибиранням піску та бруду з ділянки підлоги площею 97х140 см, яка була вкрита плиткою. Для цього Mijia Robot Vacuum Cleaner знадобилось всього 2 хвилини 13 секунд. Друге місце в цій вправі посів робот-пилосос THOMSON TM-SAV09DS, а третє - пристрій IROBOT ROOMBA 860.

Mijia Robot Vacuum Cleaner очищение песка с плитки

Потім, конкурсантам було запропоновано на тій же ділянці 97х140 см, на цей раз вкритої паркетом і килимовим покриттям, прибрати крихти і волосся. Тут робот Mijia пропустив вперед IROBOT ROOMBA 860, залишивши за собою почесне друге місце. На третьому місці розташувався THOMSON TM-SAV09DS.

Mijia Robot Vacuum Cleaner чистка килима

Самим тихим був визнаний робот-пилосос LG, з рівнем шуму близько 68.5 дБ.