Праска для волосся Xiaomi Yueli HS-507

Праска для волосся Yueli HS-507 об'єднує в собі безліч технологічних явищ, які максимально спрощують процес вирівнювання волосся і зберігають його здоровим.

Застосування

Праска не лише якісно випрямляє неслухняне волосся, але також успішно завиває його на різний лад.

Гламурний лиск і здорове волосся

Завдяки "плаваючим" нанокерамічним пластинам з турмаліновим покриттям, паровій технології і регулюванню температури, праска дбайливо поводиться з різними типами волосся, зберігає волосся насищеним вологою і блиском.

Безпечне використання

Протягом години пристрій працює в активному режимі. Праска для волосся автоматично вимкнеться, якщо ви раптом забудете про неї. Шнур живлення 2.5 м полегшить вільний доступ до мережі.

Відгуки користувачів
Олександр, 12.10.2018
Покупал в качестве подарка своей девушке. Никаких нариканий нет, уже пользуется больше пол года, довольна результатом. Пятен, тёртостей тоже нет. Мог бы быть белого цвета и более минималистичным, тогда был бы шик!)
Всі відгуки

Праска для волосся Yueli HS-507

"Асистент" в питаннях краси і здоров'я волосся

Бренд Yueli продовжує тішити дівчат нововведеннями в області догляду за волоссям. Знаючи, як важливо представницям прекрасної статі виглядати на всі 100 і при цьому завжди по-різному, партнер Xiaomi випустив праску для волосся Yueli HS-507. Об'єднавши в собі функції випрямляча і плойки, вона неодмінно впорається зі створенням прямого "глянцевого" волосся і з милими дівочими завитками. Бути різною стає простіше!

Праска для волосся Yueli HS-507 дизайн

Пристосована до активного ритму життя

Миттєве нагрівання - швидка зачіска

Активний ритм великих міст завжди підштовхує нас поспішати. Сім'я і робота, друзі, різні заходи, відрядження і подорожі - скрізь потрібно встигнути і не забути про свій бездоганний зовнішній вигляд!

Праска для волосся Yueli HS-507 миттєве нагрівання

Праска для волосся Yueli HS-507 знає про ваші турботи і здатна миттєво нагрітися за 15 секунд. Протягом трьох хвилин шовкова річка волосся або ж мило підкручені кінчики прикрасять вас і подарують настрій на цілий день.

Праска для волосся Yueli HS-507 швидка робота

Ви також можете взяти праску з собою і освіжити зачіску до вечірнього виходу. Функція блокування пластин, невеликий розмір (296 x 33 x 40 мм) і вага (470 г) дозволяють це зробити.

Дбайлива турбота

Регулювання температури. 5 режимів

Функція регулювання температури сприяє вибору оптимальної температури нагріву. Нагріваючись до 150-230°С, праска впорається як тонким сухим, так і з жорстким, африканського типу, волоссям. Вибираючи один з п'яти режимів відповідно до структури і загального стану волосся, ви зможете укласти його без шкоди для здоров'я.

  • 150°С - для пошкодженого, ослабленого, фарбованого волосся
  • 170°С - для нормального волосся
  • 190°С - для волосся середньої густоти
  • 210°С - для жорстких, неслухняних кучерявих локонів
  • 230°С - для жорсткого, африканського типу волосся

Праска для волосся Yueli HS-507 5 режимів роботи

Високотехнологічні пластини

Кераміка з турмаліновим покриттям. Функція іонізації повітря

Розмір пластин праски становить 110 х 33 мм і підходить для волосся будь-якої довжини.

Іонно-керамічне (турмалінове) напилення є тією технологічною розробкою, яка збереже водний баланс волосся завдяки вбудованій функції іонізації повітря, захистить від пересушування і не дасть волоссю електризуватися. Також такі пластини добре переносять застосування косметичних засобів.

Прасування саме з таким напиленням часто використовуються в професійних салонах.

Праска для волосся Yueli HS-507 пластини

Плаваюча робота пластин

Густе волосся назавжди

При укладанні волосся праска не стане тягнути або чіпляти волосся, завдяки спеціальному кріпленню пластин, при якому вони м'яко пружинять при натисканні і делікатно охоплюють пасмо. За рахунок такої будови праска не лише відмінно випрямляє, але і завиває волосся під різним кутом.

Основа шнура, яке обертається на 360 градусів, також сприяє плавним рухам стайлера.

Праска для волосся Yueli HS-507 шнур

Ідеально пряме волосся

Парова технологія

Заповнивши генератор пари (на 10 мл) праски рідиною, приготуйтеся до того, що скоро ваше волосся стане прямим і гладеньким. Пара допомагає розпрямити неслухняні кучері, створивши бездоганний доглянутий образ власниці праски Yueli HS-507.

Праска для волосся Yueli HS-507 парова технологія

Тип: Праска для волосся
Бренд: Yueli
Модель: HS-507
Розмір (мм): 296 x 33 x 40
Вага (г): 470
Діапазон температури нагрівання (°С): 150-230
Кількість температурних режимів: 5
Час нагрівання (с): 15
Потужність (Вт): 55
Розміри пластин (мм, Д х Ш): 110 х 33
Матеріал пластин: Кераміка
Тип пластин: Плаваючий
Покриття пластин: Турмалінове
Об'єм резервуара для води (мл): 10
Довжина шнура (м): 2.5
Колір: Рожевий
Особливості: Випрямлення та завивка волосся, іонізація, парова технологія, регулювання температури, автоматичне вимкнення, функція блокування пластин, LED-індикація нагрівання, петелька для підвішування

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олександр, 12.10.2018
Покупал в качестве подарка своей девушке. Никаких нариканий нет, уже пользуется больше пол года, довольна результатом. Пятен, тёртостей тоже нет. Мог бы быть белого цвета и более минималистичным, тогда был бы шик!)
Додати коментар