Ідеальна укладка і здорове волосся з розчіскою з іонізацією Yueli Comb!

  • 12.06.2017
  • 1883

Всі дівчата знають, наскільки важко укласти і заплести волосся, якщо воно неслухняне: пушиться, електризується, схильне до сухості та ламкості.

Компанія Xiaomi представила розчіску Yueli Comb з іонізацією, яка не лише знімає електризацію волосся, але й сприяє його укріпленню та оздоровленню.

розчіска Yueli Comb з іонізацією
Варто сказати, що гребінець підходить як жінкам, так і чоловікам. Це універсальний електронний предмет, який зробить Ваше волосся гладким і блискучим.

Розчіска Yueli Comb виконана в ніжних рожево-бузкових тонах, які так полюбляють представниці прекрасної статі. Компактність і округла форма дозволяють носити предмет навіть у невеликій косметичці або сумочці.

розчіска Yueli Comb з іонізацією покращує стан волосся

Як і багато продуктів Xiaomi, щітка Yueli Comb є «розумним» гаджетом. Натиснувши на кнопку ввімкнення, що знаходиться збоку, активується негативно заряджений потік іонів кисню (близько 12 мільйонів негативних іонів частотою 1100 Ггц), який знімає статичну електрику і оздоровлює шкіру голови. За рахунок зміни частоти вібрацій, щітка м'яко масажує шкіру, знімаючи втому і зміцнюючи волосяні цибулини.

розчіска Yueli Comb з іонізацією особливості

Якщо раптом Ви забули вимкнути розчіску, вона сама закінчить працювати через 4 хвилини простою. Також, в разі низького заряду, індикатор почне блимати, вказуючи на необхідність підзарядки.

Гаджет важить 123 грами і має акумулятор ємністю 120 мАг.

Доглядаючи за своїм волоссям протягом тривалого часу з розчіскою Yueli Comb від Xiaomi, Ви побачите, що стан волосся значно покращився: зменшились ламкість, сухість та пухнастіть, з'явився природній блиск та нормалізувавася кислотно-лужний баланс шкіри голови. 

розчіскаYueli Comb з іонізацією результат