Розчіска Xiaomi Yueli Portable Anion Massage Comb Pink (HIC-206RS)

Yueli Comb - це справжній розумний пристрій, а не просто гребінець. Він вміє запускати процес іонізації (вивільнення негативно заряджених іонів), а також в ньому присутня функція автоматичного вимкнення. Працює гребінець від 2 батарейок AAA.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb Pink

Правильний підбір «розчісувального» аксесуара сприяє відмінному стайлінгу волосся і гарантує прекрасний настрій на весь день! Адже дійсно, волосся, що стирчить на усі боки, здатне зіпсувати настрій будь-якій дівчині, яка завжди хоче виглядати ідеально!

Така біда омине тих, хто вибирає розчіску з іонізацією Yueli Comb!

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb

До того ж акуратний розмір корпусу, злегка вигнута «спинка», яка дає можливість зручного хвату, і ніжне забарвлення, яка особливо припаде до душі жінкам.

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb розмір

Розчіску Yueli Comb можна вважати нешкідливою альтернативою праски для вирівнювання волосся. Щетинки розчіски без нагрівання дбайливо зроблять волосся більш гладкими. Результат вас неодмінно задовільнить, адже ви отримує ефект, який зрівняється з ефектом салонних процедур.

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb рівне волосся

Як і багато продуктів Xiaomi, розчіска Yueli Comb є «розумним» гаджетом. Натиснувши на кнопку ввімкнення, що знаходиться збоку, активується негативно заряджений потік іонів кисню (близько 12 мільйонів негативних іонів частотою 1100 Ггц), який знімає статичну електрику і оздоровлює шкіру голови. За рахунок зміни частоти вібрацій, гребінець м'яко масажує шкіру, знімаючи втому і зміцнюючи волосяні цибулини. Тому Yueli Comb підійде власницям постійно «линяючого» волосся.

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb автоматичне вимкнення

Якщо раптом Ви забули вимкнути розчіску, вона завершить роботу сама через 4 хвилини простою. Також, в разі низького заряду, індикатор почне блимати, вказуючи на необхідність підзарядки.

Гаджет важить 123 грами і оснащений двома батарейками AAA.

Використовуючи тривалий час Yueli Comb від Xiaomi, Ви значно зменшите ламкість і пухнастість волосся, посічені кінчики, і нормалізуєте кислотно-лужний баланс шкіри голови.

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb зменшена ламкість

Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb

Назва Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb Pink
Бренд: Yueli
Вага 123 г
Розмір 120х66.7х54 мм
Колір Рожевий
Джерело живлення 2 батарейки AAA
Концентрація іонов 6 млн/см3
Особливості Глянцева поверхня
Комплектація Розчіска, чохол, 2 батарейки, інструкція

Завантаження…