Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb

  • 01.08.2017
  • 1425

Звичайно ж, шанувальники компанії Xiaomi знають, що вона дає старт багатьом оригінальним стартап-проектам, які починають свій шлях з краудфандінгової платформи. Побутова техніка, навушники, жіночі і чоловічі засоби по догляду за тілом, - все знаходить підтримку гіганта Xiaomi.

Одним з таких успішних проектів стала вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb. Чим вона дивує? У чому її секрет? Давайте подивимося!

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb на краудфандинговій платформі

По-перше, оригінальність форми і забарвлення. Опуклий корпус, плавність ліній, компактність - це лише невеличкі плюси стильного функціонального гаджета. Гребінець зручно лягає у руку, і готовий слугувати як жінкам, так і чоловікам.

Вібророзчіска Yueli Comb представлена у матовій і глянцевій варіаціях, кожна з яких має два кольори: ніжно-рожевий і блакитний. Варто зауважити, що забарвлення гребінця градієнтне, дуже м'яке та ніжне. Таке дизайнерське рішення не залишить байдужими ні жінок, ні чоловіків.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb забарвлення

По-друге, вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb дивує своїми високотехнологічними функціями. Крихітка з великим «інноваційним серцем»!

Назва розчіски говорить сама за себе. Головне завдання аксесуара - активація негативно зарядженого потоку іонів кисню (близько 12 мільйонів негативних іонів частотою 1100 Ггц) з метою збереження здоров'я волосся, надання їм гладкості та блиску, легкості розчісування.

Крім того, гребінець не тільки забезпечує дивовижний зовнішній вигляд волосся, але і стимулює їх ріст, адже м'яко стимулюючи шкіру, Yueli Comb знімає втому і укріпляє волосяні цибулини.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb

По-третє, простота використання. Як і будь-яка річ, розчіска вимагає догляду. Її дуже легко розібрати і зібрати, що потішить користувача при заміні акумулятора ємністю 120 мАг.

 вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb

По-четверте, варто окремо відзначити пластикові зубчики розчіски. Гнучкі і м'які 8 мм зубчики з антистатичним зовнішнім покриттям дбайливо торкаються волосся і шкіри голови, не залишаючи шанс подряпиам і некомфортним відчуттям.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb зубчики

Чимало технічних «фішок» в, здавалося б, простій маленькій розчісці, чи не так?

Компанія ZHEJIANG YUELI ELECTRICAL CO., LTD, заснована в 1996 році, є провідним виробником дрібної побутової техніки в Китаї. Основна продукція бренду - фени, прилади для укладання волосся, засоби особистої гігієни.

За останні 20 років YUELI, завдяки впровадженню новітніх технологій, принципів дизайну і клієнторієнтованою підходу, стала серйозним конкурентом в області високотехнологічної продукції.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb бренд

У 2016 році ZHEJIANG YUELI ELECTRICAL CO., LTD була визнана торговою маркою, яка успішніше за інші китайські виробники в своїй галузі експортує товари в Європу, Близький Схід, Південну Африку, Америку.

У 2017 році компанія не планує зупинятися на досягнутому, і ще не раз гучно заявить про себе високотехнологічною інноваційною технікою!

Інші новини
Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb
Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb
  • 01.08.2017
  • 1426
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини