«Яскравий Місяць» - новий набір посуду з кістяної порцеляни BoneChina від екосистеми Mi

  • 31.05.2017
  • 2743

Слідом за порцеляновою чашкою Cup, компанія Xiaomi запустила краудфандінгову компанію зі збору коштів на виробництво цілого набору посуду! Називається цей набір Haoyue, що можна перевести, як «Яскравий Місяць», і складається з 4 тарілок і 4 чашок. Матеріал посуду - кістяна порцеляна BoneChina.

BoneChina набір посуду

Кістяна порцеляна почала використовуватися у виробництві посуду дуже давно. Створена англійським майстром кераміки, ця порцеляна високо цінувалась за свою витонченість, тонкі стінки та надзвичайно високу прозорість. Як зрозуміло з назви матеріалу, основою кістяної порцеляни є кісткове борошно (25-50%).

BoneChina кісткове борошно

BoneChina посуд люкс

Широко відома в Західній та Східній Європі, кістяна порцеляна не набула особливої популярності в Китаї, так як там були широко поширені технології виробництва порцеляни іншого типу. Випуском свого набору «Яскравий Місяць», Xiaomi хоче внести нове віяння в індустрію виробництва порцелянових виробів.

BoneChina порцеляновий посуд

Одним з факторів, що характеризують слабке поширення кістяної порцеляни в Китаї, є складність технологічного процесу виробництва даного матеріалу. Цей фарфор «м'який», потрібно врахувати безліч нюансів при формуванні виробу, усадки, температурній обробці тощо.
Основним центром виробництва кістяної порцеляни в Китаї є Таншань.

BoneChina кістяна порцеляна

Xiaomi робить ставку на фахівців Таншаня, які вже багато років працюють з кістяною порцеляною. Керівництво китайської корпорації вважає, що гра варта свічок, так як споживчі властивості виробів з кістяної порцеляни вище будь-яких похвал!

Тонка, як папір, яскрава, як дзеркало, прозора та біла, немов нефрит, з приємним мелодійним звуком - саме так, поетично та вишукано описують посуд, створений з кістяної порцеляни. Це елітний продукт клас «люкс», а не якась бюджетна саморобка! Набір посуду «Яскравий Місяць», створений з кістяної порцеляни – це предмет розкоші, здатний прикрасити будь-який будинок!

BoneChina напівпрозора

Для того, щоб забезпечити надзвичайну гладкість посуду, кожен виріб шліфується вручну досвідченими майстрами. Кожна тарілка, кожна чашка, перш ніж покинути стіни фабрики, проходить найсуворіші процедури контролю. Подібну якість ручної обробки та перевірки порцелянових виробів, поки що не може замінити жодна машина!

BoneChina обробка

BoneChina контроль якості

«Яскравий Місяць» - це вражаючий набір з кістяної порцеляни, який не тільки зможе принести нове світло у ваше житло, але й стане відмінним подарунком вашим друзям або близьким.

BoneChina елітний посуд

BoneChina посуд класу люкс

 

Інші новини