Налаштувати «розумний» пристрій? Замінити мікросхему? Провести майстер-клас? Нам все до снаги!

  • 23.11.2017
  • 1590

У нашому світі існує ряд найважливіших професій, представники яких не завжди отримують належне визнання. З цим пов'язаний певний парадокс.

З одного боку, більшість користувачів банально не дуже часто стикається з цими професіоналами в повсякденному житті. Зате з іншого – тільки від майстерності та вправності цих людей, в деякій мірі, залежить добробут оточуючих.

Візьмемо, наприклад, швидку допомогу або пожежну службу. Поки якась біда не змусить вас звернутися за допомогою до цих фахівців, ви навряд чи зможете в повній мірі оцінити ті титанічні зусилля, які ці мужні люди докладають кожен день у своїй роботі. Докладають для вашої з нами користі. І лише коли від дій цих фахівців буде залежати щось важливе для вас, ви, затамувавши подих будете стежити за їхніми діями, сподіваючись на те, щоб у них все вийшло.

Пожежними ж і медиками NIS є інженери нашого Сервісного Центру. Ці висококваліфіковані професіонали щодня рятують не один пристрій та гасять десятки «пожеж» негативних емоцій, повертаючи вам відремонтовані гаджети.

Xiaomi NIS Service Львів

Кожен день наші фахівці проводять безліч різноманітних діагностик і ремонтів, часто відновлюючи девайси буквально «з попелу». І так, саме про їхню роботу ми і хочемо поговорити сьогодні.

Від роботи з ПО Mi Band до заміни мікросхеми флеш-пам'яті в Mi Max 2

Перш за все, слід зазначити, що NIS бере на роботу тільки досвідчених фахівців. Справжніх професіоналів своєї справи.

Ми прекрасно розуміємо, що від кваліфікації та майстерності наших інженерів залежить не тільки успішний ремонт гаджета, але і ваш гарний настрій. Посмішки, які з'являються на ваших обличчях, коли ми повертаємо вам відремонтоване пристрій, для нас є найціннішими!

А працювати нашим чарівникам доводиться з десятками різних речей, адже екосистема Xiaomi та MiJIa, щомісяця поповнюється все новими і новими пристроями.
Один з найцікавіших показових випадків стався зовсім недавно. У наш київський Mi Home&Service, що знаходиться в ТРЦ «Городок», один з користувачів приніс свій Mi Max 2 з проханням «повернути смартфон до життя».

Xiaomi Mi NIS  Mi Home&Service Городок

Наші інженери зацікавилися, що ж могло статися з новинкою?

Як виявилося, внаслідок необережності власника, волога потрапила всередину корпусу і вивела з ладу мікросхему флеш-пам'яті. Була потрібна заміна мікросхеми – робота надзвичайно відповідальна. Але нашим фахівцям було не звикати. Порадившись, вони взялися за справу.

Xiaomi Mi NIS  складний ремонт

Штука в тому, що заміна мікросхеми в новій моделі смартфона – це справжня ювелірна робота, будь-який невірний рух в якій може привести до провалу.

Все починається з діагностики, при якій часом доводиться орієнтуватися навіть на непрямі ознаки, які можуть вивести інженера на більш простий спосіб вирішення проблеми або показати певні «підводні камені», які не видно з першого погляду. Але, щоб правильно розпізнати всі нюанси і результати діагностики, потрібен величезний досвід! Саме тому в наших сервісних центрах таку відповідальну роботу, як заміна мікросхеми доручають тільки тим фахівцям, у яких за плечима більше 10 років досвіду роботи.

До того ж не забувайте, що після діагностики і видалення ушкодженої мікросхеми, потрібно встановити нову. А ця філігранна операція, яка проводиться за допомогою мікроскопа в спеціальному приміщенні, вимагає максимальної концентрації та надзвичайно високої майстерності.

Але й установкою справа не закінчується. Щоб нова мікросхема флеш-пам'яті працювала, необхідно, за допомогою програматора внести відповідне програмне забезпечення (розбивка за секторами, налаштування тощо).

Саме тому далеко не кожен фахівець, який здійснює технічну підтримку, візьметься за таку відповідальну роботу, як заміна мікросхеми. Тому ми подвійно пишаємось тим, що у фахівців NIS подібна операція не викликає занепокоєння або невпевненості. Наші інженери – професіонали найвищого класу!
Так, і не варто забувати про те, що нова комплектуюча повинна бути оригінальною! Тобто, виробленою самою компанією Xiaomi.

Адже некомплектна мікросхема, мало того, що може працювати неправильно, так ще й здатна зашкодити тонкій електронній начинці смартфона!
Але і з цим у нас немає проблем. Завдяки щільному співробітництву з нашими китайськими партнерами з Xiaomi, постачання оригінальних комплектуючих налагоджене на всі 100%.

Ех, бачили б ви щасливе обличчя клієнта, коли наш інженер повернув йому відремонтований та повністю працездатний Mi Max 2!

Само собою, що далеко не кожен ремонт настільки складний. Співробітники СЦ дуже часто зайняті набагато простішими, але не менш важливими процесами. Одним з них є робота з фітнес-браслетами Mi Band і Mi Band 2.

Як відомо, ці гаджети прив'язуються безпосередньо до Mi-акаунту, що в свою чергу породжує досить часту проблему. При зміні смартфона або при бажанні синхронізувати Mi Band з іншим апаратом, фітнес-браслет потрібно «відв'язати» від поточного акаунта.

Наші фахівці, завдяки спеціальному програмному забезпеченню, роблять цю операцію «швидко і безболісно». Що дуже радує наших клієнтів, які часто звертаються в наші сервісні центри для вирішення даного питання.

Про швидку заміну дисплейних модулів смартфона та на який гаджет скаржаться найменше

Ще одним плюсом співпраці в сфері постачання оригінальних деталей є те, що наші фахівці можуть за надзвичайно короткий час замінити дисплейний модуль смартфона. А це дуже важливо!

Адже всі ми прекрасно знаємо, що впустити смартфон екраном вниз – це фактично гарантовано пошкодити його дисплейний модуль.

І що після цього - купувати новий смартфон? Ні, замінити за 1 годину дисплейний модуль! А може і за 30 хвилин, в залежності від ступеня пошкоджень!

Так-так, це не жарти - послуга надшвидкої заміни оригінального дисплейного модуля смартфона у нас дійсно відбувається за півгодини-годину.

Як бачите, наші працівники сервісного центру зустрічають кожного клієнта у всеозброєнні – готові до вирішення найскладнішої його проблеми (проблеми з гаджетом екосистеми Xiaomi, звичайно ж :)).

Само собою, у багатьох може виникнути питання – який же гаджет екосистеми Xiaomi та MiJia найменше заглядав в сервісний центр? Який пристрій, не смартфон і не планшет, отримав найменше скарг під час використання?

Згідно багатому досвіду наших інженерів, самим «стійким» гаджетом є... робот-пилосос Mijia Robot Vacuum Cleaner (Roborock).

Xiaomi Mi NIS  робот пилосос Roborock

Саме цей інноваційний «малюк» працює настільки круто, що звернення по ньому поодинокі та носять косметичний характер.

У сухому залишку

Xiaomi NIS Mijia сервіс ремонт

У цій статті ми намагались розповісти вам про лише невелику частину тієї роботи, яку виконують наші досвідчені інженери сервісного центру щодня. Ми будемо раді, якщо ви залишите свою думку про їх намагання на нашій спеціальній сторінці «Відгуки про Xiaomi в Україні» в Facebook.

Інші новини