Бічна щітка для пилососів Mi, Mi Home (Mijia), Xiaomi Roborock 2pcs SKV4006CN

Бокова щітка для MiJia Robot Vacuum Cleaner

У структуру розумного пилососа MiJia Robot Vacuum Cleaner інтегрована бокова щітка з Z-подібною структурою щетинок і високою швидкістю обертання 330RPM (об/хв). Основна функція бічної щітки - очищення квартири, офісу, кімнати від кутового пилу і сміття.

Швидкісний режим

При прибиранні сміття та пилу уздовж стіни, плінтуса, бічні щітки працюють на високій швидкості - 330 об/хв, щоб максимально ефективно очистити поверхню, яка прибирається .

При збиранні на основних ділянках кімнати (не кутових), бічна щітка працює на низьких швидкостях - 130RPM (об/хв), щоб сміття не розкидалось по кімнаті, а пил не піднімався у повітря.

Надійна структура

Спеціально розроблена структура проти намотування волосся і вовни, дозволяє не турбуватись про очищення бічної щітки після закінчення збирання.

Використання удароміцного пластика (ABS), термопластичного еластомеру (TPE), а також зносостійкого нейлонового матеріалу (який не буде дряпати підлогу і меблі), забезпечують високий рівень надійності бічної щітки.

При регулярній заміні бокової щітки для MiJia Robot Vacuum Cleaner, чистка поверхні буде більш ефективна. Рекомендована періодичність заміни становить 6-12 місяців.

Тип: Бічна щітка для пилососів Mi, MiJia, Roborock
Бренд: Roborock
Матеріал: ABS (ударостійкий пластик), TPE (термопластичний еластомер), нейлон
Структура щетинок: Z-образна
Максимальна швидкість обертання щетинок: 330 (об/хв)
Рекомендована періодичність заміни: 6-12 місяців

Завантаження…