Огляд: Вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb піклується про ваше волосся

  • 14.11.2017
  • 1836

Yueli Comb виброрасческа

Цей пристрій екосистеми MiJia особливо оцінять представниці прекрасної половини людства, адже цей гаджет створювався саме для них.
Вона красива, ергономічна, стильна, надійна, інноваційна та розумна. Ви вже здогадалися, що за девайс потрапив в нашу лабораторію на цей раз? Вірно, це вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb.

Упаковка та комплектація

Yueli Comb коробка

Пристрій упаковано в надійну картонну коробку. Всередині неї знаходиться друга коробка в класичних білих тонах.

Yueli Comb упаковка

У ній комфортно розташувались: сам гаджет, фірмовий чохол до нього, інструкція на китайській мові та дві батарейки формату ААА для зарядки його акумулятора.

Yueli Comb комфортна коробка

Yueli Comb комплектація

Дизайн і конструкція

Yueli Comb гарний дизайн

Дизайн інноваційної розчіски простий та витончений. Він створений для того щоб Yueli Comb не тільки тішила жіноче око, але ще і зручно лежала в руці. Тому гаджет створений елегантним і компактним, в вигнутому овальному форм-факторі без ручки.

Yueli Comb дівчина зі зручною розчіскою

Габаритні розміри гребінця складають 120х66.7х54 мм, а вага становить всього 112 грамів (без батарейок).

Yueli Comb вага

На бічних сторонах пристрою знаходяться його керуючі елементи: активатор іонізатора з одного боку та фіксатор засувки корпусу з іншого.

Yueli Comb габаритні розміри

Перший вимикач служить, звісно ж, для вмикання/вимикання вбудованого іонізатора, а другий потрібен для того щоб відкрити/закрити корпус гаджета.

Yueli Comb іонізатор

Розкривати корпус вібророзчіски необхідно для встановлення двох батарейок формату ААА, які живлять акумулятор Yueli Comb ємністю 120 мАг. Процес максимально простий – все для виключення будь-яких можливих труднощів під час експлуатації.

Yueli Comb відкриття корпусу

Технічні характеристики

Yueli Comb розкритий корпус

Корпус гребінця створений з високоякісного пластику з матовою поверхнею.

Комбінація вібрації й іонізації служить для масажу шкіри голови і дозволяє зробити ваше волосся більш гладким.

Концентрація потоку іонів становить приблизно 6 млн/см3.

Yueli Comb іонізатор

У Yueli Comb передбачений спеціальний автоматичний таймер, який відключає режим іонізації через 4 хвилини після того, як власник перестав користуватися вібророзчіскою. Тому якщо ви раптом забули відключити розчіску, не хвилюйтесь – вона зможе сама про себе подбати.

Практичне використання

Yueli Comb практичне використання

Цього разу даний розділ буде не дуже великим. І це не тому, що нам немає чого сказати, зовсім ні! Просто оригінальна розчіска Yueli Comb вийшла настільки класною, що описати відчуття від її використання хочеться всього одним словом – вау!

Адже давайте згадаємо – для чого, власне, волоссю взагалі потрібен процес іонізації.

Коли в розчісці активований іонізатор, з зовнішньої сторони пристрою можна помітити червоний світлодіод, який розташований під корпусом.

Yueli Comb червоний світлодіод

Все досить просто: негативні іони, які генеруються іонізатором, нейтралізують позитивні іони на волоссі, внаслідок чого воно менше січеться і виглядає більш гладким.

Yueli Comb гладке волосся

Відповідно, гребінець з іонізатором допоможе тим жінкам, які часто користуються феном або мають сухе, жирне або волосся що січеться.

Додамо сюди вібромасаж, який сприяє зняттю втоми, отримуємо універсальний гаджет, який набагато краще піклується про ваше волосся, ніж класичний гребінець.

Yueli Comb дівчина розчісується

Якщо технічний прогрес 21 століття дарує нам такі цікаві пристрої, то чому б ними не скористатися?!

Висновок

Yueli Comb стильна розчіска

Вібророзчіска Yueli Comb може бути саме тією «дрібницею», якої не вистачало вашому волоссю для повного щастя. Крім того, вона стане відмінним подарунком дівчині, дружині, матері або просто добрій знайомій. Довірте своє волосся Yueli Comb – результат не змусить себе чекати!

Інші новини