Вентилятор VH USB Futaba - взмах крила чарівного птаха

  • 01.08.2017
  • 582

Кому, як не жителям Піднебесної, де існують 7 кліматичних поясів, знати про всі примхи погоди? А що й говорити про літню спеку китайських мегаполісів, коли так хочеться хоч маленького ковточка освіжаючої прохолоди ... на вулиці, вдома, в офісі.

Вентилятор VH USB Futaba кольори

Вентилятор VH USB Futaba – чудове вирішення проблеми духоти і спеки в закритому приміщенні. У безвітряну погоду і в нестерпну спеку, VH USB Futaba, ніби казковим крилом, направить до вас прохолодний, такий жаданий, повітряний потік.

У ролі "пір'я" виступають високоякісні пластикові лопаті на передній (7 шт) і задніх (5 шт) сторонах вентилятора.

Вентилятор VH USB Futaba повітряний потік

Вентилятор VH USB Futaba використовує подвійний двигун, який одночасно обертає всі лопаті пристрою. Завдяки такому принципу роботи, два повітряні потоки об'єднуються в один, тим самим мінімізуючи рівень шуму.

Вентилятор VH USB Futaba подвійний двигун

Гаджет має декілька режимів роботи.

Низький рівень шуму, компактність, зручна ручка для перенесення/підвішування, USB-підключення, Smart Touch-перемикач - ідеальні фактори для вибору вентилятора VH USB Futaba в якості Вашого офісного рятувальника від літньої спеки.

Вентилятор настільки безшумний (34дБ, 48дБ), що, як стверджує виробник, навіть немовля не прокинеться від подібного звуку.

Вентилятор VH USB Futaba безшумний

Корпус вентилятора металевий, що виділяє VH USB Futaba серед бюджетних «товаришів». Базою-підставкою є вищезгадана ручка.

Всі матеріали використані у виготовленні пристрою, пройшли необхідні сертифікації (RoHS, FCC, CE) і відповідають європейським стандартам якості.

Вентилятор VH USB Futaba якість матеріалів

Вентилятор працює як від стандартного підключення до джерела живлення (довжина кабелю - близько 1 м), так і від підключення до комп'ютера, або ноутбука.

Упаковка гаджета виконана з переробленого картону. Це чудове заощадження на користь природним ресурсам! Крім екологічності, упаковка циліндричної форми зможе послужити не лише для зберігання вентилятора, але і як ємність для сипучих, усіляких дрібничок, канцелярського приладдя.

Вентилятор VH USB Futaba упаковка

Відзначимо, що такі важливі для сучасної техніки особливості, як екологічність, ергономічність, високотехнологічність, прекрасний дизайн, присутні в вентиляторі VH USB Futaba! Варто лише подбати про перебування вентилятора в будинку/офісі, і ваше «літнє» життя на 100% зміниться на краще!

Вентилятор VH USB Futaba особливості

Інші новини
  Вентилятор VH USB Futaba - взмах крила чарівного птаха
Вентилятор VH USB Futaba - взмах крила чарівного птаха
  • 01.08.2017
  • 583
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019

Електрична зубна щітка SO White EX3

09.08.2019

Ігровий джойстик для смартфонів GameSir G6s

08.08.2019

Скейтборд Xiaomi Acton D1 Double Rocker

07.08.2019

Надпотужний ноутбук Mi Gaming Notebook 2019

06.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock

05.08.2019