Привітаємо навушники, що пригнічують шум – Mi Noise Reduction Type-C Version

  • 06.06.2017
  • 1252

Нещодавно Xiaomi здивувала своїх шанувальників, випустивши новий флагман Mi 6, без стандартного 3.5-роз'єму для навушників. Користувачеві рекомендувалося використовувати бездротові навушники або ж використовувати перехідник для підключення до порту USB Type-C. Само собою, логічно було б припустити, що не пройде багато часу, як китайська корпорація представить повноцінні навушники формату Type-C.

Mi Noise ReductionType-C Version стильні навушники

І ось це сталося - в кращих традиціях Xiaomi була анонсована краудфандінговая компанія, зі збору коштів на навушники, що пригнічують шум – Mi Noise ReductionType-C Version, які володіють цікавою конструкцією та підходять до всіх, створених на цей час, смартфонів Xiaomi, які оснащено портом Type-C.

Mi Noise ReductionType-C Version легкий корпус

Mi Noise ReductionType-C Version дизайн

Mi Noise ReductionType-C Version конструкція

Крім спеціальної конструкції, яка поліпшує шумозаглушення, навушники забезпечені полегшеним корпусом, зробленим із застосуванням сплаву титану та стильним зручним «дротовим» пультом управління. Частотний діапазон навушників становить 20-20 000 Гц, а імпеданс – 32 Ом. Габаритні розміри пристрою 77х120х30 мм, при вазі всього 20 г.

Mi Noise ReductionType-C Version пульт ДУ

Не варто турбуватися і з приводу упаковки гаджета. Вона знаходиться на традиційно високому, для продукції Xiaomi, рівні.

Mi Noise ReductionType-C Version упаковка

Mi Noise ReductionType-C Version комплектація

Інші новини
Привітаємо навушники, що пригнічують шум – Mi Noise Reduction Type-C Version
Привітаємо навушники, що пригнічують шум – Mi Noise Reduction Type-C Version
  • 06.06.2017
  • 1253
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини