Світлодіодна стрічка Yeelight LED Lightstrip - свято кольору в вашому домі!

  • 12.06.2017
  • 1563

Світлодіодна стрічка Yeelight LED Lightstrip відноситься до того типу пристроїв, які одноосібно можуть створити в будинку атмосферу свята. Адже за допомогою цього гаджета можна прикрасити будь-яку частину квартири або підкреслити оригінальність обраного предмета інтер'єру.

Yeelight LED Lightstrip стильний дизайн

Адже, що є світлодіодна стрічка Yeelight LED Lightstrip? Це гаджет, що належить до лінійки розумного освітлення, довжиною близько 2 метрів, який підтримує до 16 мільйонів кольорів!

Yeelight LED Lightstrip 16 мільйонів кольорів

Корпус стрічки створений з гнучкого подібного до гелю PU-матеріалу. На нижній частині пристрою розташовані спеціальні елементи з липкою основою, призначені для кріплення пристрою на стіну або меблі. Для управління гаджетом власник може скористатися пультом на дроті живлення Yeelight LED Lightstrip або... синхронізувати пристрій зі смартфоном!

Yeelight LED Lightstrip зарядний пристрійYeelight LED Lightstrip корпус с PU-матеріалуYeelight LED Lightstrip  пульт керування

Саме так – світлодіодна стрічка забезпечена розумною складовою! За допомогою Wi-Fi модуля та спеціального мобільного додатку, вона може синхронізуватися зі смартфоном власника.

Yeelight LED Lightstrip синхронізація зі смартфоном

Завдяки такій інноваційній «фішці», ви зможете не тільки регулювати колір гаджета зі смартфона, але й задавати таймер роботи стрічки, і навіть зберігати улюблений колір в «вибране».

Yeelight LED Lightstrip  колірYeelight LED Lightstrip  світлодіодна стрічка

Yeelight LED Lightstrip  кольорова стрічкаYeelight LED Lightstrip розумний гаджет

Yeelight LED Lightstrip – це показовий приклад розумних гаджетів 21-го століття. Інженери Yeelight можуть по праву пишатися собою!

Yeelight LED Lightstrip якісне освітлення