Поповнення ZigBee-гаджетів - представлена розумна розетка-партнер для кондиціонера

  • 05.06.2017
  • 1399

Літо, спека, задуха. Ми повертаємося додому після роботи втомлені, виснаженим високою температурою та мляві, немов вичавлений лимон. Ми поспішаємо додому не тільки тому, що там нас чекає відпочинок. Ми поспішаємо туди, тому що в кімнаті нас чекає він - кондиціонер! «Скоріше б дістатися до дивана та увімкнути кондиціонер» - думаємо ми - «А потім відразу в душ! Або навпаки ...».

Відчутним мінусом цього процесу є те, що нам потрібно чекати, поки кондиціонер охолодить нагріте повітря в квартирі. Тобто, нам доводиться перебувати в задусі довше, ніж хотілося. Навіщо це терпіти?

Завдяки інноваційній розробці конструкторів Xiaomi ми отримали новий елемент комфорту, безпосередньо пов'язаний з кондиціонером. Йдеться про Mi Conditioner Partner - розумну розетку, яка створена безпосередньо для взаємодії з кондиціонерами.

Mi Conditioner Partner розумна розетка

Mi Conditioner Partner конструкція

Пристрій є повноцінним гаджетом «Розумного Будинку» Xiaomi.

Mi Conditioner Partner розумний будинок

Він має стильний дизайн, цікаву конструкцію, а також підтримує Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 ГГц і протокол ZigBee. Синхронізуючи його зі своїм смартфоном і керуйте своїм кондиціонером на відстані.

Mi Conditioner Partner синхронізація зі смартфоном

Завдяки Mi Conditioner Partner ви зможете включити кондиціонер по дорозі додому, щоб по прибутті вас вже чекало прохолодне та розслаблююче приміщення. Або ж налаштуйте кондиціонер на необхідну вам роботу вночі!

Mi Conditioner Partner налаштування

Само собою, що пристрій можна інтегрувати в уже існуючу систему «Розумного Будинку», для того, щоб воно вмикало/вимикало кондиціонер автоматично, в залежності від виставлених показників датчика температури. Крім того, гаджетом можна керувати не тільки зі смартфона, а й зі спеціального пульта дистанційного керування.

Mi Conditioner Partner контроль з пульта ДУ

Інші новини