Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb

  • 01.08.2017
  • 458

Звичайно ж, шанувальники компанії Xiaomi знають, що вона дає старт багатьом оригінальним стартап-проектам, які починають свій шлях з краудфандінгової платформи. Побутова техніка, навушники, жіночі і чоловічі засоби по догляду за тілом, - все знаходить підтримку гіганта Xiaomi.

Одним з таких успішних проектів стала вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb. Чим вона дивує? У чому її секрет? Давайте подивимося!

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb на краудфандинговій платформі

По-перше, оригінальність форми і забарвлення. Опуклий корпус, плавність ліній, компактність - це лише невеличкі плюси стильного функціонального гаджета. Гребінець зручно лягає у руку, і готовий слугувати як жінкам, так і чоловікам.

Вібророзчіска Yueli Comb представлена у матовій і глянцевій варіаціях, кожна з яких має два кольори: ніжно-рожевий і блакитний. Варто зауважити, що забарвлення гребінця градієнтне, дуже м'яке та ніжне. Таке дизайнерське рішення не залишить байдужими ні жінок, ні чоловіків.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb забарвлення

По-друге, вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb дивує своїми високотехнологічними функціями. Крихітка з великим «інноваційним серцем»!

Назва розчіски говорить сама за себе. Головне завдання аксесуара - активація негативно зарядженого потоку іонів кисню (близько 12 мільйонів негативних іонів частотою 1100 Ггц) з метою збереження здоров'я волосся, надання їм гладкості та блиску, легкості розчісування.

Крім того, гребінець не тільки забезпечує дивовижний зовнішній вигляд волосся, але і стимулює їх ріст, адже м'яко стимулюючи шкіру, Yueli Comb знімає втому і укріпляє волосяні цибулини.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb

По-третє, простота використання. Як і будь-яка річ, розчіска вимагає догляду. Її дуже легко розібрати і зібрати, що потішить користувача при заміні акумулятора ємністю 120 мАг.

 вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb

По-четверте, варто окремо відзначити пластикові зубчики розчіски. Гнучкі і м'які 8 мм зубчики з антистатичним зовнішнім покриттям дбайливо торкаються волосся і шкіри голови, не залишаючи шанс подряпиам і некомфортним відчуттям.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb зубчики

Чимало технічних «фішок» в, здавалося б, простій маленькій розчісці, чи не так?

Компанія ZHEJIANG YUELI ELECTRICAL CO., LTD, заснована в 1996 році, є провідним виробником дрібної побутової техніки в Китаї. Основна продукція бренду - фени, прилади для укладання волосся, засоби особистої гігієни.

За останні 20 років YUELI, завдяки впровадженню новітніх технологій, принципів дизайну і клієнторієнтованою підходу, стала серйозним конкурентом в області високотехнологічної продукції.

 вібророзчіска з іонізацією Yueli Comb бренд

У 2016 році ZHEJIANG YUELI ELECTRICAL CO., LTD була визнана торговою маркою, яка успішніше за інші китайські виробники в своїй галузі експортує товари в Європу, Близький Схід, Південну Африку, Америку.

У 2017 році компанія не планує зупинятися на досягнутому, і ще не раз гучно заявить про себе високотехнологічною інноваційною технікою!

Інші новини
Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb
Розкриваємо секрет вібророзчіски з іонізацією Yueli Comb
  • 01.08.2017
  • 459
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Смарт-камера Kami Outdoor Camera

19.08.2019

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019

Електрична зубна щітка SO White EX3

09.08.2019

Ігровий джойстик для смартфонів GameSir G6s

08.08.2019

Скейтборд Xiaomi Acton D1 Double Rocker

07.08.2019

Надпотужний ноутбук Mi Gaming Notebook 2019

06.08.2019